Uporedi kvote: Al Jabalain - Al Bukayriyah
02.11.2026 12:30 • Saudijska Arabija - 1. divizija
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,5 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | – | 89.7% | 91.9% | 90.1% | 90.0% |
| 1 | 1.50 1.4% | 1.50 1.4% | - | 1.56 4.0% | 1.64 5.8% | 1.55 4.7% | 1.62 0.0% |
| X | 3.70 2.1% | 3.70 2.1% | - | 3.60 4.0% | 3.49 4.9% | 3.65 2.7% | 3.40 0.0% |
| 2 | 5.83 1.9% | 5.83 1.9% | - | 5.10 6.4% | 5.20 11.9% | 5.25 12.5% | 5.00 0.0% |
| 0-2 | 1.72 1.7% | 1.72 1.7% | - | 1.71 1.2% | 1.71 1.7% | 1.72 1.7% | 1.70 0.0% |
| 3+ | 1.96 1.6% | 1.96 1.6% | - | 2.00 1.5% | 2.01 2.0% | 2.00 1.5% | 2.00 0.0% |
| 4+ | 3.50 4.8% | 3.50 4.8% | - | 3.30 1.5% | - | 3.60 2.9% | 3.70 0.0% |
| GG | 2.00 0.5% | 2.00 0.5% | - | 2.05 0.0% | 2.04 2.9% | 2.10 2.3% | 2.05 0.0% |
| NG | 1.70 0.0% | 1.70 0.0% | - | 1.68 0.0% | 1.66 1.8% | 1.63 1.9% | 1.65 0.0% |
| I2+ | 2.77 1.5% | 2.77 1.5% | - | - | 3.03 2.4% | 3.05 1.7% | 3.00 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Al Jabalain
Al Bukayriyah
H2H serije
Mečevi iz lige Saudijska Arabija - 1. divizija
Tabele Saudijska Arabija - 1. divizija
Division 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 9 | 8 | 1 | 0 | 22 | 5 | 17 | 3 | 25 |
| 2 | Al Jabalain | 9 | 5 | 3 | 1 | 9 | 5 | 4 | 1.6 | 18 |
| 3 | Al Najma | 9 | 4 | 4 | 1 | 16 | 9 | 7 | 2.8 | 16 |
| 4 | Al Wehda Club | 9 | 3 | 6 | 0 | 18 | 10 | 8 | 3.1 | 15 |
| 5 | Damac | 9 | 4 | 3 | 2 | 13 | 10 | 3 | 2.6 | 15 |
| 6 | Al Zulfi | 9 | 3 | 5 | 1 | 10 | 4 | 6 | 1.6 | 14 |
| 7 | Al Taee | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 20 | -6 | 3.4 | 14 |
| 8 | Al-Adalah | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 14 | 1 | 2.9 | 13 |
| 9 | Al Anwar | 8 | 2 | 5 | 1 | 7 | 5 | 2 | 1.5 | 11 |
| 10 | Al Saqer | 10 | 2 | 5 | 3 | 9 | 9 | 0 | 1.8 | 11 |
| 11 | Al-Raed | 9 | 3 | 1 | 5 | 8 | 13 | -5 | 2.3 | 10 |
| 12 | Jeddah Club | 10 | 2 | 3 | 5 | 8 | 13 | -5 | 2.1 | 9 |
| 13 | Al Orubah | 8 | 1 | 5 | 2 | 6 | 8 | -2 | 1.8 | 8 |
| 14 | Al Akhdoud | 8 | 1 | 4 | 3 | 10 | 16 | -6 | 3.2 | 7 |
| 15 | Al Jandal | 8 | 1 | 3 | 4 | 10 | 12 | -2 | 2.8 | 6 |
| 16 | Al Bukayriyah | 9 | 1 | 3 | 5 | 7 | 15 | -8 | 2.4 | 6 |
| 17 | Hajer | 9 | 1 | 3 | 5 | 8 | 16 | -8 | 2.7 | 6 |
| 18 | Al Jeel | 7 | 1 | 2 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 4 | 4 | 0 | 0 | 11 | 2 | 9 | 3.2 | 12 |
| 2 | Al Wehda Club | 5 | 3 | 2 | 0 | 15 | 7 | 8 | 4.4 | 11 |
| 3 | Al Najma | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 3 | 6 | 2.4 | 11 |
| 4 | Al Taee | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 10 |
| 5 | Al Jabalain | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0.5 | 8 |
| 6 | Damac | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 7 |
| 7 | Al Zulfi | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.5 | 6 |
| 8 | Al-Raed | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 6 |
| 9 | Al Jandal | 5 | 1 | 3 | 1 | 8 | 7 | 1 | 3 | 6 |
| 10 | Al Anwar | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 5 |
| 11 | Al Orubah | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 5 |
| 12 | Al-Adalah | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 13 | Jeddah Club | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 5 |
| 14 | Al Bukayriyah | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 4 |
| 15 | Al Saqer | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 3 |
| 16 | Al Jeel | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0.7 | 2 |
| 17 | Al Akhdoud | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 11 | -6 | 4 | 2 |
| 18 | Hajer | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Al Ula | 5 | 4 | 1 | 0 | 11 | 3 | 8 | 2.8 | 13 |
| 2 | Al Jabalain | 5 | 3 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 10 |
| 3 | Al Saqer | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 4 | 3 | 2.2 | 8 |
| 4 | Al Zulfi | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 8 |
| 5 | Al-Adalah | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 8 |
| 6 | Damac | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 2.4 | 8 |
| 7 | Al Anwar | 4 | 1 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1 | 1.2 | 6 |
| 8 | Al Najma | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 5 |
| 9 | Al Akhdoud | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 10 | Hajer | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 5 |
| 11 | Al Wehda Club | 4 | 0 | 4 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 4 |
| 12 | Jeddah Club | 5 | 1 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 4 |
| 13 | Al-Raed | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2 | 4 |
| 14 | Al Taee | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 16 | -9 | 4.6 | 4 |
| 15 | Al Orubah | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | Al Jeel | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 5 | -4 | 1.5 | 3 |
| 17 | Al Bukayriyah | 4 | 0 | 2 | 2 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 2 |
| 18 | Al Jandal | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Al Jabalain Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 80%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | Al-Raed | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 21.10.2026 | Jeddah Club | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 13.10.2026 | Al Saqer | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 20.09.2026 | Al Orubah | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 13.09.2026 | Hajer | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 07.09.2026 | Al Wehda Club | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 01.09.2026 | Al Najma | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 27.08.2026 | Al Jeel | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 23.08.2026 | Al Ula | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 18.08.2026 | Al-Ettifaq | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Al Bukayriyah Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.2026 | Hajer | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 20.10.2026 | Al Orubah | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.10.2026 | Al Zulfi | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 18.09.2026 | Al Taee | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 14.09.2026 | Damac | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 09.09.2026 | Al Jandal | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 31.08.2026 | Al-Adalah | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 26.08.2026 | Al Akhdoud | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 21.08.2026 | Al Anwar | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 16.08.2026 | Al-Hazm | H | 2-3 (1-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.02.2026 | Division 1 | Al Jabalain | 2-1 (0-1) | Al Bukayriyah | P | O |
| 04.10.2025 | Division 1 | Al Bukayriyah | 0-4 (0-2) | Al Jabalain | P | O |
| 03.02.2025 | Division 1 | Al Bukayriyah | 0-1 (0-1) | Al Jabalain | P | U |
| 01.09.2024 | Division 1 | Al Jabalain | 2-1 (1-0) | Al Bukayriyah | P | O |
| 30.04.2024 | Division 1 | Al Bukayriyah | 1-0 (1-0) | Al Jabalain | I | U |
| 11.12.2023 | Division 1 | Al Jabalain | 2-1 (0-1) | Al Bukayriyah | P | O |
| 21.03.2021 | Division 1 | Al Bukayriyah | 0-2 | Al Jabalain | P | U |
| 04.12.2020 | Division 1 | Al Jabalain | 1-0 | Al Bukayriyah | P | U |
| 11.08.2020 | Division 1 | Al Bukayriyah | 1-0 | Al Jabalain | I | U |
| 30.10.2019 | Division 1 | Al Jabalain | 1-1 | Al Bukayriyah | N | U |