Pacos Ferreira 0 - 1 Santa Clara — rezultat
18.08.2019 15:00 • Portugal - Primeira Liga
Mečevi iz lige Portugal - Primeira Liga
Tabele Portugal - Primeira Liga
Primeira Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 2.2 | 12 |
| 2 | Sporting CP | 4 | 3 | 1 | 0 | 12 | 5 | 7 | 4.2 | 10 |
| 3 | Arouca | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 4 | Santa Clara | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 8 |
| 5 | Benfica | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 4.7 | 7 |
| 6 | GIL Vicente | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 7 |
| 7 | Maritimo | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 8 | Estrela | 3 | 1 | 2 | 0 | 7 | 6 | 1 | 4.3 | 5 |
| 9 | SC Braga | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 10 | Nacional | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 4 |
| 11 | Moreirense | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 4 |
| 12 | Guimaraes | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | -2 | 2 | 3 |
| 13 | Rio Ave | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 3 |
| 14 | Famalicao | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 2 |
| 15 | Alverca | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 2 |
| 16 | Academico Viseu | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 8 | -4 | 3 | 2 |
| 17 | Estoril | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 7 | -5 | 2.2 | 1 |
| 18 | Casa Pia | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 11 | -11 | 2.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Arouca | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 2 | FC Porto | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 3 | Sporting CP | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 3 | 4.5 | 6 |
| 4 | GIL Vicente | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 5 | Santa Clara | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 6 | Benfica | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 7 | Maritimo | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 8 | SC Braga | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 9 | Nacional | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 10 | Guimaraes | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 11 | Alverca | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 2 |
| 12 | Estrela | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 13 | Moreirense | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 14 | Famalicao | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 15 | Estoril | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 16 | Academico Viseu | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 17 | Rio Ave | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | -6 | 3 | 0 |
| 18 | Casa Pia | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 8 | -8 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Porto | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 2.5 | 6 |
| 2 | Sporting CP | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 4 |
| 3 | Santa Clara | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 4 | Estrela | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 5 | Benfica | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 7 | 7 | 3 |
| 6 | Rio Ave | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 7 | Maritimo | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 8 | Arouca | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 9 | Moreirense | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 3 |
| 10 | Academico Viseu | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 11 | GIL Vicente | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | SC Braga | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 13 | Nacional | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 14 | Famalicao | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 15 | Guimaraes | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 16 | Estoril | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 0 |
| 17 | Casa Pia | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
| 18 | Alverca | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Pacos Ferreira Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.08.2019 | Benfica | A | 5-0 (2-0) | I | O |
| 03.08.2019 | Estoril | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 19.05.2019 | Cova De Piedade | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 11.05.2019 | Leixoes | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.05.2019 | Mafra | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 28.04.2019 | Arouca | A | 1-3 (0-0) | P | O |
| 20.04.2019 | Academico Viseu | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 13.04.2019 | FC Porto B | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 07.04.2019 | Oliveirense | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 30.03.2019 | Penafiel | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Santa Clara Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.08.2019 | Famalicao | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 03.08.2019 | Belenenses | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 18.05.2019 | Benfica | A | 4-1 (3-0) | I | O |
| 11.05.2019 | Feirense | H | 4-4 (2-3) | N | O |
| 05.05.2019 | Tondela | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 27.04.2019 | Vitoria Setubal | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 20.04.2019 | FC Porto | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 13.04.2019 | Moreirense | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 06.04.2019 | Belenenses | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 30.03.2019 | Guimaraes | H | 1-0 (1-0) | P | U |