Plateau United 4 - 0 Kano Pillars — rezultat
11.10.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Mečevi iz lige Nigerija - NPFL
Tabele Nigerija - NPFL
NPFL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Enugu Rangers | 8 | 5 | 2 | 1 | 14 | 9 | 5 | 2.9 | 17 |
| 2 | Rivers United | 8 | 4 | 4 | 0 | 13 | 2 | 11 | 1.9 | 16 |
| 3 | Plateau United | 8 | 4 | 2 | 2 | 13 | 8 | 5 | 2.6 | 14 |
| 4 | Barau FC | 8 | 3 | 4 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 13 |
| 5 | Doma United | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 10 | 0 | 2.5 | 13 |
| 6 | Ikorodu City | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 7 | 3 | 2.1 | 12 |
| 7 | Bendel Insurance | 8 | 4 | 0 | 4 | 14 | 13 | 1 | 3.4 | 12 |
| 8 | Sporting Lagos | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 12 |
| 9 | Katsina United | 8 | 3 | 3 | 2 | 10 | 11 | -1 | 2.6 | 12 |
| 10 | Kano Pillars | 8 | 2 | 5 | 1 | 11 | 11 | 0 | 2.8 | 11 |
| 11 | Nasarawa United | 8 | 3 | 2 | 3 | 8 | 8 | 0 | 2 | 11 |
| 12 | Kwara United | 8 | 3 | 1 | 4 | 9 | 9 | 0 | 2.2 | 10 |
| 13 | Warri Wolves | 8 | 3 | 1 | 4 | 6 | 7 | -1 | 1.6 | 10 |
| 14 | Niger Tornadoes | 8 | 2 | 3 | 3 | 6 | 7 | -1 | 1.6 | 9 |
| 15 | Abia Warriors | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 | 11 | -3 | 2.4 | 9 |
| 16 | Ranchers Bees | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 10 | -1 | 2.4 | 8 |
| 17 | Shooting Stars | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 11 | -4 | 2.2 | 8 |
| 18 | Kun Khalifat FC | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 14 | -7 | 2.6 | 8 |
| 19 | Enyimba | 8 | 2 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | 3.1 | 7 |
| 20 | Inter Lagos | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 13 | -8 | 2.2 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rivers United | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 0 | 11 | 2.8 | 12 |
| 2 | Plateau United | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 1 | 9 | 2.8 | 12 |
| 3 | Bendel Insurance | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 5 | 7 | 4.2 | 12 |
| 4 | Barau FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 4 | 6 | 3.5 | 10 |
| 5 | Ikorodu City | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 1 | 6 | 2 | 10 |
| 6 | Doma United | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 2.2 | 10 |
| 7 | Kwara United | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 10 |
| 8 | Enugu Rangers | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 10 |
| 9 | Katsina United | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 10 |
| 10 | Nasarawa United | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.5 | 10 |
| 11 | Warri Wolves | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 9 |
| 12 | Ranchers Bees | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 8 |
| 13 | Kano Pillars | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 4 | 4 | 3 | 8 |
| 14 | Shooting Stars | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.2 | 8 |
| 15 | Niger Tornadoes | 4 | 2 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 8 |
| 16 | Kun Khalifat FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 7 |
| 17 | Abia Warriors | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 6 |
| 18 | Enyimba | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 6 |
| 19 | Sporting Lagos | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 5 |
| 20 | Inter Lagos | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting Lagos | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 2 | Enugu Rangers | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 3 | Rivers United | 4 | 0 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 4 |
| 4 | Barau FC | 4 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 3 |
| 5 | Kano Pillars | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 6 | Inter Lagos | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 3 |
| 7 | Doma United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 3 |
| 8 | Abia Warriors | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 9 | -6 | 3 | 3 |
| 9 | Ikorodu City | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 2 |
| 10 | Plateau United | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 11 | Katsina United | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 2 |
| 12 | Niger Tornadoes | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 1 |
| 13 | Nasarawa United | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 1 |
| 14 | Warri Wolves | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 5 | -4 | 1.5 | 1 |
| 15 | Enyimba | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 1 |
| 16 | Kun Khalifat FC | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 10 | -8 | 3 | 1 |
| 17 | Kwara United | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 5 | -5 | 1.2 | 0 |
| 18 | Bendel Insurance | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 0 |
| 19 | Ranchers Bees | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 9 | -6 | 3 | 0 |
| 20 | Shooting Stars | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 10 | -7 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Plateau United Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | Enyimba | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 27.09.2026 | Inter Lagos | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 23.09.2026 | Doma United | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 20.09.2026 | Shooting Stars | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 14.09.2026 | Niger Tornadoes | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.09.2026 | Kwara United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.08.2026 | Rivers United | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 24.05.2026 | Kano Pillars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 10.05.2026 | Nasarawa United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.05.2026 | Warri Wolves | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Kano Pillars Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | Shooting Stars | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.10.2026 | Sporting Lagos | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 27.09.2026 | Enyimba | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.09.2026 | Inter Lagos | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 20.09.2026 | Doma United | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 06.09.2026 | Niger Tornadoes | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 30.08.2026 | Kwara United | A | 2-2 | N | O |
| 24.05.2026 | Plateau United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 10.05.2026 | Warri Wolves | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 03.05.2026 | Kun Khalifat FC | A | 2-1 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05.2026 | NPFL | Plateau United | 1-0 (0-0) | Kano Pillars | P | U |
| 21.12.2025 | NPFL | Kano Pillars | 2-1 (1-1) | Plateau United | I | O |
| 22.03.2025 | NPFL | Plateau United | 2-1 (0-1) | Kano Pillars | P | O |
| 03.11.2024 | NPFL | Kano Pillars | 2-1 (0-0) | Plateau United | I | O |
| 15.06.2024 | NPFL | Plateau United | 1-1 (0-0) | Kano Pillars | N | U |
| 07.01.2024 | NPFL | Kano Pillars | 2-1 (0-1) | Plateau United | I | O |
| 05.06.2022 | NPFL | Plateau United | 1-0 (1-0) | Kano Pillars | P | U |
| 13.02.2022 | NPFL | Kano Pillars | 0-1 (0-0) | Plateau United | P | U |
| 30.05.2021 | NPFL | Plateau United | 0-0 (0-0) | Kano Pillars | N | U |
| 13.01.2021 | NPFL | Kano Pillars | 1-0 (0-0) | Plateau United | I | U |
| 22.03.2020 | NPFL | Kano Pillars | - | Plateau United | - | U |
| 01.12.2019 | NPFL | Plateau United | 0-0 | Kano Pillars | N | U |
| 05.05.2019 | NPFL | Kano Pillars | 1-0 | Plateau United | I | U |
| 27.01.2019 | NPFL | Plateau United | 0-0 | Kano Pillars | N | U |
| 22.07.2018 | NPFL | Plateau United | - | Kano Pillars | - | U |
| 31.01.2018 | NPFL | Kano Pillars | 2-0 | Plateau United | I | U |
| 06.08.2017 | NPFL | Kano Pillars | 1-1 | Plateau United | N | U |
| 12.03.2017 | NPFL | Plateau United | 2-0 | Kano Pillars | P | U |
| 05.06.2016 | NPFL | Kano Pillars | 1-0 | Plateau United | I | U |
| 22.05.2016 | NPFL | Plateau United | 0-0 | Kano Pillars | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.1% | 90.1% | 90.0% | 91.3% | 90.0% | 90.1% | 90.1% |
| 1 | 1.48 0.7% | 1.48 2.8% | 1.55 0.0% | 1.54 0.6% | 1.52 1.9% | 1.50 0.0% | 1.55 3.1% |
| X | 3.35 0.9% | 3.35 3.7% | 3.40 0.0% | 3.55 1.4% | 3.42 4.3% | 3.40 0.0% | 3.40 3.0% |
| 2 | 7.40 5.0% | 7.40 5.7% | 5.80 0.0% | 6.10 0.0% | 6.20 0.8% | 6.70 0.0% | 5.85 8.3% |
| 0-2 | 1.53 0.6% | 1.53 0.6% | 1.53 0.0% | 1.51 1.3% | 1.53 1.3% | 1.57 0.0% | 1.53 0.0% |
| 3+ | 2.29 0.9% | 2.29 0.9% | 2.25 0.0% | 2.32 2.2% | 2.31 1.8% | 2.25 0.0% | 2.25 0.0% |
| 4+ | 4.25 0.0% | 4.25 0.0% | 4.40 0.0% | 4.10 2.5% | - | - | 4.40 0.0% |
| GG | 2.36 2.2% | 2.36 2.1% | - | 2.40 2.1% | 2.47 1.6% | - | 2.35 2.2% |
| NG | 1.50 1.3% | 1.50 1.4% | - | 1.51 0.7% | 1.45 0.7% | - | 1.46 2.0% |
| I2+ | 3.12 0.0% | 3.12 0.0% | - | 3.25 0.0% | 3.44 1.5% | - | 3.35 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice