Uporedi kvote: Shinnik Yaroslavl - FC UFA
07.11.2026 16:00 • Rusija - Prva liga
Mečevi iz lige Rusija - Prva liga
Tabele Rusija - Prva liga
First League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nizhny Novgorod | 16 | 14 | 1 | 1 | 48 | 15 | 33 | 3.9 | 43 |
| 2 | FC Sochi | 15 | 10 | 2 | 3 | 26 | 15 | 11 | 2.7 | 32 |
| 3 | Torpedo Moskva | 15 | 8 | 4 | 3 | 27 | 12 | 15 | 2.6 | 28 |
| 4 | Ural | 15 | 8 | 4 | 3 | 25 | 11 | 14 | 2.4 | 28 |
| 5 | Spartak Kostroma | 16 | 8 | 4 | 4 | 22 | 16 | 6 | 2.4 | 28 |
| 6 | Veles | 17 | 8 | 4 | 5 | 21 | 20 | 1 | 2.4 | 28 |
| 7 | Shinnik Yaroslavl | 15 | 5 | 8 | 2 | 20 | 15 | 5 | 2.3 | 23 |
| 8 | Volga Ulyanovsk | 17 | 6 | 4 | 7 | 22 | 23 | -1 | 2.6 | 22 |
| 9 | FC UFA | 15 | 5 | 6 | 4 | 18 | 15 | 3 | 2.2 | 21 |
| 10 | Rotor Volgograd | 15 | 5 | 4 | 6 | 23 | 18 | 5 | 2.7 | 19 |
| 11 | Arsenal Tula | 16 | 5 | 4 | 7 | 19 | 33 | -14 | 3.2 | 19 |
| 12 | Leningradets | 16 | 4 | 5 | 7 | 15 | 26 | -11 | 2.6 | 17 |
| 13 | Chelyabinsk | 15 | 4 | 3 | 8 | 19 | 26 | -7 | 3 | 15 |
| 14 | Enisey | 16 | 3 | 5 | 8 | 16 | 33 | -17 | 3.1 | 14 |
| 15 | Ska-khabarovsk | 16 | 3 | 4 | 9 | 20 | 28 | -8 | 3 | 13 |
| 16 | KAMAZ | 15 | 3 | 4 | 8 | 19 | 27 | -8 | 3.1 | 13 |
| 17 | FK Neftekhimik | 16 | 4 | 1 | 11 | 11 | 24 | -13 | 2.2 | 13 |
| 18 | Tekstilshchik | 16 | 2 | 5 | 9 | 12 | 26 | -14 | 2.4 | 11 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nizhny Novgorod | 8 | 7 | 1 | 0 | 33 | 7 | 26 | 5 | 22 |
| 2 | Veles | 9 | 5 | 2 | 2 | 14 | 10 | 4 | 2.7 | 17 |
| 3 | Arsenal Tula | 8 | 5 | 2 | 1 | 16 | 12 | 4 | 3.5 | 17 |
| 4 | FC UFA | 9 | 4 | 4 | 1 | 13 | 6 | 7 | 2.1 | 16 |
| 5 | Spartak Kostroma | 7 | 4 | 2 | 1 | 11 | 6 | 5 | 2.4 | 14 |
| 6 | Shinnik Yaroslavl | 9 | 3 | 5 | 1 | 13 | 9 | 4 | 2.4 | 14 |
| 7 | FC Sochi | 7 | 4 | 1 | 2 | 10 | 5 | 5 | 2.1 | 13 |
| 8 | Leningradets | 9 | 3 | 4 | 2 | 12 | 10 | 2 | 2.4 | 13 |
| 9 | Ural | 7 | 4 | 0 | 3 | 12 | 5 | 7 | 2.4 | 12 |
| 10 | Rotor Volgograd | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | 6 | 6 | 2.6 | 11 |
| 11 | Volga Ulyanovsk | 9 | 3 | 1 | 5 | 9 | 10 | -1 | 2.1 | 10 |
| 12 | Torpedo Moskva | 7 | 2 | 3 | 2 | 11 | 8 | 3 | 2.7 | 9 |
| 13 | Enisey | 7 | 2 | 3 | 2 | 10 | 8 | 2 | 2.6 | 9 |
| 14 | Ska-khabarovsk | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | 13 | -3 | 3.3 | 7 |
| 15 | Chelyabinsk | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | 13 | -5 | 3 | 7 |
| 16 | Tekstilshchik | 8 | 1 | 2 | 5 | 7 | 16 | -9 | 2.9 | 5 |
| 17 | KAMAZ | 7 | 1 | 1 | 5 | 7 | 12 | -5 | 2.7 | 4 |
| 18 | FK Neftekhimik | 9 | 1 | 1 | 7 | 5 | 14 | -9 | 2.1 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nizhny Novgorod | 8 | 7 | 0 | 1 | 15 | 8 | 7 | 2.9 | 21 |
| 2 | Torpedo Moskva | 8 | 6 | 1 | 1 | 16 | 4 | 12 | 2.5 | 19 |
| 3 | FC Sochi | 8 | 6 | 1 | 1 | 16 | 10 | 6 | 3.2 | 19 |
| 4 | Ural | 8 | 4 | 4 | 0 | 13 | 6 | 7 | 2.4 | 16 |
| 5 | Spartak Kostroma | 9 | 4 | 2 | 3 | 11 | 10 | 1 | 2.3 | 14 |
| 6 | Volga Ulyanovsk | 8 | 3 | 3 | 2 | 13 | 13 | 0 | 3.2 | 12 |
| 7 | Veles | 8 | 3 | 2 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.1 | 11 |
| 8 | Shinnik Yaroslavl | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 9 |
| 9 | KAMAZ | 8 | 2 | 3 | 3 | 12 | 15 | -3 | 3.4 | 9 |
| 10 | FK Neftekhimik | 7 | 3 | 0 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2.3 | 9 |
| 11 | Rotor Volgograd | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 12 | -1 | 2.9 | 8 |
| 12 | Chelyabinsk | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 13 | -2 | 3 | 8 |
| 13 | Ska-khabarovsk | 9 | 1 | 3 | 5 | 10 | 15 | -5 | 2.8 | 6 |
| 14 | Tekstilshchik | 8 | 1 | 3 | 4 | 5 | 10 | -5 | 1.9 | 6 |
| 15 | FC UFA | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 | -4 | 2.3 | 5 |
| 16 | Enisey | 9 | 1 | 2 | 6 | 6 | 25 | -19 | 3.4 | 5 |
| 17 | Leningradets | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 16 | -13 | 2.7 | 4 |
| 18 | Arsenal Tula | 8 | 0 | 2 | 6 | 3 | 21 | -18 | 3 | 2 |
Forma i statistika timova
Shinnik Yaroslavl Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Chelyabinsk | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 26.10.2026 | Spartak Kostroma | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 18.10.2026 | Veles | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 14.10.2026 | Nizhny Novgorod | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 10.10.2026 | Tekstilshchik | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 27.09.2026 | Ska-khabarovsk | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.09.2026 | KAMAZ | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 14.09.2026 | Ural | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 10.09.2026 | Torpedo Moskva | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Rotor Volgograd | H | 2-2 (1-1) | N | O |
FC UFA Gost
- Dao
- 0.4
- Primio
- 0.4
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2026 | Rotor Volgograd | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.10.2026 | Nizhny Novgorod | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 17.10.2026 | Arsenal Tula | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 11.10.2026 | FC Sochi | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 27.09.2026 | Torpedo Moskva | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 18.09.2026 | Chelyabinsk | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 13.09.2026 | Volga Ulyanovsk | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 09.09.2026 | Kaluga | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Veles | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 28.08.2026 | FK Neftekhimik | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.03.2026 | First League | Shinnik Yaroslavl | 1-0 (1-0) | FC UFA | P | U |
| 02.08.2025 | First League | FC UFA | 1-0 (1-0) | Shinnik Yaroslavl | I | U |
| 27.04.2025 | First League | FC UFA | 1-0 (1-0) | Shinnik Yaroslavl | I | U |
| 15.10.2024 | Cup | FC UFA | 0-1 (0-0) | Shinnik Yaroslavl | P | U |
| 07.09.2024 | First League | Shinnik Yaroslavl | 2-0 (1-0) | FC UFA | P | U |
| 19.03.2023 | First League | FC UFA | 1-2 (0-2) | Shinnik Yaroslavl | P | O |
| 27.08.2022 | First League | Shinnik Yaroslavl | 3-0 (1-0) | FC UFA | P | O |