Wikki Tourist 0 - 0 Kun Khalifat FC — rezultat
21.12.2025 15:00 • Nigerija - NPFL
Forma i statistika timova
Wikki Tourist Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.12.2025 | Rivers United | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 07.12.2025 | Ikorodu City | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.11.2025 | Bendel Insurance | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 23.11.2025 | Bayelsa United | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.11.2025 | Enyimba | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 09.11.2025 | Niger Tornadoes | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 02.11.2025 | Barau FC | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.10.2025 | Shooting Stars | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 19.10.2025 | El Kanemi Warriors | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 12.10.2025 | Kwara United | H | 1-1 (1-1) | N | U |
Kun Khalifat FC Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2025 | Abia Warriors | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 07.12.2025 | Kano Pillars | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 30.11.2025 | Plateau United | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 23.11.2025 | Warri Wolves | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 16.11.2025 | Nasarawa United | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 10.11.2025 | Rivers United | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 02.11.2025 | Ikorodu City | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 26.10.2025 | Bendel Insurance | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 19.10.2025 | Bayelsa United | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 12.10.2025 | Enyimba | H | 1-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.8% | 90.8% | – | 91.5% | – | 90.0% | 90.1% |
| 1 | 1.39 1.4% | 1.39 1.4% | - | 1.42 1.4% | - | 1.35 0.0% | 1.36 2.9% |
| X | 3.56 9.5% | 3.56 9.5% | - | 3.80 10.1% | - | 4.00 6.7% | 4.25 16.4% |
| 2 | 9.85 16.5% | 9.85 16.5% | - | 8.00 11.1% | - | 8.30 14.0% | 7.15 12.8% |
| 0-2 | 1.32 3.1% | 1.32 3.1% | - | 1.46 12.3% | - | 1.58 3.9% | 1.99 35.4% |
| 3+ | 2.88 6.5% | 2.88 6.5% | - | 2.55 20.3% | - | 2.10 4.5% | 1.67 29.8% |
| 4+ | 5.85 6.4% | 5.85 6.4% | - | 4.90 26.9% | - | 3.80 7.3% | 2.80 42.3% |
| GG | 3.42 11.9% | 3.42 11.9% | - | 2.90 23.7% | - | - | 2.00 31.0% |
| NG | 1.25 4.2% | 1.25 4.2% | - | 1.36 11.5% | - | - | 1.64 25.2% |
| I2+ | 4.00 7.0% | 4.00 7.0% | - | 3.55 21.1% | - | - | 2.55 28.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice