Penafiel 3 - 3 Belenenses — rezultat
22.08.2022 17:00 • Portugal - Segunda Liga
Mečevi iz lige Portugal - Segunda Liga
Tabele Portugal - Segunda Liga
Segunda Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting CP B | 9 | 7 | 0 | 2 | 15 | 7 | 8 | 2.4 | 21 |
| 2 | Lusitania Lourosa | 9 | 5 | 4 | 0 | 15 | 8 | 7 | 2.6 | 19 |
| 3 | Benfica B | 9 | 5 | 2 | 2 | 11 | 6 | 5 | 1.9 | 17 |
| 4 | Penafiel | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 8 | 10 | 3.2 | 16 |
| 5 | Farense | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | 11 | 4 | 2.9 | 15 |
| 6 | Academica | 9 | 5 | 0 | 4 | 15 | 12 | 3 | 3 | 15 |
| 7 | Tondela | 9 | 5 | 0 | 4 | 12 | 10 | 2 | 2.4 | 15 |
| 8 | Uniao de Leiria | 9 | 4 | 2 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.7 | 14 |
| 9 | Vizela | 9 | 4 | 2 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.1 | 14 |
| 10 | AVS | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 10 | 1 | 2.3 | 12 |
| 11 | Portimonense | 9 | 3 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 1.8 | 11 |
| 12 | Torreense | 9 | 2 | 4 | 3 | 8 | 10 | -2 | 2 | 10 |
| 13 | Leixoes | 9 | 3 | 1 | 5 | 10 | 14 | -4 | 2.7 | 10 |
| 14 | Amarante | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 12 | -4 | 2.2 | 8 |
| 15 | Chaves | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 18 | -9 | 3 | 8 |
| 16 | FC Porto B | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 17 | -9 | 2.8 | 8 |
| 17 | Felgueiras 1932 | 9 | 1 | 4 | 4 | 9 | 12 | -3 | 2.3 | 7 |
| 18 | Feirense | 8 | 0 | 2 | 6 | 2 | 10 | -8 | 1.5 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tondela | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 12 |
| 2 | Farense | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 3 | Benfica B | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 10 |
| 4 | Vizela | 5 | 3 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 10 |
| 5 | Sporting CP B | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 9 |
| 6 | Lusitania Lourosa | 5 | 2 | 3 | 0 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 9 |
| 7 | Uniao de Leiria | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 9 |
| 8 | AVS | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 7 |
| 9 | Amarante | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 7 |
| 10 | Chaves | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 7 |
| 11 | Penafiel | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 6 |
| 12 | Academica | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 6 |
| 13 | Leixoes | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 6 |
| 14 | Felgueiras 1932 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 15 | Torreense | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 5 |
| 16 | Portimonense | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 4 |
| 17 | Feirense | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.2 | 2 |
| 18 | FC Porto B | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 2 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sporting CP B | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 4 | 4 | 2.4 | 12 |
| 2 | Penafiel | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 10 |
| 3 | Lusitania Lourosa | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 10 |
| 4 | Academica | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 9 |
| 5 | Benfica B | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 7 |
| 6 | Portimonense | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 6 | -2 | 2 | 7 |
| 7 | FC Porto B | 5 | 2 | 0 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 6 |
| 8 | Farense | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 5 |
| 9 | Uniao de Leiria | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 5 |
| 10 | Torreense | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2 | 5 |
| 11 | AVS | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 12 | Vizela | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 4 |
| 13 | Leixoes | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.8 | 4 |
| 14 | Tondela | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 5 | -2 | 2 | 3 |
| 15 | Felgueiras 1932 | 5 | 0 | 2 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 2 |
| 16 | Amarante | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 | -4 | 2 | 1 |
| 17 | Chaves | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 11 | -8 | 2.8 | 1 |
| 18 | Feirense | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | -5 | 1.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Penafiel Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.08.2022 | Mafra | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 08.08.2022 | Leixoes | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.05.2022 | Academico Viseu | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 07.05.2022 | FC Porto B | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 30.04.2022 | Estrela | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 24.04.2022 | Feirense | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 16.04.2022 | Academica | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.04.2022 | Varzim | H | 4-1 (0-0) | P | O |
| 01.04.2022 | Leixoes | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 19.03.2022 | Farense | H | 1-3 (1-2) | I | O |
Belenenses Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2022 | FC Porto B | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 06.08.2022 | Trofense | A | 3-2 (0-1) | I | O |
| 14.05.2022 | Arouca | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 09.05.2022 | Famalicao | H | 2-3 (1-0) | I | O |
| 30.04.2022 | SC Braga | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 24.04.2022 | Estoril | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 16.04.2022 | Vizela | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 09.04.2022 | Benfica | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 02.04.2022 | Portimonense | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 19.03.2022 | Santa Clara | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (2 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.01.2015 | Primeira Liga | Belenenses | 0-0 (0-0) | Penafiel | N | U |
| 17.08.2014 | Primeira Liga | Penafiel | 1-3 (1-1) | Belenenses | I | O |