Enugu Rangers 2 - 1 Ikorodu City — rezultat
21.12.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Enugu Rangers Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | Bendel Insurance | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 07.12.2025 | Bayelsa United | H | 4-1 (4-1) | P | O |
| 30.11.2025 | Enyimba | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 23.11.2025 | Niger Tornadoes | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 17.11.2025 | Barau FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 13.11.2025 | Remo Stars | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 09.11.2025 | Shooting Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 02.11.2025 | El Kanemi Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.10.2025 | Kwara United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.10.2025 | Nasarawa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Ikorodu City Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2025 | Katsina United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.12.2025 | Wikki Tourist | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.11.2025 | Abia Warriors | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 24.11.2025 | Kano Pillars | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 16.11.2025 | Plateau United | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 09.11.2025 | Warri Wolves | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 02.11.2025 | Kun Khalifat FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 29.10.2025 | Rivers United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.10.2025 | Nasarawa United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 12.10.2025 | Bendel Insurance | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2025 | NPFL | Enugu Rangers | 2-0 (1-0) | Ikorodu City | P | U |
| 25.09.2024 | NPFL | Ikorodu City | 0-1 (0-1) | Enugu Rangers | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.0% | 91.6% | 90.1% | 90.0% | 90.3% |
| 1 | 1.60 0.6% | 1.60 0.6% | 1.60 0.0% | 1.59 3.0% | 1.61 0.6% | 1.55 0.0% | 1.62 6.4% |
| X | 3.34 13.6% | 3.34 13.6% | 3.30 0.0% | 3.60 18.0% | 3.10 0.6% | 3.50 0.0% | 3.15 12.5% |
| 2 | 5.65 20.8% | 5.65 20.8% | 5.45 0.0% | 5.40 18.2% | 6.00 3.4% | 5.55 0.0% | 5.80 2.7% |
| 0-2 | 1.34 8.9% | 1.34 8.9% | 1.36 0.0% | 1.38 9.5% | 1.35 2.2% | 1.35 1.5% | 1.36 9.7% |
| 3+ | 2.78 18.7% | 2.78 18.7% | 2.75 0.0% | 2.82 19.4% | 2.90 4.7% | 2.70 3.6% | 2.75 20.3% |
| 4+ | 6.05 23.4% | 6.05 23.4% | 5.90 0.0% | 5.65 23.6% | 6.40 6.7% | 5.50 4.3% | 5.95 28.7% |
| GG | 2.63 19.8% | 2.63 19.8% | - | 2.90 13.4% | 2.91 5.4% | - | 2.75 14.1% |
| NG | 1.41 11.0% | 1.41 11.0% | - | 1.36 6.3% | 1.33 2.2% | - | 1.35 7.1% |
| I2+ | 4.00 16.7% | 4.00 16.7% | - | 3.90 19.6% | 4.12 3.5% | - | 3.95 16.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice