Kun Khalifat FC 1 - 2 Enugu Rangers — rezultat
19.01.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Kun Khalifat FC Domaćin
- Dao
- 0.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.01.2026 | Katsina United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 28.12.2025 | Katsina United | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 21.12.2025 | Wikki Tourist | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.12.2025 | Abia Warriors | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 07.12.2025 | Kano Pillars | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 30.11.2025 | Plateau United | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Warri Wolves | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 16.11.2025 | Nasarawa United | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 10.11.2025 | Rivers United | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.11.2025 | Ikorodu City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
Enugu Rangers Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2026 | Rivers United | H | 0-0 | N | U |
| 28.12.2025 | Rivers United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 21.12.2025 | Ikorodu City | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 13.12.2025 | Bendel Insurance | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 07.12.2025 | Bayelsa United | H | 4-1 (4-1) | P | O |
| 30.11.2025 | Enyimba | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 23.11.2025 | Niger Tornadoes | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 17.11.2025 | Barau FC | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 13.11.2025 | Remo Stars | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 09.11.2025 | Shooting Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2025 | NPFL | Enugu Rangers | 0-0 (0-0) | Kun Khalifat FC | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 90.3% | 91.7% | 90.0% | 90.1% | 90.3% |
| 1 | 2.37 12.3% | 2.37 12.3% | 2.55 20.3% | 2.47 13.8% | 2.57 20.1% | 2.15 4.9% | 2.10 0.9% |
| X | 2.75 5.5% | 2.75 5.5% | 2.70 5.3% | 2.72 9.3% | 2.69 5.3% | 2.85 1.7% | 3.00 7.1% |
| 2 | 3.18 9.7% | 3.18 9.7% | 2.90 15.9% | 3.15 6.0% | 2.86 16.9% | 3.40 5.6% | 3.35 5.6% |
| 0-2 | 1.31 1.5% | 1.31 1.5% | 1.31 6.4% | 1.32 5.0% | 1.52 1.9% | 1.41 4.4% | 1.54 14.9% |
| 3+ | 2.92 3.2% | 2.92 3.2% | 3.00 15.4% | 3.10 12.7% | 3.02 13.5% | 2.50 7.4% | 2.22 22.1% |
| 4+ | 6.30 2.4% | 6.30 2.4% | 6.75 20.5% | 6.30 15.6% | 6.80 20.4% | 5.00 11.5% | 4.35 31.0% |
| GG | 2.31 0.0% | 2.31 0.0% | - | 2.42 4.3% | 2.40 7.1% | - | 1.98 16.8% |
| NG | 1.52 0.0% | 1.52 0.0% | - | 1.50 2.6% | 1.47 4.5% | - | 1.66 13.7% |
| I2+ | 4.15 2.5% | 4.15 2.5% | - | 3.80 5.0% | 4.26 7.8% | - | 3.35 17.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice