Shooting Stars 1 - 0 Plateau United — rezultat
05.10.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Shooting Stars Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2025 | Warri Wolves | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 21.09.2025 | Kun Khalifat FC | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 14.09.2025 | Rivers United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 07.09.2025 | Ikorodu City | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 30.08.2025 | Bendel Insurance | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 24.08.2025 | Bayelsa United | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 25.05.2025 | Enugu Rangers | H | 5-1 (1-1) | P | O |
| 11.05.2025 | Kano Pillars | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 07.05.2025 | Sunshine Stars | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 27.04.2025 | Abia Warriors | A | 3-1 (2-0) | I | O |
Plateau United Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2025 | Kwara United | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 27.09.2025 | El Kanemi Warriors | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.09.2025 | Remo Stars | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 07.09.2025 | Enugu Rangers | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 31.08.2025 | Katsina United | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 24.08.2025 | Wikki Tourist | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.05.2025 | Enyimba | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 11.05.2025 | Lobi Stars | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 07.05.2025 | Heartland | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 27.04.2025 | Bendel Insurance | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.02.2025 | NPFL | Plateau United | 1-1 (0-0) | Shooting Stars | N | U |
| 15.09.2024 | NPFL | Shooting Stars | 1-1 (1-1) | Plateau United | N | U |
| 25.02.2024 | NPFL | Plateau United | 0-0 (0-0) | Shooting Stars | N | U |
| 30.09.2023 | NPFL | Shooting Stars | 2-1 (1-0) | Plateau United | P | O |
| 29.03.2023 | NPFL | Shooting Stars | 3-1 (1-1) | Plateau United | P | O |
| 15.01.2023 | NPFL | Plateau United | 3-3 (1-2) | Shooting Stars | N | O |
| 12.06.2022 | NPFL | Shooting Stars | 2-1 (1-0) | Plateau United | P | O |
| 16.02.2022 | NPFL | Plateau United | 3-1 (1-1) | Shooting Stars | I | O |
| 30.07.2017 | NPFL | Plateau United | 2-0 | Shooting Stars | I | U |
| 05.03.2017 | NPFL | Shooting Stars | 1-1 | Plateau United | N | U |
| 04.09.2016 | NPFL | Plateau United | 1-0 | Shooting Stars | I | U |
| 01.05.2016 | NPFL | Shooting Stars | 2-2 | Plateau United | N | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.1% | 91.1% | 89.8% | 91.8% | 90.3% | 90.0% | 90.1% |
| 1 | 1.61 2.5% | 1.64 4.5% | 1.65 7.8% | 1.63 1.2% | 1.66 10.7% | 1.58 6.8% | 1.52 0.0% |
| X | 3.32 0.6% | 3.25 1.5% | 3.10 8.8% | 3.35 0.0% | 3.18 9.4% | 3.25 7.1% | 3.40 0.0% |
| 2 | 5.69 9.7% | 5.54 12.1% | 5.40 14.3% | 5.65 3.4% | 5.25 16.7% | 5.85 12.7% | 6.35 0.0% |
| 0-2 | 1.48 2.0% | 1.47 2.6% | 1.40 5.4% | 1.44 2.7% | 1.51 0.0% | 1.41 3.4% | 1.49 0.0% |
| 3+ | 2.47 3.3% | 2.50 4.6% | 2.60 10.6% | 2.60 5.3% | 2.63 11.4% | 2.50 6.4% | 2.32 0.0% |
| 4+ | 4.65 5.7% | 4.70 6.8% | 5.50 17.0% | 5.10 9.7% | 5.55 17.1% | 4.90 8.9% | 4.70 0.0% |
| GG | 2.38 0.0% | 2.38 0.0% | - | 2.57 4.9% | 2.54 0.4% | - | 2.50 0.0% |
| NG | 1.51 0.0% | 1.51 0.0% | - | 1.45 2.7% | 1.42 0.7% | - | 1.41 0.0% |
| I2+ | 3.44 2.4% | 3.50 4.2% | - | 3.80 5.6% | 3.91 11.4% | - | 3.50 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice