Al-Faisaly FC 4 - 0 Al Baten — rezultat
14.05.2026 18:00 • Saudijska Arabija - 1. divizija
Mečevi iz lige Saudijska Arabija - 1. divizija
Tabele Saudijska Arabija - 1. divizija
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeddah Club | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 2 | Al Ula | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 3 | Al Zulfi | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 |
| 4 | Al Akhdoud | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Al Najma | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 6 | Al-Raed | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 7 | Al Jabalain | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 8 | Al Taee | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 9 | Hajer | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 10 | Al Bukayriyah | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 11 | Al Wehda Club | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 12 | Damac | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 13 | Al Saqer | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 14 | Al Jandal | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 15 | Al Orubah | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 16 | Al-Adalah | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 17 | Al Anwar | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | -1 | 0.5 | 1 |
| 18 | Al Jeel | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 2 | Jeddah Club | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 3 | Al Najma | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 4 | Al Jabalain | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Al Zulfi | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 6 | Al Akhdoud | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 7 | Al Bukayriyah | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 8 | Al Wehda Club | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Damac | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Al Saqer | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Al Jandal | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 12 | Al-Raed | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 13 | Al Orubah | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 14 | Al-Adalah | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 7 | 0 |
| 15 | Al Anwar | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Al Taee | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 17 | Al Jeel | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Hajer | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jeddah Club | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 2 | Al Zulfi | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 3 | Al Akhdoud | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 4 | Al Ula | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Al-Raed | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 6 | Al Taee | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 7 | 3 |
| 7 | Hajer | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 8 | Al Bukayriyah | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Al Wehda Club | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Damac | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | Al Saqer | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 12 | Al Orubah | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 13 | Al-Adalah | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 14 | Al Anwar | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | Al Najma | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Al Jandal | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Al Jeel | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 18 | Al Jabalain | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Al-Faisaly FC Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Al Bukayriyah | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 02.05.2026 | Al Jabalain | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 27.04.2026 | Al-Raed | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 22.04.2026 | Jeddah Club | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 15.04.2026 | Al Taee | H | 3-0 (3-0) | P | O |
| 10.04.2026 | Al Orubah | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 02.04.2026 | Al Jubail | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 07.03.2026 | Al Diriyah | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 02.03.2026 | Al-Adalah | A | 1-6 (0-4) | P | O |
| 25.02.2026 | Al Ula | H | 2-1 (1-1) | P | O |
Al Baten Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Al Taee | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 03.05.2026 | Al Bukayriyah | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.04.2026 | Abha | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 21.04.2026 | Al Anwar | H | 2-3 (2-2) | I | O |
| 15.04.2026 | Al Arabi SC | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 09.04.2026 | Al-Adalah | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 04.04.2026 | Al Orubah | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 12.03.2026 | Al Diriyah | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 07.03.2026 | Al Jandal | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 24.02.2026 | Al Wehda Club | H | 2-1 (0-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (16 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.01.2026 | Division 1 | Al Baten | 1-2 (1-1) | Al-Faisaly FC | P | O |
| 28.04.2025 | Division 1 | Al-Faisaly FC | 1-2 (0-0) | Al Baten | I | O |
| 18.12.2024 | Division 1 | Al Baten | 3-1 (1-1) | Al-Faisaly FC | I | O |
| 10.03.2024 | Division 1 | Al-Faisaly FC | 1-3 (0-2) | Al Baten | I | O |
| 23.10.2023 | Division 1 | Al Baten | 2-2 (2-1) | Al-Faisaly FC | N | O |
| 27.02.2022 | Pro League | Al Baten | 1-0 (1-0) | Al-Faisaly FC | I | U |
| 01.10.2021 | Pro League | Al-Faisaly FC | 2-2 (0-1) | Al Baten | N | O |
| 15.03.2021 | King's Cup | Al Baten | 1-2 (1-1) | Al-Faisaly FC | P | O |
| 05.02.2021 | Pro League | Al Baten | 0-2 (0-2) | Al-Faisaly FC | P | U |
| 23.10.2020 | Pro League | Al-Faisaly FC | 2-1 (1-0) | Al Baten | P | O |
| 28.01.2019 | Pro League | Al Baten | 2-0 (0-0) | Al-Faisaly FC | I | U |
| 31.08.2018 | Pro League | Al-Faisaly FC | 2-2 (2-0) | Al Baten | N | O |
| 07.04.2018 | Pro League | Al Baten | 3-1 (1-1) | Al-Faisaly FC | I | O |
| 30.11.2017 | Pro League | Al-Faisaly FC | 0-1 (0-1) | Al Baten | I | U |
| 04.05.2017 | Pro League | Al-Faisaly FC | 2-2 (1-0) | Al Baten | N | O |
| 15.12.2016 | Pro League | Al Baten | 0-0 (0-0) | Al-Faisaly FC | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.3% | 89.8% | 89.8% | 89.9% | 91.8% | 90.1% | 89.8% |
| 1 | 1.06 17.8% | 1.06 17.8% | 1.05 12.5% | 1.03 20.8% | 1.07 11.6% | 1.10 6.8% | 1.04 12.6% |
| X | 12.50 145.1% | 8.60 68.6% | 9.25 56.8% | 11.00 120.0% | 9.40 55.4% | 9.00 50.0% | 9.70 63.0% |
| 2 | 27.00 250.6% | 18.50 140.3% | 19.00 94.9% | 20.00 198.5% | 20.50 101.0% | 11.15 6.2% | 20.50 103.0% |
| 0-2 | 4.04 54.2% | 3.50 33.6% | 4.30 43.3% | 3.10 17.0% | 3.84 23.1% | 3.85 30.5% | 4.20 40.0% |
| 3+ | 1.24 10.1% | 1.22 11.6% | 1.15 11.5% | 1.27 8.6% | 1.21 7.6% | 1.22 9.6% | 1.17 12.0% |
| 4+ | 1.65 17.9% | 1.60 20.4% | 1.48 20.0% | 1.46 27.7% | 1.61 13.0% | 1.57 17.4% | 1.52 19.1% |
| GG | 2.06 24.1% | 1.99 19.9% | 2.00 15.6% | 2.12 26.2% | 2.17 24.0% | 2.05 7.9% | 2.18 21.1% |
| NG | 1.76 14.1% | 1.70 17.1% | 1.63 14.2% | 1.65 19.5% | 1.58 19.4% | 1.66 6.2% | 1.57 16.9% |
| I2+ | 1.82 9.9% | 1.76 12.9% | 1.60 17.1% | - | 1.69 12.9% | 1.72 11.8% | 1.62 17.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice