Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 1 - 0 Universitatea Cluj — rezultat
26.07.2026 14:30 • Rumunija - Liga I
Mečevi iz lige Rumunija - Liga I
Tabele Rumunija - Liga I
Liga I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 5 | 9 | 2.7 | 14 |
| 2 | Rapid | 7 | 3 | 3 | 1 | 8 | 4 | 4 | 1.7 | 12 |
| 3 | Petrolul Ploiesti | 7 | 4 | 0 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.4 | 12 |
| 4 | Universitatea Craiova | 7 | 3 | 2 | 2 | 14 | 9 | 5 | 3.3 | 11 |
| 5 | FCSB | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | 8 | 2 | 2.6 | 11 |
| 6 | Corvinul Hunedoara | 7 | 2 | 4 | 1 | 8 | 4 | 4 | 1.7 | 10 |
| 7 | Farul Constanta | 7 | 2 | 4 | 1 | 10 | 8 | 2 | 2.6 | 10 |
| 8 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 7 | 2 | 4 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1 | 10 |
| 9 | Otelul | 7 | 2 | 4 | 1 | 9 | 8 | 1 | 2.4 | 10 |
| 10 | Arges Pitesti | 7 | 3 | 1 | 3 | 4 | 5 | -1 | 1.3 | 10 |
| 11 | CFR 1907 Cluj | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 9 |
| 12 | Universitatea Cluj | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 9 | 0 | 3 | 9 |
| 13 | FC Botosani | 7 | 1 | 4 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.1 | 7 |
| 14 | Uta Arad | 7 | 1 | 3 | 3 | 6 | 10 | -4 | 2.3 | 6 |
| 15 | FC Voluntari | 7 | 1 | 2 | 4 | 7 | 18 | -11 | 3.6 | 5 |
| 16 | Csikszereda | 7 | 0 | 1 | 6 | 4 | 13 | -9 | 2.4 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dinamo Bucuresti | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 4.3 | 9 |
| 2 | Universitatea Craiova | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 2 | 9 | 3.2 | 9 |
| 3 | Universitatea Cluj | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 6 | 2 | 3.5 | 9 |
| 4 | Corvinul Hunedoara | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 8 |
| 5 | Otelul | 4 | 2 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2 | 8 |
| 6 | Farul Constanta | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 7 |
| 7 | Rapid | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 7 |
| 8 | FCSB | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 7 |
| 9 | Arges Pitesti | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1.2 | 7 |
| 10 | CFR 1907 Cluj | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 3 | 6 |
| 11 | Petrolul Ploiesti | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 6 |
| 12 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 13 | FC Botosani | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 14 | FC Voluntari | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 15 | Uta Arad | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1.3 | 3 |
| 16 | Csikszereda | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Petrolul Ploiesti | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 6 |
| 2 | Rapid | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1.3 | 5 |
| 3 | Dinamo Bucuresti | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 4 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 5 |
| 5 | FCSB | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 |
| 6 | Farul Constanta | 4 | 0 | 3 | 1 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 3 |
| 7 | Arges Pitesti | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 3 |
| 8 | Uta Arad | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 3 |
| 9 | CFR 1907 Cluj | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3.8 | 3 |
| 10 | Otelul | 3 | 0 | 2 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | 2 |
| 11 | Corvinul Hunedoara | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 12 | FC Botosani | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 13 | Universitatea Craiova | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 7 | -4 | 3.3 | 2 |
| 14 | Universitatea Cluj | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 15 | Csikszereda | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 0 |
| 16 | FC Voluntari | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 12 | -11 | 4.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2026 | Rapid | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.05.2026 | Chindia Targoviste | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 12.05.2026 | FC Voluntari | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 07.05.2026 | CSA Steaua Bucuresti | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 02.05.2026 | Corvinul Hunedoara | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 23.04.2026 | Bihor Oradea | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 18.04.2026 | Chindia Targoviste | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 15.04.2026 | FC Voluntari | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | CSA Steaua Bucuresti | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 04.04.2026 | Corvinul Hunedoara | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Universitatea Cluj Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.07.2026 | Brann | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 19.07.2026 | Farul Constanta | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 16.07.2026 | Dynamo Kyiv | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 12.07.2026 | Universitatea Craiova | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 09.07.2026 | Dynamo Kyiv | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.05.2026 | Dinamo Bucuresti | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 17.05.2026 | CFR 1907 Cluj | A | 0-0 | I | U |
| 17.05.2026 | Universitatea Craiova | A | 5-0 (2-0) | I | O |
| 16.05.2026 | U Craiova 1948 | A | 0-0 | I | U |
| 09.05.2026 | Rapid | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2024 | Liga I | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 0-0 (0-0) | Universitatea Cluj | N | U |
| 19.08.2024 | Liga I | Universitatea Cluj | 3-0 (1-0) | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | I | O |
| 25.02.2024 | Liga I | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 0-0 (0-0) | Universitatea Cluj | N | U |
| 09.10.2023 | Liga I | Universitatea Cluj | 1-0 (0-0) | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | I | U |
| 17.12.2022 | Liga I | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | 2-1 (1-0) | Universitatea Cluj | P | O |
| 22.08.2022 | Liga I | Universitatea Cluj | 0-1 (0-0) | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 92.7% | 92.4% | 92.2% | 93.4% | 92.4% | 91.7% |
| 1 | 2.94 17.9% | 2.88 18.2% | 2.45 31.9% | 1.42 57.0% | 2.49 10.1% | 2.45 27.9% | 2.47 28.4% |
| X | 3.12 7.1% | 3.05 7.6% | 3.15 0.0% | 3.80 18.8% | 3.28 1.2% | 3.15 3.1% | 3.10 1.6% |
| 2 | 2.54 21.0% | 2.48 21.0% | 2.80 33.3% | 8.50 320.8% | 2.75 12.2% | 2.80 33.3% | 2.75 41.0% |
| 0-2 | 1.73 4.2% | 1.71 6.2% | 1.70 4.3% | 1.60 2.4% | 1.69 2.3% | 1.66 1.8% | 1.68 6.3% |
| 3+ | 2.10 5.0% | 2.08 2.3% | 2.05 4.7% | 2.20 3.8% | 2.06 2.5% | 2.10 2.3% | 2.05 3.3% |
| 4+ | 3.92 5.8% | 3.42 10.0% | 3.75 7.4% | 4.50 18.4% | 3.83 3.8% | 3.80 5.0% | 3.80 6.2% |
| GG | 1.84 8.9% | 1.79 11.4% | 1.80 6.7% | 1.80 6.3% | 1.83 1.7% | 1.85 2.6% | 1.83 5.7% |
| NG | 1.97 9.4% | 1.92 6.7% | 1.90 8.6% | 1.95 8.3% | 1.89 2.1% | 1.85 2.2% | 1.88 11.2% |
| I2+ | 3.14 3.1% | 2.99 0.7% | 3.05 4.7% | 2.00 36.5% | 3.09 2.3% | 3.15 1.6% | 3.10 3.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice