Shooting Stars 1 - 1 Katsina United — rezultat
02.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Shooting Stars Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2025 | Wikki Tourist | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Abia Warriors | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 12.10.2025 | Kano Pillars | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.10.2025 | Plateau United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.09.2025 | Warri Wolves | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 21.09.2025 | Kun Khalifat FC | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 14.09.2025 | Rivers United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Ikorodu City | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 30.08.2025 | Bendel Insurance | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 24.08.2025 | Bayelsa United | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Katsina United Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2025 | El Kanemi Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Kwara United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 12.10.2025 | Remo Stars | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 06.10.2025 | Enugu Rangers | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.09.2025 | Nasarawa United | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 22.09.2025 | Wikki Tourist | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.09.2025 | Abia Warriors | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Kano Pillars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 31.08.2025 | Plateau United | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 24.08.2025 | Warri Wolves | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2025 | NPFL | Katsina United | 1-0 (0-0) | Shooting Stars | I | U |
| 21.10.2024 | NPFL | Shooting Stars | 1-0 (0-0) | Katsina United | P | U |
| 26.05.2024 | NPFL | Katsina United | 2-2 (1-1) | Shooting Stars | N | O |
| 10.12.2023 | NPFL | Shooting Stars | 1-1 (1-1) | Katsina United | N | U |
| 20.04.2022 | NPFL | Katsina United | 3-1 (1-0) | Shooting Stars | I | O |
| 03.01.2022 | NPFL | Shooting Stars | 1-0 (0-0) | Katsina United | P | U |
| 16.07.2017 | NPFL | Shooting Stars | 1-0 | Katsina United | P | U |
| 19.02.2017 | NPFL | Katsina United | 1-1 | Shooting Stars | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 89.8% | 91.8% | 90.4% | 90.0% | 90.1% |
| 1 | 1.34 10.1% | 1.34 10.1% | 1.38 0.0% | 1.40 7.9% | 1.40 0.0% | 1.35 3.6% | 1.39 9.2% |
| X | 3.64 10.3% | 3.64 10.3% | 3.60 0.0% | 3.80 10.1% | 3.68 0.0% | 3.60 2.9% | 3.60 10.8% |
| 2 | 12.30 55.7% | 12.30 55.7% | 9.00 0.0% | 8.90 25.4% | 8.30 0.0% | 10.75 19.4% | 8.90 31.9% |
| 0-2 | 1.39 0.7% | 1.39 0.7% | 1.40 0.0% | 1.42 1.4% | 1.41 0.0% | 1.40 3.7% | 1.40 3.7% |
| 3+ | 2.59 10.1% | 2.59 10.1% | 2.60 0.0% | 2.65 2.6% | 2.65 0.0% | 2.55 5.6% | 2.60 5.5% |
| 4+ | 5.30 3.6% | 5.30 3.6% | 5.50 0.0% | 5.20 2.8% | 5.60 0.0% | 5.00 9.1% | 5.50 9.8% |
| GG | 3.42 18.8% | 3.42 18.8% | - | 3.25 13.2% | 3.20 0.0% | - | 3.30 10.0% |
| NG | 1.26 9.4% | 1.26 9.4% | - | 1.30 4.4% | 1.28 0.0% | - | 1.24 4.6% |
| I2+ | 3.84 2.4% | 3.84 2.4% | - | 3.85 1.3% | 3.93 0.0% | - | 3.90 2.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice