Chaves 0 - 0 Feirense — rezultat
Mečevi iz lige Portugal - Segunda Liga
Tabele Portugal - Segunda Liga
Segunda Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting CP B | 9 | 7 | 0 | 2 | 15 | 7 | 8 | 2.4 | 21 |
| 2 | Lusitania Lourosa | 9 | 5 | 4 | 0 | 15 | 8 | 7 | 2.6 | 19 |
| 3 | Benfica B | 9 | 5 | 2 | 2 | 11 | 6 | 5 | 1.9 | 17 |
| 4 | Penafiel | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 8 | 10 | 3.2 | 16 |
| 5 | Farense | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | 11 | 4 | 2.9 | 15 |
| 6 | Academica | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 12 | 3 | 3 | 15 |
| 7 | Tondela | 9 | 5 | 0 | 4 | 12 | 10 | 2 | 2.4 | 15 |
| 8 | Uniao de Leiria | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.7 | 14 |
| 9 | Vizela | 9 | 4 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.1 | 14 |
| 10 | AVS | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 10 | 1 | 2.3 | 12 |
| 11 | Portimonense | 9 | 3 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 1.8 | 11 |
| 12 | Torreense | 9 | 2 | 4 | 3 | 8 | 10 | -2 | 2 | 10 |
| 13 | Leixoes | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 14 | -4 | 2.7 | 10 |
| 14 | Amarante | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 12 | -4 | 2.2 | 8 |
| 15 | Chaves | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 18 | -9 | 3 | 8 |
| 16 | FC Porto B | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 17 | -9 | 2.8 | 8 |
| 17 | Felgueiras 1932 | 9 | 1 | 4 | 4 | 9 | 12 | -3 | 2.3 | 7 |
| 18 | Feirense | 8 | 0 | 2 | 6 | 2 | 10 | -8 | 1.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tondela | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 12 |
| 2 | Farense | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 3 | Benfica B | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 10 |
| 4 | Vizela | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 10 |
| 5 | Sporting CP B | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 6 | Lusitania Lourosa | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 9 |
| 7 | Uniao de Leiria | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 9 |
| 8 | AVS | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 9 | Amarante | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 7 |
| 10 | Chaves | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 7 |
| 11 | Penafiel | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 6 |
| 12 | Academica | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 6 |
| 13 | Leixoes | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 6 |
| 14 | Felgueiras 1932 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 15 | Torreense | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 5 |
| 16 | Portimonense | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 17 | Feirense | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.2 | 2 |
| 18 | FC Porto B | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting CP B | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 12 |
| 2 | Penafiel | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 10 |
| 3 | Lusitania Lourosa | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 10 |
| 4 | Academica | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 9 |
| 5 | Benfica B | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 7 |
| 6 | Portimonense | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2 | 7 |
| 7 | FC Porto B | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 6 |
| 8 | Farense | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 5 |
| 9 | Uniao de Leiria | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 5 |
| 10 | Torreense | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 5 |
| 11 | AVS | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 12 | Vizela | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 4 |
| 13 | Leixoes | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 4 |
| 14 | Tondela | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | -2 | 2 | 3 |
| 15 | Felgueiras 1932 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 2 |
| 16 | Amarante | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2 | 1 |
| 17 | Chaves | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 11 | -8 | 2.8 | 1 |
| 18 | Feirense | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | -5 | 1.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Chaves Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.10.2024 | Benfica B | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 28.09.2024 | Torreense | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 14.09.2024 | Felgueiras 1932 | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 01.09.2024 | Mafra | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 25.08.2024 | Maritimo | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 18.08.2024 | Leixoes | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.08.2024 | Academico Viseu | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 18.05.2024 | Sporting CP | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 10.05.2024 | Famalicao | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 04.05.2024 | FC Porto | H | 0-3 (0-2) | I | O |
Feirense Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.10.2024 | Vizela | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.09.2024 | Oliveirense | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.09.2024 | Pacos Ferreira | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 01.09.2024 | Benfica B | H | 2-3 (1-2) | I | O |
| 24.08.2024 | Felgueiras 1932 | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.08.2024 | Academico Viseu | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 11.08.2024 | Torreense | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 02.06.2024 | Lusitania Lourosa | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 26.05.2024 | Lusitania Lourosa | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 18.05.2024 | Vilaverdense | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.01.2022 | Segunda Liga | Chaves | 3-1 (1-0) | Feirense | P | O |
| 22.08.2021 | Segunda Liga | Feirense | 3-1 (3-0) | Chaves | I | O |
| 30.01.2021 | Segunda Liga | Chaves | 0-1 (0-1) | Feirense | I | U |
| 15.10.2020 | Segunda Liga | Feirense | 0-4 (0-3) | Chaves | P | O |
| 22.02.2020 | Segunda Liga | Chaves | 1-2 (0-0) | Feirense | I | O |
| 14.09.2019 | Segunda Liga | Feirense | 1-0 (1-0) | Chaves | I | U |
| 04.05.2019 | Primeira Liga | Feirense | 4-4 (2-1) | Chaves | N | O |
| 03.01.2019 | Primeira Liga | Chaves | 0-0 (0-0) | Feirense | N | U |
| 04.02.2018 | Primeira Liga | Feirense | 1-2 (1-1) | Chaves | P | O |
| 26.08.2017 | Primeira Liga | Chaves | 0-2 (0-1) | Feirense | I | U |
| 19.03.2017 | Primeira Liga | Feirense | 3-2 (0-1) | Chaves | I | O |
| 31.10.2016 | Primeira Liga | Chaves | 1-1 (0-1) | Feirense | N | U |