Ikorodu City 2 - 1 Plateau United — rezultat
16.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Ikorodu City Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 100%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2025 | Warri Wolves | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 02.11.2025 | Kun Khalifat FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 29.10.2025 | Rivers United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.10.2025 | Nasarawa United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 12.10.2025 | Bendel Insurance | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 05.10.2025 | Bayelsa United | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.09.2025 | Enyimba | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.09.2025 | Niger Tornadoes | A | 4-2 (3-0) | I | O |
| 14.09.2025 | Barau FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Shooting Stars | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Plateau United Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.11.2025 | Bendel Insurance | H | 1-0 | P | U |
| 02.11.2025 | Bayelsa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 26.10.2025 | Enyimba | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 19.10.2025 | Niger Tornadoes | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 12.10.2025 | Barau FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 05.10.2025 | Shooting Stars | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.10.2025 | Kwara United | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 27.09.2025 | El Kanemi Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.09.2025 | Remo Stars | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Enugu Rangers | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.2025 | NPFL | Ikorodu City | 2-1 (0-1) | Plateau United | P | O |
| 06.10.2024 | NPFL | Plateau United | 1-0 (0-0) | Ikorodu City | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.8% | 91.5% | 90.2% | 90.0% | 90.3% |
| 1 | 1.47 1.3% | 1.47 1.3% | 1.75 0.0% | 1.51 3.2% | 1.74 4.9% | 1.48 11.9% | 1.74 13.7% |
| X | 3.38 1.2% | 3.38 1.2% | 3.00 0.0% | 3.55 2.9% | 3.13 4.3% | 3.50 7.7% | 3.15 4.5% |
| 2 | 8.00 10.5% | 8.00 10.5% | 4.80 1.0% | 6.70 8.1% | 4.67 7.4% | 6.70 39.6% | 4.65 28.1% |
| 0-2 | 1.56 11.4% | 1.56 11.4% | 1.50 0.0% | 1.57 9.0% | 1.52 1.3% | 1.50 2.7% | 1.51 7.1% |
| 3+ | 2.15 16.0% | 2.15 16.0% | 2.30 0.0% | 2.27 12.7% | 2.32 1.3% | 2.25 4.3% | 2.30 9.8% |
| 4+ | 3.95 25.5% | 3.95 25.5% | 4.55 1.1% | 4.10 18.0% | 4.62 18.2% | 4.25 5.6% | 4.55 15.0% |
| GG | 2.34 11.0% | 2.34 11.0% | - | 2.37 8.8% | 2.21 7.5% | - | 2.20 20.0% |
| NG | 1.51 7.1% | 1.51 7.1% | - | 1.52 5.6% | 1.56 5.4% | - | 1.54 14.1% |
| I2+ | 3.20 14.7% | 3.20 14.7% | - | 3.20 15.8% | 3.46 12.2% | - | 3.45 10.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice