Kun Khalifat FC 2 - 0 Niger Tornadoes — rezultat
22.02.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Kun Khalifat FC Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2026 | Barau FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 08.02.2026 | Shooting Stars | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 02.02.2026 | El Kanemi Warriors | A | 0-0 | I | U |
| 29.01.2026 | Kwara United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.01.2026 | Remo Stars | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 19.01.2026 | Enugu Rangers | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 15.01.2026 | Katsina United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 28.12.2025 | Katsina United | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 21.12.2025 | Wikki Tourist | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.12.2025 | Abia Warriors | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Niger Tornadoes Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2026 | Ikorodu City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 01.02.2026 | Bendel Insurance | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 29.01.2026 | Bayelsa United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.01.2026 | Enyimba | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 18.01.2026 | Nasarawa United | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 14.01.2026 | Barau FC | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 28.12.2025 | Barau FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Shooting Stars | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 14.12.2025 | El Kanemi Warriors | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.12.2025 | Kwara United | A | 2-0 (2-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.2025 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-1 (1-0) | Kun Khalifat FC | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.9% | 91.4% | 90.1% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 1.65 17.5% | 1.65 17.5% | 1.68 13.8% | 1.63 19.3% | 1.69 0.0% | 1.68 0.0% | 1.69 17.6% |
| X | 3.14 8.7% | 3.14 8.7% | 3.05 3.4% | 3.35 11.7% | 3.04 0.0% | 3.10 0.0% | 3.05 5.9% |
| 2 | 5.67 44.6% | 5.67 44.6% | 5.30 37.7% | 5.50 42.9% | 5.30 0.0% | 5.20 0.0% | 5.30 45.2% |
| 0-2 | 1.37 0.7% | 1.37 0.7% | 1.38 0.7% | 1.46 4.3% | 1.39 0.0% | 1.38 1.5% | 1.38 0.7% |
| 3+ | 2.66 1.5% | 2.66 1.5% | 2.65 1.9% | 2.55 7.3% | 2.71 0.0% | 2.55 3.8% | 2.65 1.9% |
| 4+ | 5.45 0.9% | 5.45 0.9% | 5.75 2.5% | 5.00 7.4% | 5.80 0.0% | 5.15 6.4% | 5.75 1.7% |
| GG | 2.50 10.1% | 2.50 10.1% | - | 2.50 6.4% | 2.56 0.0% | - | 2.55 9.9% |
| NG | 1.45 5.8% | 1.45 5.8% | - | 1.47 3.9% | 1.42 0.0% | - | 1.40 5.4% |
| I2+ | 3.82 0.5% | 3.82 0.5% | - | 3.60 10.0% | 3.90 0.0% | - | 3.85 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice