Kun Khalifat FC 2 - 0 Plateau United — rezultat
30.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Kun Khalifat FC Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2025 | Warri Wolves | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 16.11.2025 | Nasarawa United | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 10.11.2025 | Rivers United | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.11.2025 | Ikorodu City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 26.10.2025 | Bendel Insurance | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 19.10.2025 | Bayelsa United | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 12.10.2025 | Enyimba | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.10.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.09.2025 | Barau FC | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 21.09.2025 | Shooting Stars | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Plateau United Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.11.2025 | Ikorodu City | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 10.11.2025 | Bendel Insurance | H | 1-0 | P | U |
| 02.11.2025 | Bayelsa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 26.10.2025 | Enyimba | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 19.10.2025 | Niger Tornadoes | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 12.10.2025 | Barau FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 05.10.2025 | Shooting Stars | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.10.2025 | Kwara United | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 27.09.2025 | El Kanemi Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.09.2025 | Remo Stars | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 90.3% | 91.8% | 90.3% | 89.9% | 90.0% |
| 1 | 1.84 13.6% | 1.84 13.6% | 1.73 12.6% | 1.83 10.9% | 1.73 12.6% | 1.67 9.7% | 1.72 3.6% |
| X | 2.90 10.5% | 2.90 10.5% | 2.95 5.4% | 3.05 9.0% | 2.95 4.6% | 3.10 3.3% | 2.95 4.8% |
| 2 | 4.71 17.5% | 4.71 17.5% | 5.25 31.3% | 4.65 13.1% | 5.25 30.6% | 5.25 25.0% | 5.25 3.7% |
| 0-2 | 1.33 3.6% | 1.33 3.6% | 1.33 3.9% | 1.39 2.8% | 1.34 3.1% | 1.38 0.0% | 1.33 4.3% |
| 3+ | 2.81 7.3% | 2.81 7.3% | 2.90 6.5% | 2.75 5.0% | 2.93 7.0% | 2.60 0.0% | 2.88 10.8% |
| 4+ | 5.95 8.2% | 5.95 8.2% | 6.40 9.9% | 5.40 5.9% | 6.50 9.7% | 5.15 0.0% | 6.40 15.3% |
| GG | 2.44 2.4% | 2.44 2.4% | - | 2.45 3.9% | 2.71 3.8% | - | 2.70 5.9% |
| NG | 1.47 1.4% | 1.47 1.4% | - | 1.49 2.1% | 1.38 1.4% | - | 1.36 2.9% |
| I2+ | 4.05 6.0% | 4.05 6.0% | - | 4.00 5.3% | 4.15 5.7% | - | 4.10 5.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice