Niger Tornadoes 2 - 0 Katsina United — rezultat
16.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Niger Tornadoes Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.11.2025 | Wikki Tourist | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.11.2025 | Abia Warriors | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 25.10.2025 | Kano Pillars | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Plateau United | H | 4-0 (1-0) | P | O |
| 12.10.2025 | Warri Wolves | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 05.10.2025 | Kun Khalifat FC | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 01.10.2025 | Rivers United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 21.09.2025 | Ikorodu City | H | 4-2 (3-0) | P | O |
| 13.09.2025 | Bendel Insurance | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Bayelsa United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Katsina United Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2025 | Barau FC | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Shooting Stars | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 24.10.2025 | El Kanemi Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Kwara United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 12.10.2025 | Remo Stars | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 06.10.2025 | Enugu Rangers | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.09.2025 | Nasarawa United | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 22.09.2025 | Wikki Tourist | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.09.2025 | Abia Warriors | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Kano Pillars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2025 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-0 (0-0) | Katsina United | P | U |
| 26.10.2024 | NPFL | Katsina United | 1-1 (0-1) | Niger Tornadoes | N | U |
| 18.02.2024 | NPFL | Katsina United | 1-0 (0-0) | Niger Tornadoes | I | U |
| 21.01.2024 | NPFL | Niger Tornadoes | 0-0 (0-0) | Katsina United | N | U |
| 01.06.2022 | NPFL | Katsina United | 2-0 (0-0) | Niger Tornadoes | I | U |
| 06.02.2022 | NPFL | Niger Tornadoes | 2-1 (2-1) | Katsina United | P | O |
| 08.05.2019 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-0 | Katsina United | P | U |
| 03.02.2019 | NPFL | Katsina United | 3-1 | Niger Tornadoes | I | O |
| 25.07.2018 | NPFL | Niger Tornadoes | 0-0 | Katsina United | N | U |
| 04.02.2018 | NPFL | Katsina United | 2-0 | Niger Tornadoes | I | U |
| 28.06.2017 | NPFL | Katsina United | 1-0 | Niger Tornadoes | I | U |
| 05.02.2017 | NPFL | Niger Tornadoes | 1-1 | Katsina United | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 90.2% | 91.4% | 90.0% | 90.0% | 89.8% |
| 1 | 1.44 12.7% | 1.44 12.7% | 1.45 2.0% | 1.47 6.4% | 1.42 12.9% | 1.43 1.4% | 1.44 13.8% |
| X | 3.54 10.6% | 3.54 10.6% | 3.55 0.0% | 3.75 10.3% | 3.62 14.6% | 3.50 0.0% | 3.55 14.5% |
| 2 | 8.00 46.5% | 8.00 46.5% | 7.30 7.4% | 6.80 9.7% | 7.65 37.8% | 7.95 7.4% | 7.30 36.4% |
| 0-2 | 1.49 7.2% | 1.49 7.2% | 1.50 2.0% | 1.53 4.8% | 1.52 1.3% | 1.50 0.0% | 1.50 7.1% |
| 3+ | 2.30 11.2% | 2.30 11.2% | 2.30 2.2% | 2.35 7.8% | 2.33 1.7% | 2.25 0.0% | 2.30 11.5% |
| 4+ | 4.33 17.5% | 4.33 17.5% | 4.60 4.5% | 4.35 10.3% | 4.65 14.7% | 4.25 0.0% | 4.60 15.6% |
| GG | 2.53 3.7% | 2.53 3.7% | - | 2.55 0.8% | 2.74 6.6% | - | 2.65 6.0% |
| NG | 1.44 2.0% | 1.44 2.0% | - | 1.45 0.0% | 1.37 3.5% | - | 1.37 2.8% |
| I2+ | 3.34 10.2% | 3.34 10.2% | - | 3.45 6.8% | 3.47 10.1% | - | 3.45 10.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice