Abia Warriors 1 - 1 Rivers United — rezultat
07.12.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Abia Warriors Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2025 | Ikorodu City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.11.2025 | Bendel Insurance | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.11.2025 | Bayelsa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 09.11.2025 | Enyimba | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 26.10.2025 | Barau FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Shooting Stars | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.10.2025 | El Kanemi Warriors | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 08.10.2025 | Enugu Rangers | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Kwara United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Rivers United Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2025 | Kano Pillars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.11.2025 | Renaissance Berkane | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 22.11.2025 | Pyramids FC | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 16.11.2025 | Warri Wolves | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 10.11.2025 | Kun Khalifat FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 06.11.2025 | Bendel Insurance | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Nasarawa United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 29.10.2025 | Ikorodu City | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.10.2025 | Black Bulls Maputo | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 18.10.2025 | Black Bulls Maputo | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2025 | NPFL | Abia Warriors | 2-0 (1-0) | Rivers United | P | U |
| 24.11.2024 | NPFL | Rivers United | 1-0 (0-0) | Abia Warriors | I | U |
| 15.05.2024 | NPFL | Abia Warriors | 2-0 (0-0) | Rivers United | P | U |
| 19.11.2023 | NPFL | Rivers United | 2-1 (1-0) | Abia Warriors | I | O |
| 26.03.2023 | NPFL | Rivers United | 1-1 (0-0) | Abia Warriors | N | U |
| 04.03.2023 | NPFL | Abia Warriors | 0-0 (0-0) | Rivers United | N | U |
| 12.06.2022 | NPFL | Rivers United | 2-1 (0-1) | Abia Warriors | I | O |
| 17.02.2022 | NPFL | Abia Warriors | 1-1 (1-0) | Rivers United | N | U |
| 23.05.2021 | NPFL | Rivers United | 0-0 (0-0) | Abia Warriors | N | U |
| 02.01.2021 | NPFL | Abia Warriors | 0-1 (0-1) | Rivers United | I | U |
| 22.03.2020 | NPFL | Abia Warriors | 0-0 | Rivers United | N | U |
| 01.12.2019 | NPFL | Rivers United | 0-0 | Abia Warriors | N | U |
| 06.05.2018 | NPFL | Rivers United | 0-0 | Abia Warriors | N | U |
| 29.04.2018 | NPFL | Abia Warriors | 2-1 | Rivers United | P | O |
| 09.09.2017 | NPFL | Abia Warriors | 4-1 | Rivers United | P | O |
| 09.04.2017 | NPFL | Rivers United | 1-0 | Abia Warriors | I | U |
| 25.09.2016 | NPFL | Rivers United | 0-0 | Abia Warriors | N | U |
| 15.05.2016 | NPFL | Abia Warriors | 1-0 | Rivers United | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.6% | 92.6% | 90.2% | 91.5% | 90.1% | 89.9% | 90.2% |
| 1 | 1.96 2.1% | 1.96 0.5% | 1.90 0.0% | 1.88 3.6% | 1.90 0.5% | 1.97 3.7% | 1.90 2.1% |
| X | 2.96 2.8% | 2.96 4.6% | 2.95 0.0% | 3.00 1.7% | 2.95 0.3% | 2.90 0.0% | 2.95 0.0% |
| 2 | 4.32 2.0% | 4.32 3.8% | 4.10 0.0% | 4.40 4.8% | 4.08 0.7% | 3.85 7.2% | 4.10 3.8% |
| 0-2 | 1.40 2.9% | 1.40 2.9% | 1.36 0.0% | 1.39 0.7% | 1.38 0.0% | 1.33 1.5% | 1.37 0.0% |
| 3+ | 2.72 5.6% | 2.72 0.7% | 2.75 0.0% | 2.77 1.1% | 2.76 0.7% | 2.80 3.7% | 2.70 0.0% |
| 4+ | 4.85 11.8% | 4.85 9.3% | 5.90 0.0% | 5.50 0.0% | 5.95 0.8% | 5.75 4.5% | 5.90 0.9% |
| GG | 2.61 8.8% | 2.61 13.0% | - | 2.42 0.8% | 2.41 0.4% | - | 2.40 2.1% |
| NG | 1.43 4.7% | 1.43 5.9% | - | 1.49 1.3% | 1.47 0.0% | - | 1.45 1.4% |
| I2+ | 3.56 5.1% | 3.56 6.8% | - | 3.85 3.8% | 3.96 0.3% | - | 3.95 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice