Feirense 0 - 2 SC Covilha — rezultat
06.02.2023 18:00 • Portugal - Segunda Liga
Mečevi iz lige Portugal - Segunda Liga
Tabele Portugal - Segunda Liga
Segunda Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting CP B | 9 | 7 | 0 | 2 | 15 | 7 | 8 | 2.4 | 21 |
| 2 | Lusitania Lourosa | 9 | 5 | 4 | 0 | 15 | 8 | 7 | 2.6 | 19 |
| 3 | Benfica B | 9 | 5 | 2 | 2 | 11 | 6 | 5 | 1.9 | 17 |
| 4 | Penafiel | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 8 | 10 | 3.2 | 16 |
| 5 | Farense | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | 11 | 4 | 2.9 | 15 |
| 6 | Academica | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 12 | 3 | 3 | 15 |
| 7 | Tondela | 9 | 5 | 0 | 4 | 12 | 10 | 2 | 2.4 | 15 |
| 8 | Uniao de Leiria | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.7 | 14 |
| 9 | Vizela | 9 | 4 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.1 | 14 |
| 10 | AVS | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 10 | 1 | 2.3 | 12 |
| 11 | Portimonense | 9 | 3 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 1.8 | 11 |
| 12 | Torreense | 9 | 2 | 4 | 3 | 8 | 10 | -2 | 2 | 10 |
| 13 | Leixoes | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 14 | -4 | 2.7 | 10 |
| 14 | Amarante | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 12 | -4 | 2.2 | 8 |
| 15 | Chaves | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 18 | -9 | 3 | 8 |
| 16 | FC Porto B | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 17 | -9 | 2.8 | 8 |
| 17 | Felgueiras 1932 | 9 | 1 | 4 | 4 | 9 | 12 | -3 | 2.3 | 7 |
| 18 | Feirense | 8 | 0 | 2 | 6 | 2 | 10 | -8 | 1.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tondela | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 12 |
| 2 | Farense | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 3 | Benfica B | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 10 |
| 4 | Vizela | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 10 |
| 5 | Sporting CP B | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 6 | Lusitania Lourosa | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 9 |
| 7 | Uniao de Leiria | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 9 |
| 8 | AVS | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 9 | Amarante | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 7 |
| 10 | Chaves | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 7 |
| 11 | Penafiel | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 6 |
| 12 | Academica | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 6 |
| 13 | Leixoes | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 6 |
| 14 | Felgueiras 1932 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 15 | Torreense | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 5 |
| 16 | Portimonense | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 17 | Feirense | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.2 | 2 |
| 18 | FC Porto B | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting CP B | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 12 |
| 2 | Penafiel | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 10 |
| 3 | Lusitania Lourosa | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 10 |
| 4 | Academica | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 9 |
| 5 | Benfica B | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 7 |
| 6 | Portimonense | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2 | 7 |
| 7 | FC Porto B | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 6 |
| 8 | Farense | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 5 |
| 9 | Uniao de Leiria | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 5 |
| 10 | Torreense | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 5 |
| 11 | AVS | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 12 | Vizela | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 4 |
| 13 | Leixoes | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 4 |
| 14 | Tondela | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | -2 | 2 | 3 |
| 15 | Felgueiras 1932 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 2 |
| 16 | Amarante | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2 | 1 |
| 17 | Chaves | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 11 | -8 | 2.8 | 1 |
| 18 | Feirense | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | -5 | 1.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Feirense Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 2.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2023 | Estrela | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 23.01.2023 | Torreense | A | 4-2 (2-0) | I | O |
| 15.01.2023 | Academico Viseu | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.01.2023 | Benfica B | A | 3-6 (3-1) | P | O |
| 23.12.2022 | Tondela | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 16.12.2022 | Leixoes | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 08.12.2022 | Santa Clara | H | 4-3 (1-2) | P | O |
| 26.11.2022 | Oliveirense | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.11.2022 | Arouca | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 12.11.2022 | Farense | A | 0-0 (0-0) | N | U |
SC Covilha Gost
- Dao
- 0.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2023 | FC Porto B | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 22.01.2023 | Moreirense | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.01.2023 | Trofense | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 08.01.2023 | Vilafranquense | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.12.2022 | Oliveirense | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 14.12.2022 | Nacional | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 27.11.2022 | Portimonense | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 20.11.2022 | GIL Vicente | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 13.11.2022 | Belenenses | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 04.11.2022 | Mafra | A | 3-2 (1-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2022 | Segunda Liga | SC Covilha | 0-2 (0-2) | Feirense | P | U |
| 18.01.2022 | Segunda Liga | SC Covilha | 2-2 (0-0) | Feirense | N | O |
| 07.08.2021 | Segunda Liga | Feirense | 1-2 (0-0) | SC Covilha | I | O |
| 27.02.2021 | Segunda Liga | SC Covilha | 0-2 (0-1) | Feirense | P | U |
| 03.10.2020 | Segunda Liga | Feirense | 0-0 (0-0) | SC Covilha | N | U |
| 11.04.2020 | Segunda Liga | Feirense | - | SC Covilha | - | U |
| 29.11.2019 | Segunda Liga | SC Covilha | 1-2 (1-1) | Feirense | P | O |