Plateau United 1 - 2 Rivers United — rezultat
11.12.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Plateau United Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | Warri Wolves | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.11.2025 | Kun Khalifat FC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 16.11.2025 | Ikorodu City | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 10.11.2025 | Bendel Insurance | H | 1-0 | P | U |
| 02.11.2025 | Bayelsa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 26.10.2025 | Enyimba | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 19.10.2025 | Niger Tornadoes | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 12.10.2025 | Barau FC | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 05.10.2025 | Shooting Stars | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.10.2025 | Kwara United | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Rivers United Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2025 | Abia Warriors | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 03.12.2025 | Kano Pillars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.11.2025 | Renaissance Berkane | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 22.11.2025 | Pyramids FC | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 16.11.2025 | Warri Wolves | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 10.11.2025 | Kun Khalifat FC | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 06.11.2025 | Bendel Insurance | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Nasarawa United | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 29.10.2025 | Ikorodu City | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.10.2025 | Black Bulls Maputo | H | 3-1 (2-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.01.2025 | NPFL | Plateau United | 2-1 (1-0) | Rivers United | P | O |
| 30.12.2024 | NPFL | Rivers United | 1-1 (0-0) | Plateau United | N | U |
| 16.04.2024 | NPFL | Rivers United | 3-1 (2-0) | Plateau United | I | O |
| 10.01.2024 | NPFL | Plateau United | 3-2 (1-1) | Rivers United | P | O |
| 01.06.2022 | NPFL | Rivers United | 2-0 (1-0) | Plateau United | I | U |
| 06.02.2022 | NPFL | Plateau United | 1-0 (1-0) | Rivers United | P | U |
| 30.06.2021 | NPFL | Rivers United | 3-1 (2-0) | Plateau United | I | O |
| 03.03.2021 | NPFL | Plateau United | 1-1 (0-1) | Rivers United | N | U |
| 31.05.2020 | NPFL | Rivers United | 0-0 | Plateau United | N | U |
| 02.02.2020 | NPFL | Plateau United | 1-0 | Rivers United | P | U |
| 20.05.2018 | NPFL | Rivers United | 1-0 | Plateau United | I | U |
| 17.01.2018 | NPFL | Plateau United | 2-0 | Rivers United | P | U |
| 27.08.2017 | NPFL | Plateau United | 1-1 | Rivers United | N | U |
| 29.03.2017 | NPFL | Rivers United | 0-0 | Plateau United | N | U |
| 28.08.2016 | NPFL | Rivers United | 2-0 | Plateau United | I | U |
| 24.04.2016 | NPFL | Plateau United | 2-1 | Rivers United | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.2% | 91.5% | 90.0% | 90.1% | 90.1% |
| 1 | 1.70 6.6% | 1.70 6.6% | 1.73 2.8% | 1.85 3.6% | 1.74 4.4% | 1.60 0.0% | 1.73 6.5% |
| X | 3.30 6.5% | 3.30 6.5% | 3.15 6.8% | 3.05 7.6% | 3.22 5.6% | 3.35 0.0% | 3.25 1.6% |
| 2 | 4.75 12.6% | 4.75 12.6% | 4.70 3.1% | 4.45 17.1% | 4.44 2.5% | 5.35 0.0% | 4.45 14.1% |
| 0-2 | 1.64 13.1% | 1.64 13.1% | 1.68 18.3% | 1.57 7.6% | 1.70 14.1% | 1.40 0.0% | 1.66 1.8% |
| 3+ | 2.10 17.6% | 2.10 17.6% | 1.98 20.8% | 2.25 11.4% | 2.01 16.3% | 2.50 0.0% | 2.00 2.4% |
| 4+ | 3.76 27.7% | 3.76 27.7% | 3.65 28.4% | 4.60 31.4% | 3.70 23.7% | 4.90 0.0% | 3.70 3.9% |
| GG | 1.87 15.0% | 1.87 15.0% | - | 2.25 20.3% | 1.94 12.6% | - | 1.95 1.6% |
| NG | 1.80 9.8% | 1.80 9.8% | - | 1.58 13.7% | 1.72 11.0% | - | 1.68 1.2% |
| I2+ | 2.97 15.1% | 2.97 15.1% | - | 3.60 18.0% | 3.02 15.2% | - | 3.05 1.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice