Remo Stars 1 - 2 Plateau United — rezultat
02.02.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Remo Stars Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2026 | Warri Wolves | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 26.01.2026 | Kun Khalifat FC | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 18.01.2026 | Rivers United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 14.01.2026 | Ikorodu City | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.12.2025 | Ikorodu City | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 21.12.2025 | Bendel Insurance | H | 2-3 (1-3) | I | O |
| 14.12.2025 | Bayelsa United | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 07.12.2025 | Enyimba | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 03.12.2025 | Shooting Stars | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 29.11.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Plateau United Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2026 | Enugu Rangers | H | 2-1 | P | O |
| 25.01.2026 | Katsina United | A | 0-0 | N | U |
| 18.01.2026 | Wikki Tourist | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 14.01.2026 | Abia Warriors | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 28.12.2025 | Abia Warriors | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 21.12.2025 | Kano Pillars | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 14.12.2025 | Nasarawa United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.12.2025 | Rivers United | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 07.12.2025 | Warri Wolves | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.11.2025 | Kun Khalifat FC | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.2025 | NPFL | Plateau United | 2-0 (0-0) | Remo Stars | I | U |
| 02.03.2025 | NPFL | Remo Stars | 1-0 (0-0) | Plateau United | P | U |
| 17.10.2024 | NPFL | Plateau United | 3-1 (1-0) | Remo Stars | I | O |
| 21.04.2024 | NPFL | Plateau United | 1-0 (0-0) | Remo Stars | I | U |
| 03.12.2023 | NPFL | Remo Stars | 1-0 (0-0) | Plateau United | P | U |
| 07.05.2023 | NPFL | Plateau United | 1-2 (0-0) | Remo Stars | P | O |
| 12.02.2023 | NPFL | Remo Stars | 1-1 (1-0) | Plateau United | N | U |
| 25.04.2022 | NPFL | Plateau United | 1-0 (0-0) | Remo Stars | I | U |
| 09.01.2022 | NPFL | Remo Stars | 1-0 (0-0) | Plateau United | P | U |
| 28.05.2017 | NPFL | Plateau United | 1-0 | Remo Stars | I | U |
| 15.01.2017 | NPFL | Remo Stars | 1-2 | Plateau United | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 89.9% | 91.8% | 90.2% | 90.0% | 90.2% |
| 1 | 1.74 4.2% | 1.74 4.2% | 1.73 12.6% | 1.74 3.6% | 1.74 12.6% | 1.80 1.6% | 1.81 5.8% |
| X | 2.98 11.8% | 2.98 11.8% | 3.15 1.6% | 3.10 11.4% | 3.15 2.3% | 3.10 0.0% | 3.15 3.1% |
| 2 | 5.22 7.9% | 5.22 7.9% | 4.60 29.6% | 5.20 9.5% | 4.62 30.9% | 4.30 3.6% | 4.20 9.7% |
| 0-2 | 1.55 6.6% | 1.55 6.6% | 1.53 1.3% | 1.55 9.4% | 1.55 1.9% | 1.61 0.0% | 1.55 3.1% |
| 3+ | 2.27 9.7% | 2.27 9.7% | 2.25 2.3% | 2.32 14.9% | 2.27 3.2% | 2.05 0.0% | 2.20 4.8% |
| 4+ | 4.05 10.1% | 4.05 10.1% | 4.40 4.8% | 4.10 17.1% | 4.46 5.2% | 3.75 0.0% | 4.30 7.5% |
| GG | 2.09 6.1% | 2.09 6.1% | - | 2.12 7.6% | 2.16 9.1% | - | 2.08 2.0% |
| NG | 1.63 5.2% | 1.63 5.2% | - | 1.64 6.3% | 1.58 6.5% | - | 1.60 1.2% |
| I2+ | 3.28 7.9% | 3.28 7.9% | - | 3.25 6.6% | 3.38 3.0% | - | 3.30 4.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice