Plateau United 1 - 0 Warri Wolves — rezultat
07.12.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Plateau United Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2025 | Kun Khalifat FC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 16.11.2025 | Ikorodu City | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 10.11.2025 | Bendel Insurance | H | 1-0 | P | U |
| 02.11.2025 | Bayelsa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 26.10.2025 | Enyimba | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 19.10.2025 | Niger Tornadoes | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 12.10.2025 | Barau FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 05.10.2025 | Shooting Stars | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.10.2025 | Kwara United | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 27.09.2025 | El Kanemi Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Warri Wolves Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2025 | Nasarawa United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Kun Khalifat FC | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 16.11.2025 | Rivers United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 09.11.2025 | Ikorodu City | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 01.11.2025 | Bendel Insurance | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 26.10.2025 | Bayelsa United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Enyimba | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 12.10.2025 | Niger Tornadoes | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 05.10.2025 | Barau FC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 28.09.2025 | Shooting Stars | H | 1-2 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.06.2021 | NPFL | Plateau United | 2-0 (0-0) | Warri Wolves | P | U |
| 03.02.2021 | NPFL | Warri Wolves | 1-0 (0-0) | Plateau United | I | U |
| 12.04.2020 | NPFL | Warri Wolves | 0-0 | Plateau United | N | U |
| 22.12.2019 | NPFL | Plateau United | 1-0 | Warri Wolves | P | U |
| 20.06.2016 | NPFL | Warri Wolves | 2-1 | Plateau United | I | O |
| 28.02.2016 | NPFL | Plateau United | 2-1 | Warri Wolves | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.4% | 92.4% | 90.1% | 91.5% | 90.1% | 90.0% | 90.0% |
| 1 | 1.54 0.6% | 1.54 0.6% | 1.50 6.3% | 1.60 2.6% | 1.50 2.6% | 1.50 1.3% | 1.60 0.0% |
| X | 3.40 0.0% | 3.40 0.0% | 3.35 6.3% | 3.35 4.3% | 3.36 0.6% | 3.30 2.9% | 3.15 3.1% |
| 2 | 7.20 17.6% | 7.20 17.6% | 6.90 16.9% | 5.90 3.3% | 6.85 10.5% | 7.05 11.9% | 5.95 6.3% |
| 0-2 | 1.44 4.0% | 1.44 4.0% | 1.40 2.2% | 1.42 2.7% | 1.47 0.0% | 1.40 1.4% | 1.37 6.8% |
| 3+ | 2.58 7.5% | 2.58 7.5% | 2.55 5.6% | 2.67 4.7% | 2.59 5.7% | 2.50 2.0% | 2.70 12.5% |
| 4+ | 4.85 1.0% | 4.85 1.0% | 5.40 6.9% | 5.25 7.1% | 5.45 9.0% | 4.90 3.2% | 5.80 18.4% |
| GG | 3.34 39.2% | 3.34 39.2% | - | 2.65 1.9% | 2.83 9.7% | - | 2.75 12.2% |
| NG | 1.28 14.7% | 1.28 14.7% | - | 1.42 1.4% | 1.35 4.3% | - | 1.34 6.3% |
| I2+ | 3.56 1.7% | 3.56 1.7% | - | 3.90 5.4% | 3.86 4.9% | - | 3.90 9.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice