Nasarawa United 1 - 0 Shooting Stars — rezultat
08.12.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Nasarawa United Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2025 | Warri Wolves | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 23.11.2025 | El Kanemi Warriors | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 16.11.2025 | Kun Khalifat FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 09.11.2025 | Kwara United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 06.11.2025 | Remo Stars | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 02.11.2025 | Rivers United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Ikorodu City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.10.2025 | Enugu Rangers | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 04.10.2025 | Bendel Insurance | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 28.09.2025 | Katsina United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Shooting Stars Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.4
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2025 | Remo Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.11.2025 | El Kanemi Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Kwara United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.11.2025 | Enugu Rangers | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 02.11.2025 | Katsina United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 26.10.2025 | Wikki Tourist | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Abia Warriors | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 12.10.2025 | Kano Pillars | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.10.2025 | Plateau United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.09.2025 | Warri Wolves | A | 1-2 (0-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2025 | NPFL | Shooting Stars | 2-0 (1-0) | Nasarawa United | I | U |
| 08.09.2024 | NPFL | Nasarawa United | 1-1 (0-0) | Shooting Stars | N | U |
| 29.04.2023 | NPFL | Nasarawa United | 1-0 (1-0) | Shooting Stars | P | U |
| 05.02.2023 | NPFL | Shooting Stars | 2-0 (2-0) | Nasarawa United | I | U |
| 03.04.2022 | NPFL | Nasarawa United | 2-0 (0-0) | Shooting Stars | P | U |
| 20.03.2022 | NPFL | Shooting Stars | 1-0 (1-0) | Nasarawa United | I | U |
| 20.08.2017 | NPFL | Shooting Stars | 2-0 | Nasarawa United | I | U |
| 26.03.2017 | NPFL | Nasarawa United | 1-0 | Shooting Stars | P | U |
| 10.07.2016 | NPFL | Shooting Stars | 2-1 | Nasarawa United | I | O |
| 19.04.2016 | NPFL | Nasarawa United | 1-0 | Shooting Stars | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.7% | 91.2% | 90.1% | 90.1% | 90.4% |
| 1 | 1.53 1.3% | 1.53 1.3% | 1.58 1.3% | 1.46 5.2% | 1.57 2.5% | 1.53 0.0% | 1.57 1.9% |
| X | 3.50 2.9% | 3.50 2.9% | 3.40 3.0% | 4.20 16.7% | 3.38 1.8% | 3.40 0.0% | 3.40 6.3% |
| 2 | 6.15 6.0% | 6.15 6.0% | 5.70 7.5% | 5.75 5.7% | 5.65 6.6% | 6.15 0.0% | 5.70 0.9% |
| 0-2 | 1.49 3.5% | 1.49 3.5% | 1.55 0.0% | 1.59 8.2% | 1.56 0.0% | 1.48 1.4% | 1.54 8.5% |
| 3+ | 2.30 11.5% | 2.30 11.5% | 2.20 0.0% | 2.22 11.9% | 2.24 0.0% | 2.30 2.1% | 2.22 12.9% |
| 4+ | 4.40 20.0% | 4.40 20.0% | 4.33 0.0% | 4.15 13.5% | 4.38 0.0% | 4.35 3.3% | 4.33 18.3% |
| GG | 2.36 7.5% | 2.36 7.5% | - | 2.50 2.7% | 2.32 2.2% | - | 2.30 11.5% |
| NG | 1.50 3.4% | 1.50 3.4% | - | 1.47 1.4% | 1.50 2.0% | - | 1.48 6.5% |
| I2+ | 3.34 4.6% | 3.34 4.6% | - | 3.20 13.5% | 3.35 0.0% | - | 3.30 13.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice