Ikorodu City 2 - 0 Niger Tornadoes — rezultat
08.02.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Ikorodu City Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2026 | Barau FC | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 29.01.2026 | Shooting Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 25.01.2026 | El Kanemi Warriors | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 18.01.2026 | Kwara United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.01.2026 | Remo Stars | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.12.2025 | Remo Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Enugu Rangers | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 15.12.2025 | Katsina United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.12.2025 | Wikki Tourist | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.11.2025 | Abia Warriors | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Niger Tornadoes Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2026 | Bendel Insurance | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 29.01.2026 | Bayelsa United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.01.2026 | Enyimba | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 18.01.2026 | Nasarawa United | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 14.01.2026 | Barau FC | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 28.12.2025 | Barau FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Shooting Stars | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 14.12.2025 | El Kanemi Warriors | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.12.2025 | Kwara United | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 29.11.2025 | Remo Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2025 | NPFL | Niger Tornadoes | 4-2 (3-0) | Ikorodu City | I | O |
| 13.04.2025 | NPFL | Ikorodu City | 3-0 (0-0) | Niger Tornadoes | P | O |
| 23.11.2024 | NPFL | Niger Tornadoes | 0-0 (0-0) | Ikorodu City | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 89.9% | 91.4% | 90.2% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 1.44 0.7% | 1.44 0.7% | 1.45 2.1% | 1.48 1.3% | 1.50 2.7% | 1.45 3.6% | 1.46 0.0% |
| X | 3.48 0.0% | 3.48 0.0% | 3.60 2.7% | 3.55 2.7% | 3.35 2.3% | 3.50 2.8% | 3.45 0.0% |
| 2 | 8.30 5.1% | 8.30 3.8% | 6.90 6.8% | 7.30 12.3% | 6.95 7.3% | 7.45 12.4% | 7.50 0.7% |
| 0-2 | 1.39 1.4% | 1.39 1.4% | 1.40 0.0% | 1.44 1.4% | 1.42 0.0% | 1.42 2.7% | 1.41 0.7% |
| 3+ | 2.59 2.8% | 2.59 2.8% | 2.60 0.0% | 2.60 3.2% | 2.62 0.0% | 2.45 4.3% | 2.55 1.9% |
| 4+ | 5.30 3.9% | 5.30 3.9% | 5.45 0.0% | 5.10 4.1% | 5.55 0.0% | 4.85 7.8% | 5.35 1.8% |
| GG | 2.79 3.0% | 2.79 3.0% | - | 2.90 6.6% | 2.88 4.0% | - | 2.95 1.7% |
| NG | 1.37 1.4% | 1.37 1.4% | - | 1.36 3.5% | 1.34 2.3% | - | 1.30 0.0% |
| I2+ | 3.78 2.2% | 3.78 2.7% | - | 3.65 1.4% | 3.90 0.0% | - | 3.85 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice