Minaur Baia Mare 1 - 1 Csikszereda — rezultat
14.04.2023 08:00 • Rumunija - Liga II
Mečevi iz lige Rumunija - Liga II
Tabele Rumunija - Liga II
Liga II
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slatina | 10 | 8 | 1 | 1 | 19 | 8 | 11 | 2.7 | 25 |
| 2 | FC Politehnica Timisoara | 10 | 7 | 3 | 0 | 20 | 8 | 12 | 2.8 | 24 |
| 3 | Popesti-Leordeni | 10 | 6 | 3 | 1 | 24 | 14 | 10 | 3.8 | 21 |
| 4 | CSM Resita | 10 | 7 | 0 | 3 | 16 | 11 | 5 | 2.7 | 21 |
| 5 | Chindia Targoviste | 9 | 6 | 0 | 3 | 20 | 10 | 10 | 3.3 | 18 |
| 6 | Concordia | 10 | 6 | 0 | 4 | 24 | 16 | 8 | 4 | 18 |
| 7 | Cetatea Suceava | 10 | 5 | 3 | 2 | 20 | 12 | 8 | 3.2 | 18 |
| 8 | Metalul Buzau | 10 | 5 | 3 | 2 | 10 | 7 | 3 | 1.7 | 18 |
| 9 | CS Afumati | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | 14 | 2 | 3 | 17 |
| 10 | FC Bacau | 9 | 4 | 3 | 2 | 19 | 9 | 10 | 3.1 | 15 |
| 11 | Bihor Oradea | 10 | 4 | 3 | 3 | 16 | 10 | 6 | 2.6 | 15 |
| 12 | Gloria Bistrita | 9 | 5 | 0 | 4 | 13 | 10 | 3 | 2.6 | 15 |
| 13 | Metaloglobus | 10 | 3 | 3 | 4 | 11 | 15 | -4 | 2.6 | 12 |
| 14 | ASA Targu Mures | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 16 | -4 | 3.1 | 11 |
| 15 | CSM Ramnicu Valcea | 10 | 3 | 2 | 5 | 10 | 15 | -5 | 2.5 | 11 |
| 16 | Unirea Slobozia | 10 | 2 | 1 | 7 | 12 | 13 | -1 | 2.5 | 7 |
| 17 | CSA Steaua Bucuresti | 10 | 1 | 4 | 5 | 10 | 18 | -8 | 2.8 | 7 |
| 18 | CS Dinamo Bucuresti | 10 | 2 | 1 | 7 | 15 | 30 | -15 | 4.5 | 7 |
| 19 | CSM Satu Mare | 10 | 0 | 6 | 4 | 5 | 12 | -7 | 1.7 | 6 |
| 20 | Viitorul Selimbar | 10 | 1 | 3 | 6 | 7 | 20 | -13 | 2.7 | 6 |
| 21 | Stefanesti | 10 | 2 | 0 | 8 | 7 | 23 | -16 | 3 | 6 |
| 22 | Dumbravita | 10 | 0 | 3 | 7 | 6 | 21 | -15 | 2.7 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slatina | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 15 |
| 2 | FC Politehnica Timisoara | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2 | 13 |
| 3 | Popesti-Leordeni | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 9 | 6 | 4.8 | 12 |
| 4 | CSM Resita | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 12 |
| 5 | FC Bacau | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | 3 | 11 | 3.4 | 11 |
| 6 | Bihor Oradea | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | 2 | 8 | 2.4 | 11 |
| 7 | Cetatea Suceava | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 10 |
| 8 | CS Afumati | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 9 | Chindia Targoviste | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 4 | 9 |
| 10 | Metalul Buzau | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 9 |
| 11 | Gloria Bistrita | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 9 |
| 12 | ASA Targu Mures | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 9 |
| 13 | Concordia | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 8 | 1 | 3.4 | 6 |
| 14 | CSA Steaua Bucuresti | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 6 |
| 15 | Stefanesti | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 6 |
| 16 | CSM Ramnicu Valcea | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 9 | -2 | 2.7 | 5 |
| 17 | Metaloglobus | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 5 |
| 18 | Unirea Slobozia | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 3 |
| 19 | Viitorul Selimbar | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 3 |
| 20 | CSM Satu Mare | 5 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | -4 | 1.2 | 3 |
| 21 | Dumbravita | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 9 | -7 | 1.8 | 2 |
| 22 | CS Dinamo Bucuresti | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Concordia | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 8 | 7 | 4.6 | 12 |
| 2 | FC Politehnica Timisoara | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 6 | 6 | 3.6 | 11 |
| 3 | Slatina | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 10 |
| 4 | Popesti-Leordeni | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 9 |
| 5 | Chindia Targoviste | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 9 |
| 6 | CSM Resita | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 9 |
| 7 | Metalul Buzau | 6 | 2 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 9 |
| 8 | Cetatea Suceava | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 8 |
| 9 | CS Afumati | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 7 |
| 10 | Metaloglobus | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 7 |
| 11 | Gloria Bistrita | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 12 | CSM Ramnicu Valcea | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 6 |
| 13 | CS Dinamo Bucuresti | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 21 | -10 | 5.3 | 6 |
| 14 | FC Bacau | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 15 | Bihor Oradea | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 16 | Unirea Slobozia | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 7 | -4 | 1.7 | 4 |
| 17 | CSM Satu Mare | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 3 |
| 18 | Viitorul Selimbar | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 16 | -12 | 3.3 | 3 |
| 19 | ASA Targu Mures | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 2 |
| 20 | CSA Steaua Bucuresti | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 1 |
| 21 | Dumbravita | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 12 | -8 | 4 | 1 |
| 22 | Stefanesti | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 15 | -14 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Minaur Baia Mare Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2023 | Metaloglobus | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.03.2023 | FC Politehnica Timisoara | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 12.03.2023 | SCM Gloria Buzau | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.03.2023 | CSA Steaua Bucuresti | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 26.02.2023 | Concordia | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 03.12.2022 | Unirea Dej | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 26.11.2022 | ACS Sirineasa | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 15.11.2022 | Otelul | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 05.11.2022 | Progresul Spartac | H | 2-2 (1-2) | N | O |
| 29.10.2022 | FC Politehnica Timisoara | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Csikszereda Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2023 | Metaloglobus | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 02.04.2023 | FC Politehnica Timisoara | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 18.03.2023 | Slatina | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 12.03.2023 | ACS Sirineasa | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 03.03.2023 | Otelul | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.02.2023 | Progresul Spartac | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 03.12.2022 | FC Politehnica Timisoara | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 28.11.2022 | Viitorul Selimbar | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 12.11.2022 | Unirea Constanta | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 03.11.2022 | Dinamo Bucuresti | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2022 | Liga II | Csikszereda | 3-0 (2-0) | Minaur Baia Mare | I | O |