Kwara United 2 - 0 Niger Tornadoes — rezultat
07.12.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Kwara United Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2025 | Barau FC | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 23.11.2025 | Shooting Stars | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.11.2025 | El Kanemi Warriors | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 09.11.2025 | Nasarawa United | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 01.11.2025 | Remo Stars | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 26.10.2025 | Enugu Rangers | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 19.10.2025 | Katsina United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 12.10.2025 | Wikki Tourist | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 08.10.2025 | Kano Pillars | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Abia Warriors | H | 0-1 (0-0) | I | U |
Niger Tornadoes Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | Remo Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Enugu Rangers | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.11.2025 | Katsina United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 09.11.2025 | Wikki Tourist | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.11.2025 | Abia Warriors | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 25.10.2025 | Kano Pillars | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Plateau United | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 12.10.2025 | Warri Wolves | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 05.10.2025 | Kun Khalifat FC | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 01.10.2025 | Rivers United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.01.2025 | NPFL | Niger Tornadoes | 2-1 (1-0) | Kwara United | I | O |
| 08.09.2024 | NPFL | Kwara United | 1-2 (0-1) | Niger Tornadoes | I | O |
| 02.06.2024 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-1 (0-0) | Kwara United | N | U |
| 17.12.2023 | NPFL | Kwara United | 0-0 (0-0) | Niger Tornadoes | N | U |
| 25.06.2022 | NPFL | Niger Tornadoes | 4-0 (2-0) | Kwara United | I | O |
| 27.02.2022 | NPFL | Kwara United | 1-0 (1-0) | Niger Tornadoes | P | U |
| 26.05.2019 | NPFL | Niger Tornadoes | 0-1 | Kwara United | P | U |
| 20.02.2019 | NPFL | Kwara United | 2-0 | Niger Tornadoes | P | U |
| 13.05.2018 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-1 | Kwara United | N | U |
| 14.01.2018 | NPFL | Kwara United | 0-2 | Niger Tornadoes | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 92.3% | 92.3% | 89.8% | 91.6% | 90.2% | 90.0% | 89.8% |
| 1 | 1.64 12.3% | 1.64 12.3% | 1.65 8.3% | 1.68 11.6% | 1.67 11.2% | 1.60 13.5% | 1.82 5.7% |
| X | 3.29 17.5% | 3.29 17.5% | 3.10 5.1% | 3.20 4.9% | 3.02 6.7% | 3.45 15.0% | 2.90 1.8% |
| 2 | 5.91 21.6% | 5.91 21.6% | 5.40 18.7% | 5.45 29.8% | 5.60 25.8% | 5.10 21.4% | 4.55 8.3% |
| 0-2 | 1.36 4.6% | 1.36 4.6% | 1.34 2.3% | 1.38 0.7% | 1.36 6.3% | 1.40 0.0% | 1.32 3.1% |
| 3+ | 2.88 10.0% | 2.88 10.0% | 2.80 5.1% | 2.82 1.1% | 2.85 13.1% | 2.55 0.0% | 2.95 6.3% |
| 4+ | 5.20 25.7% | 5.20 25.7% | 6.20 6.1% | 5.65 1.7% | 6.25 18.3% | 5.00 0.0% | 6.60 10.2% |
| GG | 3.18 22.3% | 3.18 22.3% | - | 2.67 6.8% | 2.72 2.5% | - | 2.62 3.0% |
| NG | 1.30 9.7% | 1.30 9.7% | - | 1.42 3.4% | 1.37 0.7% | - | 1.38 1.5% |
| I2+ | 3.80 15.6% | 3.80 15.6% | - | 3.90 4.9% | 4.07 10.4% | - | 4.20 5.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice