Dinamo Bucuresti 1 - 3 Otelul — rezultat
16.08.2022 15:00 • Rumunija - Liga II
Mečevi iz lige Rumunija - Liga II
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| nedelja, 18. oktobar 2026. | ||||
| FC Bacau - Gloria Bistrita | 18.10.2026 10:30 | 2.17 | 3.25 | 3.46 |
| utorak, 20. oktobar 2026. | ||||
| ASA Targu Mures - Chindia Targoviste | 20.10.2026 14:30 | 3.65 | 3.3 | 2.08 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| nedelja, 18. oktobar 2026. | ||
| FC Bacau - Gloria Bistrita | 18.10 10:30 |
2.17
|
3.25
|
3.46
|
| utorak, 20. oktobar 2026. | ||
| ASA Targu Mures - Chindia Targoviste | 20.10 14:30 |
3.65
|
3.3
|
2.08
|
Tabele Rumunija - Liga II
Liga II
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slatina | 9 | 7 | 1 | 1 | 18 | 8 | 10 | 2.9 | 22 |
| 2 | FC Politehnica Timisoara | 9 | 6 | 3 | 0 | 19 | 8 | 11 | 3 | 21 |
| 3 | CSM Resita | 9 | 7 | 0 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.8 | 21 |
| 4 | Chindia Targoviste | 9 | 6 | 0 | 3 | 20 | 10 | 10 | 3.3 | 18 |
| 5 | Popesti-Leordeni | 9 | 5 | 3 | 1 | 22 | 14 | 8 | 4 | 18 |
| 6 | CS Afumati | 9 | 5 | 2 | 2 | 16 | 12 | 4 | 3.1 | 17 |
| 7 | Metalul Buzau | 9 | 5 | 2 | 2 | 10 | 7 | 3 | 1.9 | 17 |
| 8 | FC Bacau | 9 | 4 | 3 | 2 | 19 | 9 | 10 | 3.1 | 15 |
| 9 | Cetatea Suceava | 9 | 4 | 3 | 2 | 18 | 12 | 6 | 3.3 | 15 |
| 10 | Concordia | 9 | 5 | 0 | 4 | 19 | 16 | 3 | 3.9 | 15 |
| 11 | Gloria Bistrita | 9 | 5 | 0 | 4 | 13 | 10 | 3 | 2.6 | 15 |
| 12 | Bihor Oradea | 9 | 3 | 3 | 3 | 14 | 10 | 4 | 2.7 | 12 |
| 13 | Metaloglobus | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 15 | -4 | 2.9 | 11 |
| 14 | ASA Targu Mures | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 16 | -4 | 3.1 | 11 |
| 15 | CSM Ramnicu Valcea | 9 | 3 | 2 | 4 | 10 | 14 | -4 | 2.7 | 11 |
| 16 | Unirea Slobozia | 9 | 2 | 1 | 6 | 12 | 12 | 0 | 2.7 | 7 |
| 17 | CSA Steaua Bucuresti | 9 | 1 | 3 | 5 | 10 | 18 | -8 | 3.1 | 6 |
| 18 | Viitorul Selimbar | 9 | 1 | 3 | 5 | 7 | 15 | -8 | 2.4 | 6 |
| 19 | Stefanesti | 9 | 2 | 0 | 7 | 6 | 19 | -13 | 2.8 | 6 |
| 20 | CSM Satu Mare | 9 | 0 | 5 | 4 | 5 | 12 | -7 | 1.9 | 5 |
| 21 | CS Dinamo Bucuresti | 9 | 1 | 1 | 7 | 11 | 29 | -18 | 4.4 | 4 |
| 22 | Dumbravita | 9 | 0 | 3 | 6 | 6 | 19 | -13 | 2.8 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Politehnica Timisoara | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2 | 13 |
| 2 | Slatina | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 4 | 8 | 4 | 12 |
| 3 | CSM Resita | 5 | 4 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 2.6 | 12 |
| 4 | FC Bacau | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | 3 | 11 | 3.4 | 11 |
| 5 | Bihor Oradea | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | 2 | 8 | 2.4 | 11 |
| 6 | Cetatea Suceava | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 10 |
| 7 | CS Afumati | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 8 | Chindia Targoviste | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 4 | 9 |
| 9 | Popesti-Leordeni | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 9 | 4 | 5.5 | 9 |
| 10 | Metalul Buzau | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 9 |
| 11 | Gloria Bistrita | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 9 |
| 12 | ASA Targu Mures | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 9 |
| 13 | Stefanesti | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 14 | CSM Ramnicu Valcea | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 5 |
| 15 | CSA Steaua Bucuresti | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 5 |
| 16 | Metaloglobus | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 5 |
| 17 | Unirea Slobozia | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 3 |
| 18 | Viitorul Selimbar | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 3 |
| 19 | Concordia | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 3 |
| 20 | CSM Satu Mare | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 5 | -4 | 1.5 | 2 |
| 21 | Dumbravita | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 7 | -5 | 1.8 | 2 |
| 22 | CS Dinamo Bucuresti | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Concordia | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 8 | 7 | 4.6 | 12 |
| 2 | Slatina | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 10 |
| 3 | Chindia Targoviste | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 9 |
| 4 | Popesti-Leordeni | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 9 |
| 5 | CSM Resita | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 9 |
| 6 | FC Politehnica Timisoara | 4 | 2 | 2 | 0 | 11 | 6 | 5 | 4.2 | 8 |
| 7 | Metalul Buzau | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 8 |
| 8 | CS Afumati | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 7 |
| 9 | Gloria Bistrita | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 10 | Metaloglobus | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 6 |
| 11 | CSM Ramnicu Valcea | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 6 |
| 12 | Cetatea Suceava | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 5 |
| 13 | FC Bacau | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 14 | Unirea Slobozia | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 4 |
| 15 | CSM Satu Mare | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 3 |
| 16 | Viitorul Selimbar | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 11 | -7 | 3 | 3 |
| 17 | CS Dinamo Bucuresti | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 20 | -13 | 5.4 | 3 |
| 18 | ASA Targu Mures | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 2 |
| 19 | Bihor Oradea | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 1 |
| 20 | CSA Steaua Bucuresti | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 1 |
| 21 | Dumbravita | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 12 | -8 | 4 | 1 |
| 22 | Stefanesti | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 15 | -14 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Dinamo Bucuresti Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.08.2022 | Progresul Spartac | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 13.05.2022 | Uta Arad | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.05.2022 | FC Botosani | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 30.04.2022 | FC Clinceni | H | 5-1 (0-0) | P | O |
| 22.04.2022 | GAZ Metan Medias | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 15.04.2022 | CS Mioveni | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 08.04.2022 | U Craiova 1948 | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 01.04.2022 | Chindia Targoviste | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 20.03.2022 | Sepsi OSK Sfantu Gheorghe | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.03.2022 | Rapid | A | 3-1 (3-1) | I | O |
Otelul Gost
- Dao
- 0
- Primio
- 0
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 100%
- Bez datog
- 100%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.08.2022 | Politehnica Iasi | H | 0-0 (0-0) | N | U |