Nasarawa United 0 - 0 Barau FC — rezultat
23.12.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Nasarawa United Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2025 | Plateau United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.12.2025 | Shooting Stars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 30.11.2025 | Warri Wolves | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 23.11.2025 | El Kanemi Warriors | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 16.11.2025 | Kun Khalifat FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 09.11.2025 | Kwara United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 06.11.2025 | Remo Stars | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 02.11.2025 | Rivers United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Ikorodu City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.10.2025 | Enugu Rangers | H | 2-1 (1-1) | P | O |
Barau FC Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.12.2025 | Rivers United | H | 4-1 (2-1) | P | O |
| 14.12.2025 | Shooting Stars | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 07.12.2025 | El Kanemi Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.11.2025 | Kwara United | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 23.11.2025 | Remo Stars | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 17.11.2025 | Enugu Rangers | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 08.11.2025 | Katsina United | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Wikki Tourist | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.10.2025 | Abia Warriors | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Kano Pillars | H | 2-1 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.2% | 91.4% | 90.3% | 90.1% | 89.9% |
| 1 | 1.49 16.4% | 1.49 16.4% | 1.55 1.9% | 1.53 15.9% | 1.56 21.9% | 1.60 0.0% | 1.58 3.7% |
| X | 3.30 18.5% | 3.30 18.5% | 3.55 1.4% | 3.65 13.1% | 3.21 20.0% | 3.35 0.0% | 3.30 6.5% |
| 2 | 7.90 41.9% | 7.90 41.9% | 5.50 4.8% | 6.00 38.1% | 6.45 47.1% | 5.35 0.0% | 5.65 0.9% |
| 0-2 | 1.45 3.3% | 1.45 3.3% | 1.50 5.6% | 1.52 0.7% | 1.50 0.0% | 1.42 1.4% | 1.50 8.7% |
| 3+ | 2.52 5.9% | 2.52 5.9% | 2.30 9.8% | 2.37 1.3% | 2.53 6.8% | 2.45 2.0% | 2.30 13.2% |
| 4+ | 4.90 7.7% | 4.90 7.7% | 4.60 14.0% | 4.50 1.1% | 5.25 10.1% | 4.75 3.1% | 4.60 20.0% |
| GG | 2.60 22.2% | 2.60 22.2% | - | 2.50 21.9% | 2.68 27.0% | - | 2.38 10.2% |
| NG | 1.42 12.7% | 1.42 12.7% | - | 1.47 12.2% | 1.38 14.0% | - | 1.46 6.6% |
| I2+ | 3.58 2.3% | 3.58 2.3% | - | 3.35 5.6% | 3.78 7.4% | - | 3.45 10.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice