Plateau United 0 - 0 Nasarawa United — rezultat
14.12.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Plateau United Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.12.2025 | Rivers United | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 07.12.2025 | Warri Wolves | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.11.2025 | Kun Khalifat FC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 16.11.2025 | Ikorodu City | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 10.11.2025 | Bendel Insurance | H | 1-0 | P | U |
| 02.11.2025 | Bayelsa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 26.10.2025 | Enyimba | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 19.10.2025 | Niger Tornadoes | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 12.10.2025 | Barau FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 05.10.2025 | Shooting Stars | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Nasarawa United Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.12.2025 | Shooting Stars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 30.11.2025 | Warri Wolves | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 23.11.2025 | El Kanemi Warriors | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 16.11.2025 | Kun Khalifat FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 09.11.2025 | Kwara United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 06.11.2025 | Remo Stars | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 02.11.2025 | Rivers United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Ikorodu City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.10.2025 | Enugu Rangers | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 04.10.2025 | Bendel Insurance | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2025 | NPFL | Nasarawa United | 3-2 (1-0) | Plateau United | I | O |
| 24.11.2024 | NPFL | Plateau United | 2-0 (0-0) | Nasarawa United | P | U |
| 23.04.2023 | NPFL | Plateau United | 1-0 (1-0) | Nasarawa United | P | U |
| 01.02.2023 | NPFL | Nasarawa United | 1-2 (1-1) | Plateau United | P | O |
| 08.05.2022 | NPFL | Nasarawa United | 2-1 (1-1) | Plateau United | I | O |
| 19.01.2022 | NPFL | Plateau United | 3-2 (1-1) | Nasarawa United | P | O |
| 13.06.2021 | NPFL | Nasarawa United | 2-0 (0-0) | Plateau United | I | U |
| 29.01.2021 | NPFL | Plateau United | 1-0 (1-0) | Nasarawa United | P | U |
| 15.03.2020 | NPFL | Plateau United | 2-1 | Nasarawa United | P | O |
| 20.11.2019 | NPFL | Nasarawa United | 1-1 | Plateau United | N | U |
| 12.05.2019 | NPFL | Plateau United | 2-1 | Nasarawa United | P | O |
| 07.02.2019 | NPFL | Nasarawa United | 2-1 | Plateau United | I | O |
| 13.05.2018 | NPFL | Plateau United | 2-1 | Nasarawa United | P | O |
| 14.01.2018 | NPFL | Nasarawa United | 0-1 | Plateau United | P | U |
| 28.06.2017 | NPFL | Plateau United | 1-0 | Nasarawa United | P | U |
| 05.02.2017 | NPFL | Nasarawa United | 0-0 | Plateau United | N | U |
| 22.08.2016 | NPFL | Plateau United | 1-0 | Nasarawa United | P | U |
| 16.04.2016 | NPFL | Nasarawa United | 2-1 | Plateau United | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 89.5% | 91.6% | 90.2% | 89.9% | 90.3% |
| 1 | 1.74 4.2% | 1.74 4.2% | 1.80 10.4% | 1.80 6.5% | 1.82 8.3% | 1.68 3.1% | 1.64 0.0% |
| X | 2.96 7.5% | 2.96 7.5% | 2.95 3.3% | 2.92 4.3% | 2.96 0.3% | 3.10 1.6% | 3.05 0.0% |
| 2 | 5.28 1.1% | 5.28 1.1% | 4.50 23.7% | 5.15 9.6% | 4.51 19.5% | 5.15 7.2% | 5.90 0.0% |
| 0-2 | 1.35 3.6% | 1.35 3.6% | 1.36 3.0% | 1.39 2.2% | 1.37 3.0% | 1.36 0.7% | 1.32 0.0% |
| 3+ | 2.74 0.4% | 2.74 0.4% | 2.75 6.8% | 2.77 4.5% | 2.79 6.7% | 2.65 3.6% | 2.90 0.0% |
| 4+ | 5.40 1.8% | 5.40 1.8% | 6.00 9.1% | 5.40 4.4% | 6.05 9.7% | 5.25 6.3% | 6.55 0.0% |
| GG | 2.50 4.2% | 2.50 4.2% | - | 2.45 9.3% | 2.51 11.0% | - | 2.88 0.0% |
| NG | 1.45 5.8% | 1.45 5.8% | - | 1.49 5.7% | 1.43 5.9% | - | 1.32 0.0% |
| I2+ | 3.84 2.4% | 3.84 2.4% | - | 3.75 3.8% | 4.00 5.2% | - | 4.15 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice