SCM Gloria Buzau 2 - 1 Dinamo Bucuresti — rezultat
18.09.2022 08:00 • Rumunija - Liga II
Mečevi iz lige Rumunija - Liga II
| Meč | Datum | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|
| nedelja, 18. oktobar 2026. | ||||
| FC Bacau - Gloria Bistrita | 18.10.2026 10:30 | 2.17 | 3.25 | 3.46 |
| utorak, 20. oktobar 2026. | ||||
| ASA Targu Mures - Chindia Targoviste | 20.10.2026 14:30 | 3.65 | 3.3 | 2.08 |
| Meč | Datum | Kvote |
|---|---|---|
| nedelja, 18. oktobar 2026. | ||
| FC Bacau - Gloria Bistrita | 18.10 10:30 |
2.17
|
3.25
|
3.46
|
| utorak, 20. oktobar 2026. | ||
| ASA Targu Mures - Chindia Targoviste | 20.10 14:30 |
3.65
|
3.3
|
2.08
|
Tabele Rumunija - Liga II
Liga II
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slatina | 10 | 8 | 1 | 1 | 19 | 8 | 11 | 2.7 | 25 |
| 2 | FC Politehnica Timisoara | 10 | 7 | 3 | 0 | 20 | 8 | 12 | 2.8 | 24 |
| 3 | Popesti-Leordeni | 10 | 6 | 3 | 1 | 24 | 14 | 10 | 3.8 | 21 |
| 4 | CSM Resita | 10 | 7 | 0 | 3 | 16 | 11 | 5 | 2.7 | 21 |
| 5 | Chindia Targoviste | 9 | 6 | 0 | 3 | 20 | 10 | 10 | 3.3 | 18 |
| 6 | Concordia | 10 | 6 | 0 | 4 | 24 | 16 | 8 | 4 | 18 |
| 7 | Cetatea Suceava | 10 | 5 | 3 | 2 | 20 | 12 | 8 | 3.2 | 18 |
| 8 | Metalul Buzau | 10 | 5 | 3 | 2 | 10 | 7 | 3 | 1.7 | 18 |
| 9 | CS Afumati | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | 14 | 2 | 3 | 17 |
| 10 | FC Bacau | 9 | 4 | 3 | 2 | 19 | 9 | 10 | 3.1 | 15 |
| 11 | Bihor Oradea | 10 | 4 | 3 | 3 | 16 | 10 | 6 | 2.6 | 15 |
| 12 | Gloria Bistrita | 9 | 5 | 0 | 4 | 13 | 10 | 3 | 2.6 | 15 |
| 13 | Metaloglobus | 10 | 3 | 3 | 4 | 11 | 15 | -4 | 2.6 | 12 |
| 14 | ASA Targu Mures | 9 | 3 | 2 | 4 | 12 | 16 | -4 | 3.1 | 11 |
| 15 | CSM Ramnicu Valcea | 10 | 3 | 2 | 5 | 10 | 15 | -5 | 2.5 | 11 |
| 16 | Unirea Slobozia | 10 | 2 | 1 | 7 | 12 | 13 | -1 | 2.5 | 7 |
| 17 | CSA Steaua Bucuresti | 10 | 1 | 4 | 5 | 10 | 18 | -8 | 2.8 | 7 |
| 18 | CS Dinamo Bucuresti | 10 | 2 | 1 | 7 | 15 | 30 | -15 | 4.5 | 7 |
| 19 | CSM Satu Mare | 10 | 0 | 6 | 4 | 5 | 12 | -7 | 1.7 | 6 |
| 20 | Viitorul Selimbar | 10 | 1 | 3 | 6 | 7 | 20 | -13 | 2.7 | 6 |
| 21 | Stefanesti | 10 | 2 | 0 | 8 | 7 | 23 | -16 | 3 | 6 |
| 22 | Dumbravita | 10 | 0 | 3 | 7 | 6 | 21 | -15 | 2.7 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Slatina | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 4 | 9 | 3.4 | 15 |
| 2 | FC Politehnica Timisoara | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 2 | 13 |
| 3 | Popesti-Leordeni | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 9 | 6 | 4.8 | 12 |
| 4 | CSM Resita | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 6 | 3 | 2.5 | 12 |
| 5 | FC Bacau | 5 | 3 | 2 | 0 | 14 | 3 | 11 | 3.4 | 11 |
| 6 | Bihor Oradea | 5 | 3 | 2 | 0 | 10 | 2 | 8 | 2.4 | 11 |
| 7 | Cetatea Suceava | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 10 |
| 8 | CS Afumati | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 9 | Chindia Targoviste | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 4 | 9 |
| 10 | Metalul Buzau | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 9 |
| 11 | Gloria Bistrita | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 9 |
| 12 | ASA Targu Mures | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3.8 | 9 |
| 13 | Concordia | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 8 | 1 | 3.4 | 6 |
| 14 | CSA Steaua Bucuresti | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 9 | -1 | 2.8 | 6 |
| 15 | Stefanesti | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 6 |
| 16 | CSM Ramnicu Valcea | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 9 | -2 | 2.7 | 5 |
| 17 | Metaloglobus | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 5 |
| 18 | Unirea Slobozia | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 3 |
| 19 | Viitorul Selimbar | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 3 |
| 20 | CSM Satu Mare | 5 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | -4 | 1.2 | 3 |
| 21 | Dumbravita | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 9 | -7 | 1.8 | 2 |
| 22 | CS Dinamo Bucuresti | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Concordia | 5 | 4 | 0 | 1 | 15 | 8 | 7 | 4.6 | 12 |
| 2 | FC Politehnica Timisoara | 5 | 3 | 2 | 0 | 12 | 6 | 6 | 3.6 | 11 |
| 3 | Slatina | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 10 |
| 4 | Popesti-Leordeni | 5 | 2 | 3 | 0 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 9 |
| 5 | Chindia Targoviste | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 9 |
| 6 | CSM Resita | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 9 |
| 7 | Metalul Buzau | 6 | 2 | 3 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1 | 9 |
| 8 | Cetatea Suceava | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 8 |
| 9 | CS Afumati | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 7 |
| 10 | Metaloglobus | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 7 |
| 11 | Gloria Bistrita | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 6 |
| 12 | CSM Ramnicu Valcea | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 6 |
| 13 | CS Dinamo Bucuresti | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 21 | -10 | 5.3 | 6 |
| 14 | FC Bacau | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 15 | Bihor Oradea | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.8 | 4 |
| 16 | Unirea Slobozia | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 7 | -4 | 1.7 | 4 |
| 17 | CSM Satu Mare | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 3 |
| 18 | Viitorul Selimbar | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 16 | -12 | 3.3 | 3 |
| 19 | ASA Targu Mures | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 2 |
| 20 | CSA Steaua Bucuresti | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 9 | -7 | 2.8 | 1 |
| 21 | Dumbravita | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 12 | -8 | 4 | 1 |
| 22 | Stefanesti | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 15 | -14 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
SCM Gloria Buzau Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.09.2022 | Politehnica Iasi | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 05.09.2022 | Dumbravita | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 28.08.2022 | Csikszereda | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 20.08.2022 | Slatina | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.08.2022 | Metaloglobus | A | 1-3 (1-2) | P | O |
| 06.08.2022 | Ripensia Timisoara | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.05.2022 | Unirea Dej | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 30.04.2022 | Unirea Constanta | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 16.04.2022 | Ripensia Timisoara | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 09.04.2022 | FC Astra Giurgiu | H | 5-0 (1-0) | P | O |
Dinamo Bucuresti Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2022 | CSA Steaua Bucuresti | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 04.09.2022 | Concordia | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 27.08.2022 | Unirea Dej | H | 2-3 (0-1) | I | O |
| 20.08.2022 | ACS Sirineasa | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 16.08.2022 | Otelul | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 04.08.2022 | Progresul Spartac | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 13.05.2022 | Uta Arad | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.05.2022 | FC Botosani | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 30.04.2022 | FC Clinceni | H | 5-1 (0-0) | P | O |
| 22.04.2022 | GAZ Metan Medias | A | 0-1 (0-1) | P | U |