Plateau United 2 - 1 Rivers United — rezultat
26.01.2025 15:15 • Nigerija - NPFL
Mečevi iz lige Nigerija - NPFL
Tabele Nigerija - NPFL
NPFL
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rivers United | 11 | 4 | 6 | 1 | 15 | 5 | 10 | 1.8 | 18 |
| 2 | Enugu Rangers | 9 | 5 | 3 | 1 | 15 | 10 | 5 | 2.8 | 18 |
| 3 | Bendel Insurance | 10 | 6 | 0 | 4 | 18 | 15 | 3 | 3.3 | 18 |
| 4 | Kano Pillars | 11 | 4 | 6 | 1 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 18 |
| 5 | Nasarawa United | 11 | 5 | 2 | 4 | 11 | 10 | 1 | 1.9 | 17 |
| 6 | Plateau United | 11 | 4 | 4 | 3 | 18 | 14 | 4 | 2.9 | 16 |
| 7 | Barau FC | 11 | 3 | 7 | 1 | 13 | 10 | 3 | 2.1 | 16 |
| 8 | Niger Tornadoes | 11 | 4 | 4 | 3 | 9 | 8 | 1 | 1.5 | 16 |
| 9 | Katsina United | 11 | 4 | 4 | 3 | 14 | 15 | -1 | 2.6 | 16 |
| 10 | Shooting Stars | 11 | 4 | 3 | 4 | 16 | 15 | 1 | 2.8 | 15 |
| 11 | Sporting Lagos | 10 | 4 | 3 | 3 | 14 | 13 | 1 | 2.7 | 15 |
| 12 | Doma United | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | 13 | 0 | 2.6 | 15 |
| 13 | Ikorodu City | 11 | 3 | 5 | 3 | 15 | 13 | 2 | 2.5 | 14 |
| 14 | Warri Wolves | 11 | 3 | 4 | 4 | 7 | 8 | -1 | 1.4 | 13 |
| 15 | Kwara United | 11 | 3 | 3 | 5 | 12 | 13 | -1 | 2.3 | 12 |
| 16 | Kun Khalifat FC | 11 | 3 | 3 | 5 | 9 | 16 | -7 | 2.3 | 12 |
| 17 | Enyimba | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 15 | -3 | 2.5 | 11 |
| 18 | Abia Warriors | 11 | 2 | 4 | 5 | 10 | 17 | -7 | 2.5 | 10 |
| 19 | Ranchers Bees | 10 | 2 | 3 | 5 | 11 | 14 | -3 | 2.5 | 9 |
| 20 | Inter Lagos | 11 | 1 | 3 | 7 | 6 | 17 | -11 | 2.1 | 3* |
* Inter Lagos: −3 boda — NPFL 06.10.2026, napad na sudije posle Inter Lagos - Katsina United (04.10) - Inter Lagos
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Bendel Insurance | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 | 6 | 8 | 4 | 15 |
| 2 | Rivers United | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 1 | 11 | 2.2 | 14 |
| 3 | Shooting Stars | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.3 | 14 |
| 4 | Kano Pillars | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 4 | 7 | 2.5 | 14 |
| 5 | Katsina United | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 7 | 5 | 3.2 | 14 |
| 6 | Plateau United | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3 | 13 |
| 7 | Nasarawa United | 5 | 4 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.4 | 13 |
| 8 | Doma United | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 5 | 5 | 2.5 | 12 |
| 9 | Niger Tornadoes | 6 | 3 | 3 | 0 | 6 | 3 | 3 | 1.5 | 12 |
| 10 | Barau FC | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 11 |
| 11 | Ikorodu City | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 3 | 6 | 2.4 | 11 |
| 12 | Kwara United | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3 | 11 |
| 13 | Enugu Rangers | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 10 |
| 14 | Warri Wolves | 5 | 3 | 1 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.4 | 10 |
| 15 | Enyimba | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 10 |
| 16 | Kun Khalifat FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 10 |
| 17 | Ranchers Bees | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1.8 | 8 |
| 18 | Abia Warriors | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 6 |
| 19 | Sporting Lagos | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 5 |
| 20 | Inter Lagos | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 | -6 | 2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting Lagos | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 9 | 2 | 3.3 | 10 |
| 2 | Enugu Rangers | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3 | 8 |
| 3 | Barau FC | 6 | 0 | 5 | 1 | 2 | 5 | -3 | 1.2 | 5 |
| 4 | Rivers United | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 4 |
| 5 | Niger Tornadoes | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 5 | -2 | 1.6 | 4 |
| 6 | Kano Pillars | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 | 7 | -4 | 2 | 4 |
| 7 | Nasarawa United | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 9 | -4 | 2.3 | 4 |
| 8 | Abia Warriors | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 14 | -9 | 3.2 | 4 |
| 9 | Plateau United | 5 | 0 | 3 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 3 |
| 10 | Ikorodu City | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 3 |
| 11 | Warri Wolves | 6 | 0 | 3 | 3 | 2 | 6 | -4 | 1.3 | 3 |
| 12 | Bendel Insurance | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 3 |
| 13 | Doma United | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 3 |
| 14 | Inter Lagos | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 3 |
| 15 | Katsina United | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2 | 2 |
| 16 | Kun Khalifat FC | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 12 | -9 | 2.5 | 2 |
| 17 | Kwara United | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 6 | -5 | 1.4 | 1 |
| 18 | Enyimba | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 9 | -6 | 2.4 | 1 |
| 19 | Shooting Stars | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 12 | -7 | 3.4 | 1 |
| 20 | Ranchers Bees | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 13 | -8 | 3 | 1 |
Forma i statistika timova
Plateau United Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2024 | Rivers United | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 26.12.2024 | Enyimba | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.12.2024 | Lobi Stars | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 08.12.2024 | Heartland | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 30.11.2024 | Bendel Insurance | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 27.11.2024 | Akwa United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 24.11.2024 | Nasarawa United | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 17.11.2024 | Kwara United | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 10.11.2024 | Enugu Rangers | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.11.2024 | Kano Pillars | A | 2-1 (0-0) | I | O |
Rivers United Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2024 | Plateau United | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.12.2024 | Nasarawa United | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 15.12.2024 | Kwara United | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 08.12.2024 | Enugu Rangers | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 01.12.2024 | Kano Pillars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 27.11.2024 | Sunshine Stars | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 24.11.2024 | Abia Warriors | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 17.11.2024 | Remo Stars | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.11.2024 | Bayelsa United | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 03.11.2024 | Ikorodu City | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.12.2024 | NPFL | Rivers United | 1-1 (0-0) | Plateau United | N | U |
| 16.04.2024 | NPFL | Rivers United | 3-1 (2-0) | Plateau United | I | O |
| 10.01.2024 | NPFL | Plateau United | 3-2 (1-1) | Rivers United | P | O |
| 01.06.2022 | NPFL | Rivers United | 2-0 (1-0) | Plateau United | I | U |
| 06.02.2022 | NPFL | Plateau United | 1-0 (1-0) | Rivers United | P | U |
| 30.06.2021 | NPFL | Rivers United | 3-1 (2-0) | Plateau United | I | O |
| 03.03.2021 | NPFL | Plateau United | 1-1 (0-1) | Rivers United | N | U |
| 31.05.2020 | NPFL | Rivers United | - | Plateau United | - | U |
| 02.02.2020 | NPFL | Plateau United | 1-0 | Rivers United | P | U |
| 20.05.2018 | NPFL | Rivers United | 1-0 | Plateau United | I | U |
| 17.01.2018 | NPFL | Plateau United | 2-0 | Rivers United | P | U |
| 27.08.2017 | NPFL | Plateau United | 1-1 | Rivers United | N | U |
| 29.03.2017 | NPFL | Rivers United | 0-0 (0-0) | Plateau United | N | U |
| 28.08.2016 | NPFL | Rivers United | 2-0 | Plateau United | I | U |
| 24.04.2016 | NPFL | Plateau United | 2-1 | Rivers United | P | O |