Warri Wolves 1 - 0 Remo Stars — rezultat
29.01.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Warri Wolves Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2026 | Enugu Rangers | A | 4-2 (2-0) | I | O |
| 19.01.2026 | Katsina United | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 14.01.2026 | Wikki Tourist | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 28.12.2025 | Wikki Tourist | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 21.12.2025 | Abia Warriors | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 14.12.2025 | Kano Pillars | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.12.2025 | Plateau United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.11.2025 | Nasarawa United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Kun Khalifat FC | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 16.11.2025 | Rivers United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Remo Stars Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.01.2026 | Kun Khalifat FC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 18.01.2026 | Rivers United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 14.01.2026 | Ikorodu City | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.12.2025 | Ikorodu City | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.12.2025 | Bendel Insurance | H | 2-3 (1-3) | I | O |
| 14.12.2025 | Bayelsa United | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 07.12.2025 | Enyimba | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 03.12.2025 | Shooting Stars | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 29.11.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 23.11.2025 | Barau FC | H | 2-0 (2-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.09.2025 | NPFL | Remo Stars | 1-0 (0-0) | Warri Wolves | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.6% | 91.8% | 90.0% | 90.1% | 90.4% |
| 1 | 1.84 3.4% | 1.84 3.4% | 1.88 2.7% | 1.90 4.4% | 1.86 3.9% | 1.93 9.0% | 1.87 2.7% |
| X | 2.91 6.7% | 2.91 6.7% | 3.00 0.0% | 3.05 4.7% | 3.04 1.6% | 2.90 3.3% | 3.00 1.6% |
| 2 | 4.66 2.4% | 4.66 2.4% | 4.20 5.6% | 4.25 3.4% | 4.09 7.0% | 4.05 13.8% | 4.20 3.0% |
| 0-2 | 1.37 2.8% | 1.37 2.8% | 1.38 0.7% | 1.40 2.8% | 1.40 0.7% | 1.36 3.5% | 1.39 2.1% |
| 3+ | 2.66 5.6% | 2.66 5.6% | 2.65 1.9% | 2.75 7.0% | 2.69 1.1% | 2.65 6.0% | 2.65 6.0% |
| 4+ | 5.40 6.9% | 5.40 6.9% | 5.70 0.9% | 5.35 7.0% | 5.75 1.7% | 5.50 10.0% | 5.65 7.6% |
| GG | 2.34 3.1% | 2.34 3.1% | - | 2.40 2.1% | 2.38 2.9% | - | 2.38 3.5% |
| NG | 1.51 1.9% | 1.51 1.9% | - | 1.51 1.3% | 1.48 2.1% | - | 1.46 2.0% |
| I2+ | 3.82 6.7% | 3.82 6.7% | - | 3.80 0.0% | 3.98 1.5% | - | 3.95 3.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice