Al Arabi SC 1 - 1 Al Bukayriyah — rezultat
21.04.2026 16:05 • Saudijska Arabija - 1. divizija
Mečevi iz lige Saudijska Arabija - 1. divizija
Tabele Saudijska Arabija - 1. divizija
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeddah Club | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 2 | Al Ula | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 3 | Al Zulfi | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 |
| 4 | Al Akhdoud | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Al Najma | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 6 | Al-Raed | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 7 | Al Jabalain | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 8 | Al Taee | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 9 | Hajer | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 10 | Al Bukayriyah | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Al Wehda Club | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 12 | Damac | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 13 | Al Saqer | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | Al Jandal | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 15 | Al Orubah | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 16 | Al-Adalah | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 17 | Al Anwar | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 18 | Al Jeel | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 2 | Jeddah Club | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 3 | Al Najma | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 4 | Al Jabalain | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Al Zulfi | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 6 | Al Akhdoud | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 7 | Al Bukayriyah | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 8 | Al Wehda Club | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Damac | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Al Saqer | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Al Jandal | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 12 | Al-Raed | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 13 | Al Orubah | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 14 | Al-Adalah | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 7 | 0 |
| 15 | Al Anwar | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Al Taee | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 17 | Al Jeel | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Hajer | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeddah Club | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 2 | Al Zulfi | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 3 | Al Akhdoud | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 4 | Al Ula | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Al-Raed | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Al Taee | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 7 | 3 |
| 7 | Hajer | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 8 | Al Bukayriyah | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Al Wehda Club | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Damac | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Al Saqer | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 12 | Al Orubah | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 13 | Al-Adalah | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 14 | Al Anwar | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | Al Najma | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Al Jandal | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Al Jeel | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 18 | Al Jabalain | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Al Arabi SC Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 2.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2026 | Al Baten | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 07.04.2026 | Al Zulfi | H | 1-4 (0-3) | I | O |
| 03.04.2026 | Al Diriyah | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 08.03.2026 | Al Orubah | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.03.2026 | Jeddah Club | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 25.02.2026 | Al Taee | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 20.02.2026 | Abha | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 13.02.2026 | Al-Raed | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 08.02.2026 | Al-Adalah | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 03.02.2026 | Al Ula | A | 2-1 (0-0) | I | O |
Al Bukayriyah Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2026 | Al Anwar | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 08.04.2026 | Al Taee | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 03.04.2026 | Abha | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 07.03.2026 | Al-Adalah | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 01.03.2026 | Al Jubail | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 24.02.2026 | Al Jandal | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 19.02.2026 | Al Wehda Club | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 14.02.2026 | Al Zulfi | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 09.02.2026 | Al Jabalain | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 02.02.2026 | Al-Raed | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.12.2025 | Division 1 | Al Bukayriyah | 1-0 (0-0) | Al Arabi SC | I | U |
| 10.04.2025 | Division 1 | Al Arabi SC | 0-2 (0-1) | Al Bukayriyah | I | U |
| 27.11.2024 | Division 1 | Al Bukayriyah | 0-1 (0-1) | Al Arabi SC | P | U |
| 28.05.2024 | Division 1 | Al Arabi SC | 2-1 (0-0) | Al Bukayriyah | P | O |
| 10.01.2024 | Division 1 | Al Bukayriyah | 1-1 (1-0) | Al Arabi SC | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.9% | 89.9% | 90.5% | 90.2% | 91.8% | 90.1% | 90.1% |
| 1 | 2.62 9.7% | 2.62 9.7% | 3.00 0.0% | 2.52 10.0% | 2.98 3.9% | 2.80 0.0% | 3.00 0.0% |
| X | 3.34 1.2% | 3.34 1.2% | 3.15 0.0% | 3.45 1.5% | 3.17 0.3% | 3.25 3.0% | 3.15 0.0% |
| 2 | 2.32 5.0% | 2.32 5.0% | 2.20 0.0% | 2.37 7.7% | 2.28 3.2% | 2.25 2.3% | 2.18 0.0% |
| 0-2 | 1.79 0.6% | 1.79 0.6% | 1.75 0.0% | 1.80 0.0% | 1.79 0.0% | 1.80 2.3% | 1.78 0.0% |
| 3+ | 1.90 0.5% | 1.90 0.5% | 1.88 0.0% | 1.92 1.1% | 1.91 0.0% | 1.92 1.5% | 1.90 0.0% |
| 4+ | 3.28 1.8% | 3.28 1.8% | 3.35 0.0% | 3.15 0.0% | 3.45 0.6% | 3.35 2.9% | 3.40 0.0% |
| GG | 1.70 0.6% | 1.70 0.6% | 1.70 0.0% | 1.77 0.6% | 1.74 0.0% | 1.75 1.2% | 1.74 0.0% |
| NG | 1.99 0.5% | 1.99 0.5% | 1.95 0.0% | 1.95 0.0% | 1.98 0.0% | 1.90 2.6% | 1.97 0.0% |
| I2+ | 2.75 1.4% | 2.75 1.4% | 2.85 0.0% | - | 2.91 0.3% | 2.90 1.7% | 2.90 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice