Enyimba 2 - 1 Enugu Rangers — rezultat
30.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Enyimba Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.11.2025 | Katsina United | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 16.11.2025 | Wikki Tourist | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 09.11.2025 | Abia Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Kano Pillars | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 26.10.2025 | Plateau United | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 19.10.2025 | Warri Wolves | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 12.10.2025 | Kun Khalifat FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Rivers United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.09.2025 | Ikorodu City | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.09.2025 | Bendel Insurance | H | 3-2 (1-1) | P | O |
Enugu Rangers Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.4
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2025 | Niger Tornadoes | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 17.11.2025 | Barau FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 13.11.2025 | Remo Stars | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 09.11.2025 | Shooting Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 02.11.2025 | El Kanemi Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.10.2025 | Kwara United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.10.2025 | Nasarawa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 08.10.2025 | Abia Warriors | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 06.10.2025 | Katsina United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.09.2025 | Wikki Tourist | A | 2-2 (1-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (19 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2025 | NPFL | Enugu Rangers | 1-2 (0-2) | Enyimba | P | O |
| 03.12.2024 | NPFL | Enyimba | 0-0 (0-0) | Enugu Rangers | N | U |
| 09.06.2024 | NPFL | Enugu Rangers | 3-0 | Enyimba | I | O |
| 20.12.2023 | NPFL | Enyimba | 1-1 (1-0) | Enugu Rangers | N | U |
| 10.04.2022 | NPFL | Enyimba | 2-1 (1-1) | Enugu Rangers | P | O |
| 26.12.2021 | NPFL | Enugu Rangers | 0-1 (0-0) | Enyimba | P | U |
| 17.06.2021 | NPFL | Enyimba | 2-1 (2-1) | Enugu Rangers | P | O |
| 09.05.2021 | NPFL | Enugu Rangers | 2-0 (0-0) | Enyimba | I | U |
| 24.05.2020 | NPFL | Enugu Rangers | 0-0 | Enyimba | N | U |
| 26.01.2020 | NPFL | Enyimba | 0-0 | Enugu Rangers | N | U |
| 04.06.2019 | NPFL | Enyimba | 1-0 | Enugu Rangers | P | U |
| 05.05.2019 | NPFL | Enyimba | 3-1 | Enugu Rangers | P | O |
| 27.01.2019 | NPFL | Enugu Rangers | 1-0 | Enyimba | I | U |
| 19.08.2018 | NPFL | Enyimba | 0-0 | Enugu Rangers | N | U |
| 11.03.2018 | NPFL | Enugu Rangers | 1-0 | Enyimba | I | U |
| 03.09.2017 | NPFL | Enugu Rangers | 1-1 | Enyimba | N | U |
| 02.04.2017 | NPFL | Enyimba | 2-1 | Enugu Rangers | P | O |
| 31.07.2016 | NPFL | Enyimba | 1-1 | Enugu Rangers | N | U |
| 27.03.2016 | NPFL | Enugu Rangers | 2-1 | Enyimba | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | – | 91.7% | 90.3% | 89.9% | 90.0% |
| 1 | 1.65 3.8% | 1.65 3.8% | - | 1.75 15.1% | 1.65 0.6% | 1.62 0.0% | 1.64 0.0% |
| X | 3.30 6.3% | 3.30 6.3% | - | 3.10 18.4% | 3.25 1.9% | 3.25 0.0% | 3.25 3.0% |
| 2 | 5.20 1.7% | 5.20 1.7% | - | 5.10 12.8% | 5.15 3.7% | 5.35 0.0% | 5.15 2.0% |
| 0-2 | 1.55 4.3% | 1.55 4.3% | - | 1.45 15.2% | 1.55 5.4% | 1.48 4.5% | 1.53 4.4% |
| 3+ | 2.27 6.6% | 2.27 6.6% | - | 2.57 27.2% | 2.27 7.3% | 2.30 7.0% | 2.25 7.1% |
| 4+ | 4.30 9.7% | 4.30 9.7% | - | 4.90 38.0% | 4.47 10.6% | 4.35 8.8% | 4.40 10.0% |
| GG | 2.15 3.4% | 2.15 3.4% | - | 2.35 10.8% | 2.25 6.6% | - | 2.22 4.7% |
| NG | 1.60 2.4% | 1.60 2.4% | - | 1.53 6.7% | 1.54 4.8% | - | 1.52 3.8% |
| I2+ | 3.28 5.1% | 3.28 5.1% | - | 3.55 16.4% | 3.39 6.4% | - | 3.35 6.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice