Katsina United 1 - 0 El Kanemi Warriors — rezultat
24.10.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Katsina United Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2025 | Kwara United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 12.10.2025 | Remo Stars | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 06.10.2025 | Enugu Rangers | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.09.2025 | Nasarawa United | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 22.09.2025 | Wikki Tourist | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.09.2025 | Abia Warriors | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Kano Pillars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 31.08.2025 | Plateau United | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 24.08.2025 | Warri Wolves | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 25.05.2025 | Kwara United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
El Kanemi Warriors Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2025 | Wikki Tourist | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 12.10.2025 | Abia Warriors | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 04.10.2025 | Kano Pillars | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 27.09.2025 | Plateau United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.09.2025 | Warri Wolves | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.09.2025 | Kun Khalifat FC | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 07.09.2025 | Rivers United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.08.2025 | Ikorodu City | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.08.2025 | Bendel Insurance | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 25.05.2025 | Sunshine Stars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.03.2025 | NPFL | Katsina United | 3-0 (1-0) | El Kanemi Warriors | P | O |
| 03.11.2024 | NPFL | El Kanemi Warriors | 1-0 (0-0) | Katsina United | I | U |
| 30.09.2018 | NPFL | El Kanemi Warriors | 0-0 | Katsina United | N | U |
| 22.04.2018 | NPFL | Katsina United | 1-0 | El Kanemi Warriors | P | U |
| 11.06.2017 | NPFL | Katsina United | 3-0 | El Kanemi Warriors | P | O |
| 25.01.2017 | NPFL | El Kanemi Warriors | 1-0 | Katsina United | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.0% | 91.0% | 89.7% | 91.8% | 90.2% | 90.0% | 90.3% |
| 1 | 1.46 18.4% | 1.46 18.4% | 1.50 3.2% | 1.56 14.3% | 1.45 4.0% | 1.50 3.4% | 1.50 18.0% |
| X | 3.58 18.5% | 3.58 18.5% | 3.35 3.1% | 3.60 16.1% | 3.58 4.7% | 3.50 4.1% | 3.40 13.3% |
| 2 | 7.42 54.6% | 7.42 54.6% | 6.70 4.7% | 5.85 28.6% | 7.15 10.9% | 6.30 7.4% | 6.80 54.5% |
| 0-2 | 1.40 2.9% | 1.40 2.9% | 1.42 1.4% | 1.44 1.4% | 1.44 2.1% | 1.42 2.7% | 1.42 3.6% |
| 3+ | 2.56 5.2% | 2.56 5.2% | 2.50 3.8% | 2.57 3.7% | 2.55 3.4% | 2.45 4.3% | 2.50 7.4% |
| 4+ | 5.30 7.0% | 5.30 7.0% | 5.25 4.5% | 5.00 3.8% | 5.30 5.4% | 4.75 5.6% | 5.25 10.3% |
| GG | 2.71 12.0% | 2.71 12.0% | - | 2.67 11.3% | 2.87 2.5% | - | 2.75 12.2% |
| NG | 1.40 6.0% | 1.40 6.0% | - | 1.42 6.0% | 1.34 0.7% | - | 1.34 6.3% |
| I2+ | 3.72 5.1% | 3.72 5.1% | - | 3.80 2.6% | 3.81 2.8% | - | 3.80 2.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice