Remo Stars 2 - 3 Bendel Insurance — rezultat
21.12.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Remo Stars Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2025 | Bayelsa United | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 07.12.2025 | Enyimba | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 03.12.2025 | Shooting Stars | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 29.11.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 23.11.2025 | Barau FC | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 19.11.2025 | Kano Pillars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 13.11.2025 | Enugu Rangers | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 10.11.2025 | El Kanemi Warriors | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 06.11.2025 | Nasarawa United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 01.11.2025 | Kwara United | A | 3-1 (1-0) | I | O |
Bendel Insurance Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | Enugu Rangers | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.12.2025 | Katsina United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 29.11.2025 | Wikki Tourist | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 23.11.2025 | Abia Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.11.2025 | Kano Pillars | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 10.11.2025 | Plateau United | A | 1-0 | I | U |
| 06.11.2025 | Rivers United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.11.2025 | Warri Wolves | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 26.10.2025 | Kun Khalifat FC | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 12.10.2025 | Ikorodu City | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2025 | NPFL | Bendel Insurance | 2-1 (1-0) | Remo Stars | I | O |
| 20.10.2024 | NPFL | Remo Stars | 1-0 (1-0) | Bendel Insurance | P | U |
| 24.03.2024 | NPFL | Remo Stars | 2-0 (0-0) | Bendel Insurance | P | U |
| 05.11.2023 | NPFL | Bendel Insurance | 1-0 (1-0) | Remo Stars | I | U |
| 11.06.2023 | NPFL | Remo Stars | 1-0 (1-0) | Bendel Insurance | P | U |
| 16.04.2023 | NPFL | Remo Stars | 1-1 (1-1) | Bendel Insurance | N | U |
| 28.01.2023 | NPFL | Bendel Insurance | 3-0 (2-0) | Remo Stars | I | O |
| 13.04.2019 | NPFL | Bendel Insurance | 0-0 | Remo Stars | N | U |
| 20.01.2019 | NPFL | Remo Stars | 1-1 | Bendel Insurance | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.7% | 90.7% | 89.8% | 91.8% | 90.0% | 90.0% | 90.1% |
| 1 | 1.72 0.0% | 1.72 0.0% | 1.63 3.0% | 1.80 0.0% | 1.81 7.7% | 1.75 1.2% | 1.64 8.4% |
| X | 2.94 0.3% | 2.94 0.3% | 3.05 3.4% | 3.00 3.2% | 3.03 2.4% | 3.00 0.0% | 3.05 5.9% |
| 2 | 5.54 0.2% | 5.54 0.2% | 5.80 3.6% | 5.00 7.5% | 4.38 21.8% | 4.85 3.0% | 5.80 18.4% |
| 0-2 | 1.33 3.9% | 1.33 3.9% | 1.33 1.5% | 1.44 2.9% | 1.43 7.5% | 1.32 4.3% | 1.34 3.9% |
| 3+ | 2.81 7.9% | 2.81 7.9% | 2.85 3.4% | 2.60 4.4% | 2.57 14.3% | 2.85 9.6% | 2.85 6.6% |
| 4+ | 5.90 12.6% | 5.90 12.6% | 6.30 6.0% | 5.00 6.5% | 5.40 20.0% | 5.85 13.6% | 6.30 10.0% |
| GG | 2.53 7.3% | 2.53 7.3% | - | 2.32 5.3% | 2.35 17.0% | - | 2.80 0.0% |
| NG | 1.44 4.3% | 1.44 4.3% | - | 1.54 3.4% | 1.49 10.4% | - | 1.33 0.7% |
| I2+ | 4.05 6.5% | 4.05 6.5% | - | 3.60 7.7% | 3.84 9.4% | - | 4.05 6.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice