Warri Wolves 1 - 1 Kun Khalifat FC — rezultat
23.11.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Warri Wolves Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.11.2025 | Rivers United | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 09.11.2025 | Ikorodu City | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 01.11.2025 | Bendel Insurance | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 26.10.2025 | Bayelsa United | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.10.2025 | Enyimba | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 12.10.2025 | Niger Tornadoes | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 05.10.2025 | Barau FC | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 28.09.2025 | Shooting Stars | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 21.09.2025 | El Kanemi Warriors | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 14.09.2025 | Kwara United | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Kun Khalifat FC Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.11.2025 | Nasarawa United | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 10.11.2025 | Rivers United | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.11.2025 | Ikorodu City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 26.10.2025 | Bendel Insurance | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 19.10.2025 | Bayelsa United | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 12.10.2025 | Enyimba | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.10.2025 | Niger Tornadoes | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.09.2025 | Barau FC | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 21.09.2025 | Shooting Stars | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 14.09.2025 | El Kanemi Warriors | H | 3-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | 90.1% | 91.3% | 90.2% | 90.0% | 90.0% |
| 1 | 1.39 2.1% | 1.39 2.1% | 1.45 3.6% | 1.45 1.4% | 1.36 3.5% | 1.45 9.0% | 1.45 0.7% |
| X | 3.70 4.5% | 3.70 4.5% | 3.60 0.0% | 3.90 5.4% | 3.84 6.4% | 3.75 0.0% | 3.60 1.4% |
| 2 | 8.95 2.3% | 8.95 2.3% | 7.00 15.2% | 6.70 4.3% | 8.85 7.3% | 6.45 40.0% | 6.95 7.3% |
| 0-2 | 1.53 4.1% | 1.53 4.1% | 1.55 6.9% | 1.63 11.6% | 1.55 6.2% | 1.58 9.7% | 1.56 6.8% |
| 3+ | 2.31 6.1% | 2.31 6.1% | 2.20 10.2% | 2.15 14.7% | 2.26 8.5% | 2.10 12.5% | 2.18 9.2% |
| 4+ | 4.25 9.6% | 4.25 9.6% | 4.25 15.0% | 3.85 21.4% | 4.43 13.1% | 3.80 17.4% | 4.25 14.1% |
| GG | 2.60 4.8% | 2.60 4.8% | - | 2.35 15.2% | 2.80 6.7% | - | 2.50 10.7% |
| NG | 1.42 2.9% | 1.42 2.9% | - | 1.52 9.4% | 1.35 3.1% | - | 1.42 6.8% |
| I2+ | 3.34 4.6% | 3.34 4.6% | - | 3.20 12.3% | 3.37 9.2% | - | 3.30 9.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice