Shooting Stars 1 - 0 Bendel Insurance — rezultat
25.01.2026 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Shooting Stars Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2026 | Bayelsa United | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 14.01.2026 | Enyimba | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 28.12.2025 | Enyimba | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 21.12.2025 | Niger Tornadoes | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 14.12.2025 | Barau FC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 08.12.2025 | Nasarawa United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.12.2025 | Remo Stars | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 30.11.2025 | El Kanemi Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Kwara United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.11.2025 | Enugu Rangers | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Bendel Insurance Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2026 | El Kanemi Warriors | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 14.01.2026 | Kwara United | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 28.12.2025 | Kwara United | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 21.12.2025 | Remo Stars | A | 2-3 (1-3) | P | O |
| 13.12.2025 | Enugu Rangers | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.12.2025 | Katsina United | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 29.11.2025 | Wikki Tourist | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 23.11.2025 | Abia Warriors | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.11.2025 | Kano Pillars | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 10.11.2025 | Plateau United | A | 1-0 | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2025 | NPFL | Bendel Insurance | 1-1 (1-1) | Shooting Stars | N | U |
| 08.02.2025 | NPFL | Shooting Stars | 1-0 (0-0) | Bendel Insurance | P | U |
| 02.10.2024 | NPFL | Bendel Insurance | 1-0 (0-0) | Shooting Stars | I | U |
| 29.02.2024 | NPFL | Shooting Stars | 1-0 (0-0) | Bendel Insurance | P | U |
| 07.10.2023 | NPFL | Bendel Insurance | 2-0 (1-0) | Shooting Stars | I | U |
| 07.05.2023 | NPFL | Bendel Insurance | 1-1 (0-0) | Shooting Stars | N | U |
| 12.02.2023 | NPFL | Shooting Stars | 2-2 (1-2) | Bendel Insurance | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.2% | 91.4% | 90.1% | 90.1% | 90.2% |
| 1 | 1.68 7.7% | 1.68 7.7% | 1.68 0.0% | 1.68 12.5% | 1.68 8.2% | 1.68 0.0% | 1.68 8.2% |
| X | 3.14 1.3% | 3.14 1.3% | 3.05 0.0% | 3.15 6.8% | 3.04 0.7% | 3.10 0.0% | 3.05 1.7% |
| 2 | 5.32 16.7% | 5.32 16.7% | 5.40 0.0% | 5.50 25.0% | 5.40 24.7% | 5.20 0.0% | 5.40 24.7% |
| 0-2 | 1.37 3.5% | 1.37 3.5% | 1.37 0.0% | 1.40 3.7% | 1.38 2.8% | 1.38 0.0% | 1.37 2.1% |
| 3+ | 2.66 0.4% | 2.66 0.4% | 2.70 0.0% | 2.75 5.8% | 2.74 4.6% | 2.60 0.0% | 2.70 3.8% |
| 4+ | 5.30 1.9% | 5.30 1.9% | 5.80 0.0% | 5.40 8.5% | 5.90 6.3% | 5.35 0.0% | 5.85 7.3% |
| GG | 2.47 3.1% | 2.47 3.1% | - | 2.57 2.0% | 2.61 10.6% | - | 2.60 10.6% |
| NG | 1.46 2.0% | 1.46 2.0% | - | 1.44 1.4% | 1.40 6.0% | - | 1.39 5.4% |
| I2+ | 3.76 0.3% | 3.76 0.3% | - | 3.75 10.7% | 3.94 1.0% | - | 3.90 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice