Niger Tornadoes 1 - 2 Abia Warriors — rezultat
02.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Niger Tornadoes Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.2025 | Kano Pillars | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Plateau United | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 12.10.2025 | Warri Wolves | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 05.10.2025 | Kun Khalifat FC | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 01.10.2025 | Rivers United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 21.09.2025 | Ikorodu City | H | 4-2 (3-0) | P | O |
| 13.09.2025 | Bendel Insurance | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Bayelsa United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 31.08.2025 | Enyimba | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 27.08.2025 | Nasarawa United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Abia Warriors Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2025 | Barau FC | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Shooting Stars | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.10.2025 | El Kanemi Warriors | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 08.10.2025 | Enugu Rangers | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 05.10.2025 | Kwara United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 02.10.2025 | Remo Stars | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 28.09.2025 | Djoliba | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.09.2025 | Djoliba | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 14.09.2025 | Katsina United | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Wikki Tourist | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2025 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-1 (0-0) | Abia Warriors | N | U |
| 08.12.2024 | NPFL | Abia Warriors | 2-1 (1-0) | Niger Tornadoes | I | O |
| 25.02.2024 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-0 (0-0) | Abia Warriors | P | U |
| 30.09.2023 | NPFL | Abia Warriors | 1-0 (0-0) | Niger Tornadoes | I | U |
| 23.04.2023 | NPFL | Niger Tornadoes | 3-0 (0-0) | Abia Warriors | P | O |
| 01.02.2023 | NPFL | Abia Warriors | 1-0 (1-0) | Niger Tornadoes | I | U |
| 16.04.2022 | NPFL | Abia Warriors | 1-1 (1-0) | Niger Tornadoes | N | U |
| 30.12.2021 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-1 (1-0) | Abia Warriors | N | U |
| 05.08.2018 | NPFL | Abia Warriors | 0-0 | Niger Tornadoes | N | U |
| 25.02.2018 | NPFL | Niger Tornadoes | 2-0 | Abia Warriors | P | U |
| 23.07.2017 | NPFL | Niger Tornadoes | 0-0 | Abia Warriors | N | U |
| 01.03.2017 | NPFL | Abia Warriors | 1-0 | Niger Tornadoes | I | U |
| 31.07.2016 | NPFL | Niger Tornadoes | 2-1 | Abia Warriors | P | O |
| 27.03.2016 | NPFL | Abia Warriors | 1-0 | Niger Tornadoes | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.1% | 91.7% | 90.1% | 90.1% | 90.1% |
| 1 | 1.70 3.7% | 1.70 3.7% | 1.65 0.0% | 1.69 1.8% | 1.65 0.0% | 1.65 0.0% | 1.65 2.4% |
| X | 3.20 1.5% | 3.20 1.5% | 3.15 0.0% | 3.30 2.9% | 3.16 0.0% | 3.15 0.0% | 3.15 0.0% |
| 2 | 5.00 7.1% | 5.00 7.1% | 5.35 0.0% | 5.10 1.9% | 5.35 0.0% | 5.35 0.0% | 5.35 4.9% |
| 0-2 | 1.44 4.0% | 1.44 4.0% | 1.45 0.0% | 1.47 0.0% | 1.45 0.0% | 1.44 0.0% | 1.44 1.4% |
| 3+ | 2.43 2.8% | 2.43 2.8% | 2.45 0.0% | 2.52 0.0% | 2.50 0.0% | 2.40 0.0% | 2.47 2.9% |
| 4+ | 4.75 0.0% | 4.75 0.0% | 5.10 0.0% | 4.80 1.0% | 5.15 0.0% | 4.60 0.0% | 5.10 3.0% |
| GG | 2.30 4.6% | 2.30 4.6% | - | 2.40 2.0% | 2.45 0.0% | - | 2.45 5.6% |
| NG | 1.54 0.6% | 1.54 0.6% | - | 1.51 1.3% | 1.45 0.0% | - | 1.44 2.0% |
| I2+ | 3.50 0.0% | 3.50 0.0% | - | 3.70 0.0% | 3.75 0.0% | - | 3.70 2.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice