Enugu Rangers 4 - 2 Warri Wolves — rezultat
25.01.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Enugu Rangers Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.01.2026 | Kun Khalifat FC | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 14.01.2026 | Rivers United | H | 0-0 | N | U |
| 28.12.2025 | Rivers United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 21.12.2025 | Ikorodu City | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 13.12.2025 | Bendel Insurance | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 07.12.2025 | Bayelsa United | H | 4-1 (4-1) | P | O |
| 30.11.2025 | Enyimba | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 23.11.2025 | Niger Tornadoes | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 17.11.2025 | Barau FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 13.11.2025 | Remo Stars | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Warri Wolves Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.01.2026 | Katsina United | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 14.01.2026 | Wikki Tourist | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 28.12.2025 | Wikki Tourist | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 21.12.2025 | Abia Warriors | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 14.12.2025 | Kano Pillars | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.12.2025 | Plateau United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.11.2025 | Nasarawa United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Kun Khalifat FC | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 16.11.2025 | Rivers United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 09.11.2025 | Ikorodu City | H | 0-2 (0-2) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2025 | NPFL | Warri Wolves | 2-0 (1-0) | Enugu Rangers | I | U |
| 27.06.2021 | NPFL | Warri Wolves | 0-1 (0-0) | Enugu Rangers | P | U |
| 07.02.2021 | NPFL | Enugu Rangers | 1-0 (1-0) | Warri Wolves | P | U |
| 10.05.2020 | NPFL | Enugu Rangers | 0-0 | Warri Wolves | N | U |
| 15.01.2020 | NPFL | Warri Wolves | 1-2 | Enugu Rangers | P | O |
| 24.06.2016 | NPFL | Enugu Rangers | 2-1 | Warri Wolves | P | O |
| 02.03.2016 | NPFL | Warri Wolves | 0-0 | Enugu Rangers | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 91.3% | – | 92.0% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 1.32 3.6% | 1.32 3.6% | 1.35 0.0% | - | 1.35 0.0% | 1.38 0.7% | 1.41 1.4% |
| X | 3.88 7.2% | 3.88 7.2% | 3.80 8.6% | - | 3.95 8.2% | 3.60 0.0% | 3.60 2.7% |
| 2 | 11.70 11.4% | 11.70 11.4% | 11.00 29.4% | - | 10.80 17.4% | 9.30 5.1% | 8.25 3.5% |
| 0-2 | 1.46 1.4% | 1.46 1.4% | 1.45 2.1% | - | 1.48 1.4% | 1.42 0.0% | 1.44 2.0% |
| 3+ | 2.49 2.0% | 2.49 2.0% | 2.45 3.9% | - | 2.52 0.0% | 2.45 0.0% | 2.45 2.1% |
| 4+ | 4.90 4.3% | 4.90 4.3% | 5.10 0.0% | - | 5.25 0.0% | 4.85 0.0% | 5.10 4.1% |
| GG | 3.14 9.0% | 3.14 9.0% | - | - | 3.49 4.8% | - | 3.00 0.0% |
| NG | 1.30 3.7% | 1.30 3.7% | - | - | 1.25 0.0% | - | 1.29 0.0% |
| I2+ | 3.58 2.3% | 3.58 2.3% | - | - | 3.77 0.0% | - | 3.70 4.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice