Rivers United 1 - 0 Nasarawa United — rezultat
02.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Rivers United Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2025 | Ikorodu City | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.10.2025 | Black Bulls Maputo | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 18.10.2025 | Black Bulls Maputo | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.10.2025 | Bayelsa United | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 05.10.2025 | Enyimba | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.10.2025 | Niger Tornadoes | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 28.09.2025 | JSK | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 20.09.2025 | JSK | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.09.2025 | Shooting Stars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.09.2025 | El Kanemi Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Nasarawa United Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2025 | Ikorodu City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 12.10.2025 | Enugu Rangers | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 04.10.2025 | Bendel Insurance | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 28.09.2025 | Katsina United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 21.09.2025 | Bayelsa United | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 14.09.2025 | Wikki Tourist | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Enyimba | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.08.2025 | Abia Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 27.08.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.05.2025 | Rivers United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2025 | NPFL | Rivers United | 2-1 (1-1) | Nasarawa United | P | O |
| 22.12.2024 | NPFL | Nasarawa United | 1-1 (1-0) | Rivers United | N | U |
| 26.06.2022 | NPFL | Nasarawa United | 2-1 (1-0) | Rivers United | I | O |
| 26.02.2022 | NPFL | Rivers United | 2-1 (2-0) | Nasarawa United | P | O |
| 27.06.2021 | NPFL | Nasarawa United | 2-1 (1-0) | Rivers United | I | O |
| 08.02.2021 | NPFL | Rivers United | 2-0 (1-0) | Nasarawa United | P | U |
| 26.04.2020 | NPFL | Nasarawa United | 0-0 | Rivers United | N | U |
| 08.01.2020 | NPFL | Rivers United | 1-0 | Nasarawa United | P | U |
| 23.09.2018 | NPFL | Nasarawa United | 0-0 | Rivers United | N | U |
| 15.04.2018 | NPFL | Rivers United | 1-0 | Nasarawa United | P | U |
| 20.05.2017 | NPFL | Rivers United | 1-0 | Nasarawa United | P | U |
| 30.04.2017 | NPFL | Nasarawa United | 1-0 | Rivers United | I | U |
| 02.07.2016 | NPFL | Nasarawa United | 1-0 | Rivers United | I | U |
| 06.03.2016 | NPFL | Rivers United | 1-0 | Nasarawa United | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.0% | 91.7% | 90.2% | 90.0% | 90.2% |
| 1 | 1.42 6.0% | 1.42 6.0% | 1.40 5.3% | 1.41 1.4% | 1.37 5.4% | 1.37 1.5% | 1.40 2.1% |
| X | 3.80 7.3% | 3.80 7.3% | 3.80 7.3% | 4.15 2.4% | 3.96 7.7% | 3.85 3.8% | 3.80 0.0% |
| 2 | 7.44 20.4% | 7.44 20.4% | 7.50 14.3% | 7.10 1.4% | 7.95 14.5% | 8.25 0.6% | 7.60 10.9% |
| 0-2 | 1.64 0.6% | 1.65 0.0% | 1.63 3.0% | 1.70 1.2% | 1.64 4.1% | 1.66 2.4% | 1.63 4.1% |
| 3+ | 2.10 0.0% | 2.08 1.0% | 2.05 3.5% | 2.02 1.0% | 2.09 5.0% | 1.97 2.1% | 2.05 5.1% |
| 4+ | 3.68 8.0% | 3.58 10.5% | 3.90 8.3% | 3.60 2.9% | 3.94 7.9% | 3.50 4.5% | 3.85 8.5% |
| GG | 2.30 16.4% | 2.28 17.1% | - | 2.35 0.0% | 2.55 3.8% | - | 2.47 9.8% |
| NG | 1.54 7.7% | 1.55 8.4% | - | 1.53 0.0% | 1.42 2.2% | - | 1.43 5.3% |
| I2+ | 3.04 1.3% | 3.04 1.3% | - | 3.05 1.7% | 3.14 5.0% | - | 3.10 5.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice