Katsina United 4 - 2 Enyimba — rezultat
09.10.2026 16:00 • Nigerija - NPFL
Mečevi iz lige Nigerija - NPFL
Tabele Nigerija - NPFL
NPFL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Enugu Rangers | 8 | 5 | 2 | 1 | 14 | 9 | 5 | 2.9 | 17 |
| 2 | Rivers United | 8 | 4 | 4 | 0 | 13 | 2 | 11 | 1.9 | 16 |
| 3 | Plateau United | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 14 |
| 4 | Barau FC | 8 | 3 | 4 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 13 |
| 5 | Doma United | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 10 | 0 | 2.5 | 13 |
| 6 | Ikorodu City | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 7 | 3 | 2.1 | 12 |
| 7 | Bendel Insurance | 8 | 4 | 0 | 4 | 14 | 13 | 1 | 3.4 | 12 |
| 8 | Sporting Lagos | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 12 |
| 9 | Katsina United | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 11 | -1 | 2.6 | 12 |
| 10 | Kano Pillars | 8 | 2 | 5 | 1 | 11 | 11 | 0 | 2.8 | 11 |
| 11 | Nasarawa United | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2 | 11 |
| 12 | Kwara United | 8 | 3 | 1 | 4 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 10 |
| 13 | Warri Wolves | 8 | 3 | 1 | 4 | 6 | 7 | -1 | 1.6 | 10 |
| 14 | Niger Tornadoes | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 7 | -1 | 1.6 | 9 |
| 15 | Abia Warriors | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 | 11 | -3 | 2.4 | 9 |
| 16 | Ranchers Bees | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 10 | -1 | 2.4 | 8 |
| 17 | Shooting Stars | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 11 | -4 | 2.2 | 8 |
| 18 | Kun Khalifat FC | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 14 | -7 | 2.6 | 8 |
| 19 | Enyimba | 8 | 2 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 3.1 | 7 |
| 20 | Inter Lagos | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 13 | -8 | 2.2 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rivers United | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 0 | 11 | 2.8 | 12 |
| 2 | Plateau United | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 3 | Bendel Insurance | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 5 | 7 | 4.2 | 12 |
| 4 | Barau FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 10 |
| 5 | Ikorodu City | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2 | 10 |
| 6 | Doma United | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 7 | Kwara United | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 10 |
| 8 | Enugu Rangers | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 10 |
| 9 | Katsina United | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 10 |
| 10 | Nasarawa United | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.5 | 10 |
| 11 | Warri Wolves | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 9 |
| 12 | Ranchers Bees | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 8 |
| 13 | Kano Pillars | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 8 |
| 14 | Shooting Stars | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 15 | Niger Tornadoes | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 8 |
| 16 | Kun Khalifat FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 17 | Abia Warriors | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 6 |
| 18 | Enyimba | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 6 |
| 19 | Sporting Lagos | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 5 |
| 20 | Inter Lagos | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting Lagos | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 2 | Enugu Rangers | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 3 | Rivers United | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 4 |
| 4 | Barau FC | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 5 | Kano Pillars | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 6 | Inter Lagos | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 7 | Doma United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 3 |
| 8 | Abia Warriors | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 | 3 |
| 9 | Ikorodu City | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 10 | Plateau United | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 11 | Katsina United | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 2 |
| 12 | Niger Tornadoes | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 13 | Nasarawa United | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 1 |
| 14 | Warri Wolves | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 5 | -4 | 1.5 | 1 |
| 15 | Enyimba | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 1 |
| 16 | Kun Khalifat FC | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 10 | -8 | 3 | 1 |
| 17 | Kwara United | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | -5 | 1.2 | 0 |
| 18 | Bendel Insurance | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 0 |
| 19 | Ranchers Bees | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 3 | 0 |
| 20 | Shooting Stars | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Katsina United Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | Inter Lagos | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 30.09.2026 | Rivers United | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 27.09.2026 | Doma United | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 23.09.2026 | Shooting Stars | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 19.09.2026 | Niger Tornadoes | H | 1-0 | P | U |
| 13.09.2026 | Kwara United | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 30.08.2026 | Enugu Rangers | A | 1-1 | N | U |
| 24.05.2026 | Rivers United | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 10.05.2026 | Ikorodu City | H | 4-1 (3-0) | P | O |
| 04.05.2026 | Bendel Insurance | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Enyimba Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | Plateau United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 30.09.2026 | Shooting Stars | H | 4-2 (3-0) | P | O |
| 27.09.2026 | Kano Pillars | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.09.2026 | Sporting Lagos | H | 2-3 (1-0) | I | O |
| 20.09.2026 | Inter Lagos | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 12.09.2026 | Doma United | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 30.08.2026 | Niger Tornadoes | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 24.05.2026 | El Kanemi Warriors | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 10.05.2026 | Kwara United | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 03.05.2026 | Remo Stars | H | 2-1 (1-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (17 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | NPFL | Enyimba | 3-0 (2-0) | Katsina United | I | O |
| 24.11.2025 | NPFL | Katsina United | 3-2 (1-0) | Enyimba | P | O |
| 20.02.2025 | NPFL | Katsina United | 2-1 (1-0) | Enyimba | P | O |
| 07.10.2024 | NPFL | Enyimba | 3-0 (3-0) | Katsina United | I | O |
| 28.04.2024 | NPFL | Enyimba | 1-0 (0-0) | Katsina United | I | U |
| 17.01.2024 | NPFL | Katsina United | 2-1 (1-1) | Enyimba | P | O |
| 22.05.2022 | NPFL | Katsina United | 1-0 (0-0) | Enyimba | P | U |
| 29.01.2022 | NPFL | Enyimba | 2-1 (1-0) | Katsina United | I | O |
| 13.06.2021 | NPFL | Katsina United | 3-1 (3-0) | Enyimba | P | O |
| 31.01.2021 | NPFL | Enyimba | 1-0 (1-0) | Katsina United | I | U |
| 01.03.2020 | NPFL | Enyimba | - | Katsina United | - | U |
| 10.11.2019 | NPFL | Katsina United | 1-1 | Enyimba | N | U |
| 26.05.2019 | NPFL | Katsina United | 2-1 | Enyimba | P | O |
| 20.02.2019 | NPFL | Enyimba | 2-0 | Katsina United | I | U |
| 10.06.2018 | NPFL | Enyimba | 2-0 | Katsina United | I | U |
| 21.01.2018 | NPFL | Katsina United | 2-0 | Enyimba | P | U |
| 09.09.2017 | NPFL | Enyimba | 1-0 | Katsina United | I | U |
| 09.04.2017 | NPFL | Katsina United | 2-1 | Enyimba | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 89.9% | 92.6% | 90.2% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 1.42 18.4% | 1.42 18.4% | 1.70 7.1% | 1.02 43.3% | 1.70 0.6% | 1.60 5.9% | 1.59 7.0% |
| X | 3.52 13.5% | 3.52 13.5% | 2.95 3.5% | 14.00 344.4% | 2.97 0.3% | 3.25 8.3% | 3.65 23.7% |
| 2 | 8.30 75.1% | 8.30 75.1% | 5.40 13.7% | 35.00 660.9% | 5.45 2.8% | 5.65 6.6% | 4.85 8.5% |
| 0-2 | 1.84 28.7% | 1.84 28.7% | 1.32 4.8% | 5.25 272.3% | 2.05 14.5% | 1.83 29.8% | 1.90 42.9% |
| 3+ | 1.83 25.6% | 1.83 25.6% | 2.90 10.8% | 1.05 59.1% | 1.67 12.1% | 1.87 30.7% | 1.74 38.9% |
| 4+ | 2.80 41.1% | 2.80 41.1% | 6.30 14.9% | 1.50 68.8% | - | - | 3.00 52.8% |
| GG | 1.73 22.8% | 1.73 22.8% | - | 1.80 25.0% | 2.75 1.5% | - | 1.80 33.3% |
| NG | 2.06 32.9% | 2.06 32.9% | - | 1.85 22.5% | 1.37 0.7% | - | 1.84 35.3% |
| I2+ | 2.20 32.9% | 2.20 32.9% | - | 2.95 19.2% | 4.16 0.7% | - | 2.65 35.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice