Uporedi kvote: Unirea Slobozia - CSM Satu Mare
07.11.2026 09:00 • Rumunija - Liga II
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,5 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.8% | 91.8% | – | 91.8% | – | – | – |
| 1 | 1.85 0.0% | 1.85 0.0% | - | 1.83 0.0% | - | - | - |
| X | 3.35 0.0% | 3.35 0.0% | - | 3.35 0.0% | - | - | - |
| 2 | 4.00 0.0% | 4.00 0.0% | - | 4.10 0.0% | - | - | - |
| 0-2 | 1.75 0.0% | 1.75 0.0% | - | 1.75 0.0% | - | - | - |
| 3+ | 1.96 0.0% | 1.96 0.0% | - | 1.95 0.0% | - | - | - |
| 4+ | 3.25 0.0% | 3.25 0.0% | - | 3.35 0.0% | - | - | - |
| GG | - | - | - | 1.83 0.0% | - | - | - |
| NG | - | - | - | 1.85 0.0% | - | - | - |
| I2+ | 2.70 0.0% | 2.70 0.0% | - | 2.92 0.0% | - | - | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Mečevi iz lige Rumunija - Liga II
Tabele Rumunija - Liga II
Liga II
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Politehnica Timisoara | 12 | 8 | 4 | 0 | 23 | 10 | 13 | 2.8 | 28 |
| 2 | Chindia Targoviste | 12 | 9 | 0 | 3 | 30 | 14 | 16 | 3.7 | 27 |
| 3 | Popesti-Leordeni | 12 | 8 | 3 | 1 | 28 | 16 | 12 | 3.7 | 27 |
| 4 | Slatina | 12 | 8 | 1 | 3 | 20 | 12 | 8 | 2.7 | 25 |
| 5 | CSM Resita | 12 | 8 | 0 | 4 | 17 | 13 | 4 | 2.5 | 24 |
| 6 | Cetatea Suceava | 12 | 6 | 4 | 2 | 24 | 14 | 10 | 3.2 | 22 |
| 7 | Concordia | 12 | 7 | 1 | 4 | 28 | 19 | 9 | 3.9 | 22 |
| 8 | Metalul Buzau | 12 | 6 | 3 | 3 | 14 | 9 | 5 | 1.9 | 21 |
| 9 | Bihor Oradea | 12 | 5 | 4 | 3 | 20 | 12 | 8 | 2.7 | 19 |
| 10 | FC Bacau | 12 | 5 | 3 | 4 | 23 | 14 | 9 | 3.1 | 18 |
| 11 | Metaloglobus | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 16 | 1 | 2.8 | 18 |
| 12 | Gloria Bistrita | 12 | 6 | 0 | 6 | 15 | 15 | 0 | 2.5 | 18 |
| 13 | CS Afumati | 12 | 5 | 2 | 5 | 19 | 20 | -1 | 3.2 | 17 |
| 14 | CSM Ramnicu Valcea | 12 | 4 | 2 | 6 | 13 | 19 | -6 | 2.7 | 14 |
| 15 | Unirea Slobozia | 12 | 3 | 2 | 7 | 15 | 15 | 0 | 2.5 | 11 |
| 16 | CSA Steaua Bucuresti | 12 | 2 | 5 | 5 | 13 | 19 | -6 | 2.7 | 11 |
| 17 | ASA Targu Mures | 12 | 3 | 2 | 7 | 14 | 22 | -8 | 3 | 11 |
| 18 | CSM Satu Mare | 12 | 1 | 6 | 5 | 9 | 15 | -6 | 2 | 9 |
| 19 | Viitorul Selimbar | 12 | 2 | 3 | 7 | 8 | 22 | -14 | 2.5 | 9 |
| 20 | CS Dinamo Bucuresti | 12 | 2 | 2 | 8 | 16 | 32 | -16 | 4 | 8 |
| 21 | Stefanesti | 12 | 2 | 0 | 10 | 7 | 29 | -22 | 3 | 6 |
| 22 | Dumbravita | 12 | 0 | 4 | 8 | 9 | 25 | -16 | 2.8 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Politehnica Timisoara | 6 | 5 | 1 | 0 | 9 | 2 | 7 | 1.8 | 16 |
| 2 | Slatina | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 6 | 8 | 3.3 | 15 |
| 3 | Popesti-Leordeni | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 10 | 7 | 4.5 | 15 |
| 4 | CSM Resita | 7 | 5 | 0 | 2 | 10 | 6 | 4 | 2.3 | 15 |
| 5 | FC Bacau | 7 | 4 | 2 | 1 | 18 | 7 | 11 | 3.6 | 14 |
| 6 | Bihor Oradea | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 2 | 10 | 2.3 | 14 |
| 7 | Cetatea Suceava | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | 7 | 8 | 3.1 | 14 |
| 8 | Chindia Targoviste | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 7 | 7 | 4.2 | 12 |
| 9 | Metalul Buzau | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 12 |
| 10 | Gloria Bistrita | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 2.7 | 12 |
| 11 | CS Afumati | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 10 | 1 | 3.5 | 10 |
| 12 | ASA Targu Mures | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 12 | -2 | 3.7 | 9 |
| 13 | Metaloglobus | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 8 |
| 14 | CSM Ramnicu Valcea | 7 | 2 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 3 | 8 |
| 15 | CSA Steaua Bucuresti | 7 | 1 | 4 | 2 | 8 | 9 | -1 | 2.4 | 7 |
| 16 | Concordia | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 8 | 1 | 3.4 | 6 |
| 17 | Viitorul Selimbar | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 6 |
| 18 | CSM Satu Mare | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | 5 | -2 | 1.3 | 6 |
| 19 | Stefanesti | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 11 | -5 | 2.8 | 6 |
| 20 | Unirea Slobozia | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 | 8 | 3 | 3.8 | 4 |
| 21 | Dumbravita | 7 | 0 | 3 | 4 | 4 | 11 | -7 | 2.1 | 3 |
| 22 | CS Dinamo Bucuresti | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Concordia | 7 | 5 | 1 | 1 | 19 | 11 | 8 | 4.3 | 16 |
| 2 | Chindia Targoviste | 7 | 5 | 0 | 2 | 16 | 7 | 9 | 3.3 | 15 |
| 3 | FC Politehnica Timisoara | 6 | 3 | 3 | 0 | 14 | 8 | 6 | 3.7 | 12 |
| 4 | Popesti-Leordeni | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 6 | 5 | 2.8 | 12 |
| 5 | Metaloglobus | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 8 | 2 | 3 | 10 |
| 6 | Slatina | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 10 |
| 7 | CSM Resita | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 9 |
| 8 | Metalul Buzau | 7 | 2 | 3 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.3 | 9 |
| 9 | Cetatea Suceava | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 8 |
| 10 | CS Afumati | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3 | 7 |
| 11 | Unirea Slobozia | 7 | 2 | 1 | 4 | 4 | 7 | -3 | 1.6 | 7 |
| 12 | CS Dinamo Bucuresti | 7 | 2 | 1 | 4 | 11 | 21 | -10 | 4.6 | 7 |
| 13 | Gloria Bistrita | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 6 |
| 14 | CSM Ramnicu Valcea | 5 | 2 | 0 | 3 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 6 |
| 15 | Bihor Oradea | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3 | 5 |
| 16 | FC Bacau | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 4 |
| 17 | CSA Steaua Bucuresti | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 10 | -5 | 3 | 4 |
| 18 | CSM Satu Mare | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 10 | -4 | 2.7 | 3 |
| 19 | Viitorul Selimbar | 7 | 1 | 0 | 6 | 4 | 18 | -14 | 3.1 | 3 |
| 20 | ASA Targu Mures | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 10 | -6 | 2.3 | 2 |
| 21 | Dumbravita | 5 | 0 | 1 | 4 | 5 | 14 | -9 | 3.8 | 1 |
| 22 | Stefanesti | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 18 | -17 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Unirea Slobozia Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 0.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | ASA Targu Mures | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 24.10.2026 | Concordia | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 17.10.2026 | Slatina | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 10.10.2026 | Viitorul Selimbar | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 19.09.2026 | Chindia Targoviste | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 13.09.2026 | Metalul Buzau | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 05.09.2026 | CS Dinamo Bucuresti | H | 8-0 (5-0) | P | O |
| 29.08.2026 | CS Afumati | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 25.08.2026 | Metaloglobus | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 15.08.2026 | FC Politehnica Timisoara | A | 1-0 (0-0) | I | U |
CSM Satu Mare Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Viitorul Selimbar | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 25.10.2026 | Chindia Targoviste | A | 3-2 (2-0) | I | O |
| 17.10.2026 | Metalul Buzau | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 10.10.2026 | CS Dinamo Bucuresti | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 19.09.2026 | CS Afumati | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Metaloglobus | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.09.2026 | FC Politehnica Timisoara | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Gloria Bistrita | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 22.08.2026 | Bihor Oradea | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 15.08.2026 | Cetatea Suceava | A | 2-0 (1-0) | I | U |