Benfica 1 - 1 Sporting CP — rezultat
05.12.2025 20:15 • Portugal - Primeira Liga
Mečevi iz lige Portugal - Primeira Liga
Tabele Portugal - Primeira Liga
Primeira Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 10 | 10 | 0 | 0 | 25 | 4 | 21 | 2.9 | 30 |
| 2 | Benfica | 9 | 7 | 1 | 1 | 26 | 8 | 18 | 3.8 | 22 |
| 3 | Sporting CP | 10 | 6 | 3 | 1 | 23 | 11 | 12 | 3.4 | 21 |
| 4 | Santa Clara | 10 | 6 | 3 | 1 | 15 | 6 | 9 | 2.1 | 21 |
| 5 | Arouca | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 7 | 6 | 2 | 20 |
| 6 | Academico Viseu | 10 | 6 | 2 | 2 | 15 | 12 | 3 | 2.7 | 20 |
| 7 | SC Braga | 10 | 4 | 2 | 4 | 12 | 11 | 1 | 2.3 | 14 |
| 8 | GIL Vicente | 9 | 4 | 2 | 3 | 8 | 7 | 1 | 1.7 | 14 |
| 9 | Moreirense | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | 17 | -4 | 3 | 14 |
| 10 | Alverca | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | 2.9 | 11 |
| 11 | Famalicao | 10 | 2 | 4 | 4 | 14 | 14 | 0 | 2.8 | 10 |
| 12 | Estrela | 10 | 2 | 4 | 4 | 15 | 19 | -4 | 3.4 | 10 |
| 13 | Guimaraes | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | 10 | 0 | 2.2 | 8 |
| 14 | Maritimo | 10 | 2 | 2 | 6 | 9 | 21 | -12 | 3 | 8 |
| 15 | Nacional | 10 | 2 | 1 | 7 | 10 | 19 | -9 | 2.9 | 7 |
| 16 | Casa Pia | 10 | 2 | 1 | 7 | 5 | 19 | -14 | 2.4 | 7 |
| 17 | Rio Ave | 10 | 2 | 1 | 7 | 9 | 23 | -14 | 3.2 | 7 |
| 18 | Estoril | 10 | 0 | 2 | 8 | 5 | 19 | -14 | 2.4 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 3 | 15 |
| 2 | Arouca | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 2.4 | 12 |
| 3 | Benfica | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 10 |
| 4 | Sporting CP | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 10 |
| 5 | SC Braga | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 6 | Academico Viseu | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 9 |
| 7 | Guimaraes | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 2 | 5 | 1.8 | 8 |
| 8 | Santa Clara | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 8 |
| 9 | GIL Vicente | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 7 |
| 10 | Moreirense | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 9 | -2 | 3.2 | 7 |
| 11 | Nacional | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 10 | -4 | 3.2 | 6 |
| 12 | Alverca | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 5 |
| 13 | Estrela | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3 | 5 |
| 14 | Maritimo | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 4 |
| 15 | Rio Ave | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 15 | -9 | 4.2 | 4 |
| 16 | Famalicao | 4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 2 |
| 17 | Estoril | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 2 |
| 18 | Casa Pia | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 15 | -14 | 3.2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 2.8 | 15 |
| 2 | Santa Clara | 5 | 4 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 1.8 | 13 |
| 3 | Benfica | 5 | 4 | 0 | 1 | 17 | 4 | 13 | 4.2 | 12 |
| 4 | Sporting CP | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 4 | 8 | 3.2 | 11 |
| 5 | Academico Viseu | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 11 |
| 6 | Famalicao | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 7 | 4 | 3 | 8 |
| 7 | Arouca | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 8 |
| 8 | GIL Vicente | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 7 |
| 9 | Casa Pia | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 7 |
| 10 | Moreirense | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 7 |
| 11 | Alverca | 4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 6 |
| 12 | SC Braga | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 5 |
| 13 | Estrela | 5 | 1 | 2 | 2 | 9 | 10 | -1 | 3.8 | 5 |
| 14 | Maritimo | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 3.4 | 4 |
| 15 | Rio Ave | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 3 |
| 16 | Nacional | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 1 |
| 17 | Guimaraes | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 0 |
| 18 | Estoril | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 11 | -9 | 2.6 | 0 |
Forma i statistika timova
Benfica Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | Nacional | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 25.11.2025 | Ajax | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 09.11.2025 | Casa Pia | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 05.11.2025 | Bayer Leverkusen | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 01.11.2025 | Guimaraes | A | 0-3 (0-0) | P | O |
| 29.10.2025 | Tondela | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 25.10.2025 | Arouca | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 21.10.2025 | Newcastle | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 05.10.2025 | FC Porto | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.09.2025 | Chelsea | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Sporting CP Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.11.2025 | Estrela | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 26.11.2025 | Club Brugge KV | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 08.11.2025 | Santa Clara | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 04.11.2025 | Juventus | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 31.10.2025 | Alverca | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 28.10.2025 | Alverca | H | 5-1 (2-0) | P | O |
| 26.10.2025 | Tondela | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 22.10.2025 | Marseille | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 05.10.2025 | SC Braga | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 01.10.2025 | Napoli | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (27 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2025 | Super Cup | Sporting CP | 0-1 (0-0) | Benfica | P | U |
| 10.05.2025 | Primeira Liga | Benfica | 1-1 (0-1) | Sporting CP | N | U |
| 11.01.2025 | Taça da Liga | Sporting CP | 1-1 (1-1) | Benfica | N | U |
| 29.12.2024 | Primeira Liga | Sporting CP | 1-0 (1-0) | Benfica | I | U |
| 06.04.2024 | Primeira Liga | Sporting CP | 2-1 (1-1) | Benfica | I | O |
| 12.11.2023 | Primeira Liga | Benfica | 2-1 (0-1) | Sporting CP | P | O |
| 21.05.2023 | Primeira Liga | Sporting CP | 2-2 (2-0) | Benfica | N | O |
| 15.01.2023 | Primeira Liga | Benfica | 2-2 (1-1) | Sporting CP | N | O |
| 17.04.2022 | Primeira Liga | Sporting CP | 0-2 (0-1) | Benfica | P | U |
| 29.01.2022 | Taça da Liga | Benfica | 1-2 (1-0) | Sporting CP | I | O |
| 03.12.2021 | Primeira Liga | Benfica | 1-3 (0-1) | Sporting CP | I | O |
| 15.05.2021 | Primeira Liga | Benfica | 4-3 (3-1) | Sporting CP | P | O |
| 01.02.2021 | Primeira Liga | Sporting CP | 1-0 (0-0) | Benfica | I | U |
| 25.07.2020 | Primeira Liga | Benfica | 2-1 (1-0) | Sporting CP | P | O |
| 17.01.2020 | Primeira Liga | Sporting CP | 0-2 (0-0) | Benfica | P | U |
| 04.08.2019 | Super Cup | Benfica | 5-0 (1-0) | Sporting CP | P | O |
| 03.02.2019 | Primeira Liga | Sporting CP | 2-4 (1-2) | Benfica | P | O |
| 25.08.2018 | Primeira Liga | Benfica | 1-1 (0-0) | Sporting CP | N | U |
| 05.05.2018 | Primeira Liga | Sporting CP | 0-0 (0-0) | Benfica | N | U |
| 03.01.2018 | Primeira Liga | Benfica | 1-1 (0-1) | Sporting CP | N | U |
| 22.04.2017 | Primeira Liga | Sporting CP | 1-1 (1-0) | Benfica | N | U |
| 11.12.2016 | Primeira Liga | Benfica | 2-1 (1-0) | Sporting CP | P | O |
| 05.03.2016 | Primeira Liga | Sporting CP | 0-1 (0-1) | Benfica | P | U |
| 25.10.2015 | Primeira Liga | Benfica | 0-3 (0-3) | Sporting CP | I | O |
| 08.02.2015 | Primeira Liga | Sporting CP | 1-1 (0-0) | Benfica | N | U |
| 31.08.2014 | Primeira Liga | Benfica | 1-1 (1-1) | Sporting CP | N | U |
| 11.02.2014 | Primeira Liga | Benfica | 2-0 (1-0) | Sporting CP | P | U |