Ikorodu City 1 - 0 Abia Warriors — rezultat
30.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Ikorodu City Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.11.2025 | Kano Pillars | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 16.11.2025 | Plateau United | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 09.11.2025 | Warri Wolves | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 02.11.2025 | Kun Khalifat FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 29.10.2025 | Rivers United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.10.2025 | Nasarawa United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 12.10.2025 | Bendel Insurance | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 05.10.2025 | Bayelsa United | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.09.2025 | Enyimba | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.09.2025 | Niger Tornadoes | A | 4-2 (3-0) | I | O |
Abia Warriors Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2025 | Bendel Insurance | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.11.2025 | Bayelsa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 09.11.2025 | Enyimba | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 26.10.2025 | Barau FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Shooting Stars | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.10.2025 | El Kanemi Warriors | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 08.10.2025 | Enugu Rangers | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Kwara United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 02.10.2025 | Remo Stars | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2025 | NPFL | Ikorodu City | 3-2 (1-1) | Abia Warriors | P | O |
| 22.12.2024 | NPFL | Abia Warriors | 2-0 (2-0) | Ikorodu City | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.5% | 91.4% | 90.3% | 90.0% | 90.2% |
| 1 | 1.44 2.0% | 1.44 2.0% | 1.45 0.0% | 1.45 3.3% | 1.47 0.0% | 1.43 3.4% | 1.44 3.4% |
| X | 3.62 5.2% | 3.62 4.6% | 3.65 0.0% | 3.85 10.0% | 3.60 0.0% | 3.50 2.9% | 3.65 4.3% |
| 2 | 7.65 0.0% | 7.65 1.3% | 7.10 0.0% | 6.90 4.2% | 6.70 0.0% | 7.95 12.0% | 7.10 10.1% |
| 0-2 | 1.58 1.3% | 1.58 0.6% | 1.58 0.0% | 1.59 6.0% | 1.60 0.0% | 1.58 0.0% | 1.58 2.6% |
| 3+ | 2.21 1.8% | 2.21 0.9% | 2.15 0.0% | 2.22 8.3% | 2.16 0.0% | 2.10 0.0% | 2.12 3.6% |
| 4+ | 3.98 2.9% | 3.98 0.5% | 4.10 0.0% | 4.00 11.1% | 4.15 0.0% | 3.80 0.0% | 4.10 5.3% |
| GG | 2.36 1.3% | 2.36 0.9% | - | 2.45 3.9% | 2.42 0.0% | - | 2.47 0.8% |
| NG | 1.50 0.7% | 1.50 0.7% | - | 1.49 2.1% | 1.47 0.0% | - | 1.43 0.7% |
| I2+ | 3.20 2.4% | 3.20 0.0% | - | 3.15 11.3% | 3.24 0.0% | - | 3.20 3.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice