Niger Tornadoes 2 - 0 Enyimba — rezultat
25.01.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Niger Tornadoes Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2026 | Nasarawa United | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 14.01.2026 | Barau FC | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 28.12.2025 | Barau FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Shooting Stars | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 14.12.2025 | El Kanemi Warriors | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.12.2025 | Kwara United | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 29.11.2025 | Remo Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Enugu Rangers | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.11.2025 | Katsina United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 09.11.2025 | Wikki Tourist | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Enyimba Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2026 | Barau FC | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.01.2026 | Shooting Stars | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 28.12.2025 | Shooting Stars | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 21.12.2025 | El Kanemi Warriors | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 14.12.2025 | Kwara United | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 07.12.2025 | Remo Stars | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 30.11.2025 | Enugu Rangers | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 24.11.2025 | Katsina United | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 16.11.2025 | Wikki Tourist | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 09.11.2025 | Abia Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2025 | NPFL | Enyimba | 1-0 (1-0) | Niger Tornadoes | I | U |
| 02.03.2025 | NPFL | Niger Tornadoes | 0-1 (0-0) | Enyimba | I | U |
| 16.10.2024 | NPFL | Enyimba | 1-1 (0-1) | Niger Tornadoes | N | U |
| 17.03.2024 | NPFL | Enyimba | 3-1 (0-0) | Niger Tornadoes | I | O |
| 01.11.2023 | NPFL | Niger Tornadoes | 0-0 (0-0) | Enyimba | N | U |
| 05.06.2022 | NPFL | Niger Tornadoes | 2-1 (2-1) | Enyimba | P | O |
| 12.02.2022 | NPFL | Enyimba | 1-1 (1-1) | Niger Tornadoes | N | U |
| 20.05.2019 | NPFL | Enyimba | 2-0 | Niger Tornadoes | I | U |
| 13.02.2019 | NPFL | Niger Tornadoes | 0-0 | Enyimba | N | U |
| 09.09.2018 | NPFL | Niger Tornadoes | 0-0 | Enyimba | N | U |
| 23.05.2018 | NPFL | Enyimba | 1-0 | Niger Tornadoes | I | U |
| 09.07.2017 | NPFL | Enyimba | 3-0 | Niger Tornadoes | I | O |
| 12.02.2017 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-0 | Enyimba | P | U |
| 10.09.2016 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-0 | Enyimba | P | U |
| 08.05.2016 | NPFL | Enyimba | 2-1 | Niger Tornadoes | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.2% | 91.4% | 90.3% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 1.51 9.0% | 1.51 9.0% | 1.55 10.4% | 1.55 12.9% | 1.58 11.7% | 1.50 15.7% | 1.55 9.4% |
| X | 3.48 7.1% | 3.48 7.1% | 3.40 11.5% | 3.55 10.9% | 3.32 9.6% | 3.50 16.7% | 3.40 7.9% |
| 2 | 6.59 26.5% | 6.59 26.5% | 5.90 19.2% | 6.00 30.4% | 5.75 26.9% | 6.35 36.6% | 5.90 22.9% |
| 0-2 | 1.53 0.6% | 1.53 0.6% | 1.53 7.7% | 1.50 2.0% | 1.51 2.7% | 1.48 0.0% | 1.52 0.7% |
| 3+ | 2.31 0.9% | 2.31 0.9% | 2.25 11.8% | 2.40 2.1% | 2.36 4.1% | 2.30 0.0% | 2.25 0.0% |
| 4+ | 4.33 3.1% | 4.33 3.1% | 4.45 16.0% | 4.55 4.6% | 4.73 11.6% | 4.35 0.0% | 4.45 0.0% |
| GG | 2.34 8.8% | 2.34 8.8% | - | 2.47 13.8% | 2.43 2.5% | - | 2.38 9.2% |
| NG | 1.51 5.6% | 1.51 5.6% | - | 1.48 8.6% | 1.46 1.4% | - | 1.45 6.5% |
| I2+ | 3.34 1.8% | 3.34 1.8% | - | 3.40 1.4% | 3.51 8.4% | - | 3.40 1.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice