Katsina United 3 - 2 Enyimba — rezultat
24.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Katsina United Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.11.2025 | Niger Tornadoes | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 08.11.2025 | Barau FC | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Shooting Stars | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 24.10.2025 | El Kanemi Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Kwara United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 12.10.2025 | Remo Stars | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 06.10.2025 | Enugu Rangers | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.09.2025 | Nasarawa United | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 22.09.2025 | Wikki Tourist | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.09.2025 | Abia Warriors | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Enyimba Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.11.2025 | Wikki Tourist | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 09.11.2025 | Abia Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Kano Pillars | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 26.10.2025 | Plateau United | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 19.10.2025 | Warri Wolves | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 12.10.2025 | Kun Khalifat FC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Rivers United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.09.2025 | Ikorodu City | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 21.09.2025 | Bendel Insurance | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 14.09.2025 | Bayelsa United | A | 0-2 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.02.2025 | NPFL | Katsina United | 2-1 (1-0) | Enyimba | P | O |
| 07.10.2024 | NPFL | Enyimba | 3-0 (3-0) | Katsina United | I | O |
| 28.04.2024 | NPFL | Enyimba | 1-0 (0-0) | Katsina United | I | U |
| 17.01.2024 | NPFL | Katsina United | 2-1 (1-1) | Enyimba | P | O |
| 22.05.2022 | NPFL | Katsina United | 1-0 (0-0) | Enyimba | P | U |
| 29.01.2022 | NPFL | Enyimba | 2-1 (1-0) | Katsina United | I | O |
| 13.06.2021 | NPFL | Katsina United | 3-1 (3-0) | Enyimba | P | O |
| 31.01.2021 | NPFL | Enyimba | 1-0 (1-0) | Katsina United | I | U |
| 01.03.2020 | NPFL | Enyimba | 0-0 | Katsina United | N | U |
| 10.11.2019 | NPFL | Katsina United | 1-1 | Enyimba | N | U |
| 26.05.2019 | NPFL | Katsina United | 2-1 | Enyimba | P | O |
| 20.02.2019 | NPFL | Enyimba | 2-0 | Katsina United | I | U |
| 10.06.2018 | NPFL | Enyimba | 2-0 | Katsina United | I | U |
| 21.01.2018 | NPFL | Katsina United | 2-0 | Enyimba | P | U |
| 09.09.2017 | NPFL | Enyimba | 1-0 | Katsina United | I | U |
| 09.04.2017 | NPFL | Katsina United | 2-1 | Enyimba | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.8% | 91.5% | 90.0% | – | 90.2% |
| 1 | 1.87 16.1% | 1.87 16.1% | 1.83 14.9% | 1.70 12.8% | 1.84 0.5% | - | 1.87 13.0% |
| X | 3.44 28.4% | 3.44 28.4% | 3.25 18.2% | 3.45 15.0% | 3.20 1.8% | - | 3.30 20.0% |
| 2 | 3.62 1.4% | 3.62 1.4% | 3.85 6.9% | 4.65 13.4% | 3.92 0.8% | - | 3.70 5.7% |
| 0-2 | 1.75 31.6% | 1.75 31.6% | 1.75 31.6% | 1.75 28.7% | 1.70 4.5% | - | 1.74 29.9% |
| 3+ | 1.94 31.4% | 1.94 31.4% | 1.90 33.3% | 1.97 32.1% | 2.00 5.3% | - | 1.90 33.3% |
| 4+ | 3.28 42.5% | 3.28 42.5% | 3.45 45.2% | 3.35 42.2% | 3.69 7.9% | - | 3.45 45.2% |
| GG | 1.79 22.5% | 1.79 22.5% | - | 1.90 24.0% | 1.89 4.4% | - | 1.79 23.8% |
| NG | 1.88 23.7% | 1.88 23.7% | - | 1.80 21.6% | 1.76 6.4% | - | 1.86 27.4% |
| I2+ | 2.79 29.5% | 2.79 29.5% | - | 2.95 28.9% | 3.01 4.2% | - | 2.90 28.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice