Kun Khalifat FC 1 - 0 Kwara United — rezultat
27.09.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Mečevi iz lige Nigerija - NPFL
Tabele Nigerija - NPFL
NPFL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Enugu Rangers | 8 | 5 | 2 | 1 | 14 | 9 | 5 | 2.9 | 17 |
| 2 | Rivers United | 8 | 4 | 4 | 0 | 13 | 2 | 11 | 1.9 | 16 |
| 3 | Plateau United | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 14 |
| 4 | Barau FC | 8 | 3 | 4 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 13 |
| 5 | Doma United | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 10 | 0 | 2.5 | 13 |
| 6 | Ikorodu City | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 7 | 3 | 2.1 | 12 |
| 7 | Bendel Insurance | 8 | 4 | 0 | 4 | 14 | 13 | 1 | 3.4 | 12 |
| 8 | Sporting Lagos | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 12 |
| 9 | Katsina United | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 11 | -1 | 2.6 | 12 |
| 10 | Kano Pillars | 8 | 2 | 5 | 1 | 11 | 11 | 0 | 2.8 | 11 |
| 11 | Nasarawa United | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2 | 11 |
| 12 | Kwara United | 8 | 3 | 1 | 4 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 10 |
| 13 | Warri Wolves | 8 | 3 | 1 | 4 | 6 | 7 | -1 | 1.6 | 10 |
| 14 | Niger Tornadoes | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 7 | -1 | 1.6 | 9 |
| 15 | Abia Warriors | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 | 11 | -3 | 2.4 | 9 |
| 16 | Ranchers Bees | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 10 | -1 | 2.4 | 8 |
| 17 | Shooting Stars | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 11 | -4 | 2.2 | 8 |
| 18 | Kun Khalifat FC | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 14 | -7 | 2.6 | 8 |
| 19 | Enyimba | 8 | 2 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 3.1 | 7 |
| 20 | Inter Lagos | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 13 | -8 | 2.2 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rivers United | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 0 | 11 | 2.8 | 12 |
| 2 | Plateau United | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 3 | Bendel Insurance | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 5 | 7 | 4.2 | 12 |
| 4 | Barau FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 10 |
| 5 | Ikorodu City | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2 | 10 |
| 6 | Doma United | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 7 | Kwara United | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 10 |
| 8 | Enugu Rangers | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 10 |
| 9 | Katsina United | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 10 |
| 10 | Nasarawa United | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.5 | 10 |
| 11 | Warri Wolves | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 9 |
| 12 | Ranchers Bees | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 8 |
| 13 | Kano Pillars | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 8 |
| 14 | Shooting Stars | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 15 | Niger Tornadoes | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 8 |
| 16 | Kun Khalifat FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 17 | Abia Warriors | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 6 |
| 18 | Enyimba | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 6 |
| 19 | Sporting Lagos | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 5 |
| 20 | Inter Lagos | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting Lagos | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 2 | Enugu Rangers | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 3 | Rivers United | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 4 |
| 4 | Barau FC | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 5 | Kano Pillars | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 6 | Inter Lagos | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 7 | Doma United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 3 |
| 8 | Abia Warriors | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 | 3 |
| 9 | Ikorodu City | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 10 | Plateau United | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 11 | Katsina United | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 2 |
| 12 | Niger Tornadoes | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 13 | Nasarawa United | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 1 |
| 14 | Warri Wolves | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 5 | -4 | 1.5 | 1 |
| 15 | Enyimba | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 1 |
| 16 | Kun Khalifat FC | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 10 | -8 | 3 | 1 |
| 17 | Kwara United | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | -5 | 1.2 | 0 |
| 18 | Bendel Insurance | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 0 |
| 19 | Ranchers Bees | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 3 | 0 |
| 20 | Shooting Stars | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Kun Khalifat FC Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.2026 | Rivers United | A | 5-0 (1-0) | I | O |
| 20.09.2026 | Enugu Rangers | H | 2-4 (1-2) | I | O |
| 13.09.2026 | Bendel Insurance | A | 4-2 (2-0) | I | O |
| 06.09.2026 | Barau FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.08.2026 | Abia Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.05.2026 | Wikki Tourist | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 10.05.2026 | Abia Warriors | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 03.05.2026 | Kano Pillars | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 19.04.2026 | Plateau United | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 12.04.2026 | Warri Wolves | H | 3-0 (1-0) | P | O |
Kwara United Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2026 | Nasarawa United | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 20.09.2026 | Warri Wolves | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 13.09.2026 | Katsina United | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 06.09.2026 | Plateau United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.08.2026 | Kano Pillars | H | 2-2 | N | O |
| 24.05.2026 | Bayelsa United | A | 4-0 (0-0) | I | O |
| 10.05.2026 | Enyimba | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 03.05.2026 | Niger Tornadoes | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 19.04.2026 | Barau FC | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 12.04.2026 | Shooting Stars | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2026 | NPFL | Kun Khalifat FC | 1-0 (0-0) | Kwara United | P | U |
| 07.09.2025 | NPFL | Kwara United | 2-0 (1-0) | Kun Khalifat FC | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.3% | 90.3% | 90.4% | 91.9% | 90.1% | 90.0% | 90.2% |
| 1 | 1.75 2.8% | 1.75 2.8% | 1.83 0.0% | 1.92 3.8% | 1.82 0.0% | 1.70 1.2% | 1.82 0.6% |
| X | 3.04 0.0% | 3.04 0.0% | 3.20 0.0% | 3.15 0.0% | 3.19 0.0% | 3.25 4.8% | 3.20 4.9% |
| 2 | 4.84 8.5% | 4.84 8.5% | 4.05 0.0% | 4.00 7.0% | 4.04 0.0% | 4.65 10.6% | 4.05 8.0% |
| 0-2 | 1.56 9.9% | 1.56 9.9% | 1.60 0.0% | 1.61 11.8% | 1.63 0.0% | 1.66 0.0% | 1.61 12.6% |
| 3+ | 2.15 13.7% | 2.15 13.7% | 2.10 0.0% | 2.15 13.0% | 2.11 0.0% | 2.10 0.0% | 2.08 15.8% |
| 4+ | 3.98 22.0% | 3.98 22.0% | 3.95 0.0% | 3.60 20.0% | - | - | 3.95 23.3% |
| GG | 2.01 10.3% | 2.01 10.3% | - | 1.97 13.2% | 1.98 0.0% | - | 1.97 14.3% |
| NG | 1.68 8.4% | 1.68 8.4% | - | 1.75 12.2% | 1.69 0.0% | - | 1.67 12.1% |
| I2+ | 3.18 11.2% | 3.18 11.2% | - | 3.05 12.9% | 3.17 0.0% | - | 3.15 16.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice