Nasarawa United 2 - 1 Niger Tornadoes — rezultat
18.01.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Nasarawa United Domaćin
- Dao
- 0.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2026 | Kano Pillars | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 28.12.2025 | Kano Pillars | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 23.12.2025 | Barau FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.12.2025 | Plateau United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.12.2025 | Shooting Stars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 30.11.2025 | Warri Wolves | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 23.11.2025 | El Kanemi Warriors | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 16.11.2025 | Kun Khalifat FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 09.11.2025 | Kwara United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 06.11.2025 | Remo Stars | H | 2-1 (1-1) | P | O |
Niger Tornadoes Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.01.2026 | Barau FC | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 28.12.2025 | Barau FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Shooting Stars | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 14.12.2025 | El Kanemi Warriors | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.12.2025 | Kwara United | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 29.11.2025 | Remo Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Enugu Rangers | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.11.2025 | Katsina United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 09.11.2025 | Wikki Tourist | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.11.2025 | Abia Warriors | H | 1-2 (0-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2025 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-0 (1-0) | Nasarawa United | I | U |
| 02.02.2025 | NPFL | Nasarawa United | 2-0 (1-0) | Niger Tornadoes | P | U |
| 15.09.2024 | NPFL | Niger Tornadoes | 0-0 (0-0) | Nasarawa United | N | U |
| 18.06.2022 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-0 (0-0) | Nasarawa United | I | U |
| 21.02.2022 | NPFL | Nasarawa United | 1-0 (1-0) | Niger Tornadoes | P | U |
| 29.07.2018 | NPFL | Nasarawa United | 0-0 | Niger Tornadoes | N | U |
| 11.02.2018 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-0 | Nasarawa United | I | U |
| 30.07.2017 | NPFL | Nasarawa United | 1-0 | Niger Tornadoes | P | U |
| 05.03.2017 | NPFL | Niger Tornadoes | 2-0 | Nasarawa United | I | U |
| 26.06.2016 | NPFL | Nasarawa United | 1-0 | Niger Tornadoes | P | U |
| 02.03.2016 | NPFL | Niger Tornadoes | 2-0 | Nasarawa United | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.5% | 91.7% | 90.0% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 1.57 9.0% | 1.57 9.0% | 1.55 4.9% | 1.55 0.6% | 1.58 4.8% | 1.53 5.5% | 1.60 1.3% |
| X | 3.22 5.8% | 3.22 5.8% | 3.30 8.2% | 3.40 0.0% | 3.22 8.4% | 3.30 5.7% | 3.20 8.5% |
| 2 | 6.48 25.9% | 6.48 25.9% | 6.40 4.9% | 6.60 3.1% | 5.95 0.8% | 6.50 12.8% | 5.85 17.0% |
| 0-2 | 1.39 5.4% | 1.39 5.4% | 1.40 8.5% | 1.43 0.7% | 1.42 8.4% | 1.33 0.0% | 1.40 13.8% |
| 3+ | 2.59 5.3% | 2.59 5.3% | 2.60 14.8% | 2.62 0.8% | 2.63 15.2% | 2.80 0.0% | 2.60 25.7% |
| 4+ | 5.00 8.7% | 5.00 8.7% | 5.50 21.4% | 5.20 4.0% | 5.55 21.8% | 5.85 0.0% | 5.55 35.5% |
| GG | 2.86 7.1% | 2.86 7.1% | - | 2.67 0.8% | 2.69 9.4% | - | 2.65 27.4% |
| NG | 1.35 3.6% | 1.35 3.6% | - | 1.42 0.7% | 1.38 4.5% | - | 1.37 14.2% |
| I2+ | 3.76 7.4% | 3.76 7.4% | - | 3.75 1.3% | 3.91 10.1% | - | 3.90 18.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice