Nasarawa United 2 - 1 Remo Stars — rezultat
06.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Nasarawa United Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.11.2025 | Rivers United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Ikorodu City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.10.2025 | Enugu Rangers | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 04.10.2025 | Bendel Insurance | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 28.09.2025 | Katsina United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.09.2025 | Bayelsa United | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 14.09.2025 | Wikki Tourist | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Enyimba | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.08.2025 | Abia Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 27.08.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Remo Stars Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2025 | Kwara United | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 26.10.2025 | Mamelodi Sundowns | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Mamelodi Sundowns | H | 1-5 (0-2) | I | O |
| 12.10.2025 | Katsina United | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 06.10.2025 | Wikki Tourist | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 02.10.2025 | Abia Warriors | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 26.09.2025 | Zilimadjou | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 21.09.2025 | Zilimadjou | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 14.09.2025 | Plateau United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Warri Wolves | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2025 | NPFL | Nasarawa United | 1-0 (1-0) | Remo Stars | P | U |
| 13.10.2024 | NPFL | Remo Stars | 3-0 (0-0) | Nasarawa United | I | O |
| 26.03.2023 | NPFL | Remo Stars | 1-0 (1-0) | Nasarawa United | I | U |
| 20.02.2023 | NPFL | Nasarawa United | 2-0 (1-0) | Remo Stars | P | U |
| 16.04.2022 | NPFL | Nasarawa United | 1-1 (0-0) | Remo Stars | N | U |
| 29.12.2021 | NPFL | Remo Stars | 0-0 (0-0) | Nasarawa United | N | U |
| 11.06.2017 | NPFL | Remo Stars | 1-0 | Nasarawa United | I | U |
| 25.01.2017 | NPFL | Nasarawa United | 3-1 | Remo Stars | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.8% | 91.8% | 90.2% | 89.9% | 90.0% |
| 1 | 1.84 26.0% | 1.82 24.7% | 1.80 0.0% | 1.92 28.9% | 1.68 3.4% | 1.87 13.3% | 1.68 20.0% |
| X | 2.97 27.6% | 2.99 27.1% | 2.90 4.9% | 3.05 25.6% | 3.25 1.5% | 3.00 4.8% | 3.40 16.0% |
| 2 | 4.51 26.8% | 4.60 25.3% | 4.70 6.8% | 4.15 25.2% | 4.85 11.8% | 4.10 23.4% | 4.50 32.8% |
| 0-2 | 1.39 7.3% | 1.39 7.3% | 1.30 8.5% | 1.35 17.7% | 1.47 0.0% | 1.33 11.3% | 1.44 8.9% |
| 3+ | 2.73 13.8% | 2.73 13.8% | 3.05 22.0% | 2.92 37.7% | 3.08 22.2% | 2.80 24.4% | 2.45 15.6% |
| 4+ | 5.50 14.6% | 5.45 13.5% | 6.90 35.3% | 5.90 53.2% | 7.00 34.6% | 5.75 35.3% | 5.10 24.4% |
| GG | 2.36 18.1% | 2.36 18.1% | - | 2.55 9.9% | 2.80 21.2% | - | 2.32 5.3% |
| NG | 1.50 7.9% | 1.50 7.9% | - | 1.46 5.2% | 1.35 10.6% | - | 1.48 2.8% |
| I2+ | 3.84 9.7% | 3.82 9.1% | - | 4.20 31.3% | 4.33 14.9% | - | 3.70 15.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice